29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-10-05 00:00:00 Gimnazja

Wrzesień jest miesiącem obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. W tym wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich Gimnazjum Nr 5.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Europejski Dzień Języków Obcych Strony: 1Dodaj komentarz
~m.... (2007-05-25 20:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z asia lezalam rok temu w jednej sali wGCZDIM w katowicach i musze powiedziec ze dziewczyna zawzieta a mama jeszcze bardziej, pamietam ja z dlugimi wlosami teraz ma krotkie i tez ladnie pamietam jak sie wkurzala jak dostawala od was smsy pod tytulem jak sie czujesz??? teraz jestv chyba troche lepiej zycze zdrowia Asiu!!!111111

~malutka (2006-10-17 18:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kniprode - żałosny/a jesteś...

~babcia kargulina :) (2006-10-13 09:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Aska sorry że mnie nie było, ale pamiętaj że zawsze możesz na mnie liczyć, tak jak ja zawsze mogłam liczyć na Ciebie. trzymaj sie... buziaki

~zorientowany (2006-10-10 11:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W dniu koncertu zorganizowali sobie spotkanie przedwyborcze na Wileńskiej o 18.30 aby dzielić stołki. Zapytajcie ich czy potwierdzą.

~M.... (2006-10-09 15:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam sie w 100% z "h.7"! Za osiagniecia jakichs wynikow dostala tyle kasy, nagrod itd. za co Asia moglaby spokojnie zostac wyleczona...;(  Ale dla niektorych wazniejszy jest rozglos niz zdrowie takiej kochanej dziewczyny jaką jest Asia...

~h.7 (2006-10-09 05:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Aśka trzymaj się, wszyscy jesteśmy z Tobą.  Wg mnie koncert się udał, byli wszyscy którym na Asi zależało, i to jest dla niej bardzo ważne.Może my zwykłe szaraki nie możemy tak bardzo wspomóc jej leczenia materialnie, to tak jak w komentarzach powyżej uważam ze powinna być zorganizowana jakaś pomoc ze strony miasta i naszych władz. Potrafocie pomagać tylko zdrowym? jak np naszej młodej pływaczce z raciborza?A o chorych można zapomnieć i skreślić ich z góry bo jakie oni przyniosą korzyści miastu

~Raciborzanka (2006-10-06 18:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Asi zycze duzo wytrwalosci na kazdy dzien.  Ale mysle ze radni miasta powinni na odchodne sie jakos pokazac i cos podarowac na ten koncert tyle sie o tym mowilo i inni potrafia dac z siebie wszystko!

~Ale... (2006-10-06 17:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ale koncart sie udał i nawet licytacja była skuteczna.

~Zuza (2006-10-05 21:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak do polityki to wszyscy, jak trzeba komuś pomóc to już nikt. Starosta Wziontek mógłby chociaż 100 zł zalicytować!

~Zuza (2006-10-05 21:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak do polityki to wszyscy, jak trzeba komuś pomóc to już nikt. Starosta Wziontek mógłby chociaż 100 zł zalicytować!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog