29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-07 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

7 maja 2007 r. o godz. 18.00 w Bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Puszcza Knyszyńska".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (52): Wystawa fotografii pt. Puszcza Knyszyńska Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~zbowid (2007-05-14 06:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Izy , jak ktos ma dobre wyksztalcenie to nie idzie do pracy do urzedu , otwiera swoj interes i zatrudnia kilkanascie osob itd

~marcin (2007-05-13 19:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wysocy specjaliści" UM jesteście do d.... to widać po gospodarce miasta i obsłudze . Wszystko" wysoko skomplikować" 

~zbowid (2007-05-11 21:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do normana , wychodzi na to ze dawno za tamtej demokracji bylo w np jakims dziale  6 dziewczyn i bylo gut , teraz te 6 dziewczyn ma 6 komputerow i tez jest gut ! spokojnie ok ? poprostu jak sie kupi komputery to trzeba nierobow  wywalic , itd itd

~zbowidek (2007-05-11 21:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pojde do pracy do urzedu i nie bede bral lapowek ok ? mam srednie ogolne i pojde na śtudia i tak jakos poleci ! q.mać

~A-F (2007-05-11 11:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Exodus młodych urzędników z UM nadal będzie trwał. Prezydent raczej nie zabłysnął dając kilkadziesiąt złotych więcej pracownikom.

~zbowidek (2007-05-11 08:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

urzednikow potraktowac jak sluzbe zdrowia , dac im taka sama siatke plac i bedzie gut

~fakcior (2007-05-11 05:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To, że chcą im dac podwyzki nie jest złe. Każdy z nas by chciał i chyba nie tzreba przekonywać, że to argument, ktory potrafi zmobilizować do pracy i starań, tylko pytanie, czy warto nagradzać tych co tam już siedza, czy może....... conajmniej polowe kadry wymienic na lepsze modele.

~Norman (2007-05-10 21:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wczoraj byłem w Starostwie Powiatowym załatwiac pozwolenie na budowe garażu. Zafascynował mnie jeden urzędnik, który bez przerwy klikał myszką przy komputerze i odsyłał petentów do swego kolegi. Czyżby nowe stanowisko miejskiego pasjansiarza?

~Iza (2007-05-10 19:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawi mnie czy któryś z krytykujących podwyżki w urzędzie miejskim chciałby zarabiać 1000 zł będąc dobrze wykształconym, mając studia podyplomowe narażać się  na ataki petentów- bo różni ludzie ten urząd odwiedzają jedni spokojni inni sfrustrowani i jeszcze się uśmiechać i być zadowolonym że się pracuje w Raciborzu.Nie dziwi mnie że ludzie uciekają to o nich dobrze świadczy ze są ambitni i znają swoją wartość.Zwolnią się miejsca pracy i wszyscy krytykanci mają szansę pracy w urzędzie.

~BRUM (2007-05-10 15:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pierdzistołka z UM nie łatwo wywalić... Nie sądzicie chyba  że prezydent jest na tyle silny. Trudne, odważne decyzje podejmują tylko wielcy... Asekuracyjnie to my se możemy tak pykać... Makulik postawi jeszcze jeden niebieski cyrk na rynku i remize strażacką. Będzie swojsko.. Prezio musiałby usunąć 30% kadry, a  reszcie dać podwyżki, no bo  fachowcy za 800zł?? Takie  zangażowanie, jakie cyfry na pasku.

~Arteks do dodo (2007-05-10 14:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z drugiej strony cały system urzędniczy wcale nie jest taki prosty. Sporo pierdzistołków się namnożyło w ostatnich latach. A kompetencje poszczególnych urzędów nie są tak do końca przejrzyste i jasne nawet dla osób które się tymi problemami interesują... Z taniego państwa jakie obiecywało PiS też nici... :P

~do Artexa (2007-05-10 13:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wpisanie starostwa i UM razem tylko naświetla sprawę że wszędzie w tym mieście , w każdym urzędzie uprawia się pasożytnictwo. Że ta choroba toczy wszystkie urzędy, biura, firmy, które podlegają jakiejkolwiek władzy w tym mieście.  Tylko czekać jak starosta też przyzna podwyżki swoim pretorianom wzorem prezydenta. I w ten sposób młodzi wykształceni jadą z SRC

~dodo (2007-05-10 12:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wielu nie rozróżnia starostwa od urzędu miasta, urzędu marszałkowskiego od wojewódzkiego. Wielu ma po prostu kłopot ze zrozumieniem Wiadomości w TVP. Ale żeby być najmądrzejszym na forum, to wszyscy - łącznie ze mną oczywiście.

~11 (2007-05-10 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prezydent nie daje podwyżek pracownikom Starostwa Powiatowego:)

~do Artexa (2007-05-10 09:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Popatrz kto okupuje stolce w naszym magistracie miejskim i powiatowym. Chcesz nazwisk? Podchorodyński w powiecie -emerytura pułkowinika WOP czyli kilka tysięcy ponad średnią krajową i pełny etat następny to Mundek z PUP  ma pełną wysługę emerytalną a pierdzi w stołeczek dyrektora Urzędu pracy. Oni nie odejdą , pójdą tylko młodzi którzy mają dośc piaskowych dziadków. A komu prezydent da podwyżkę ? Właśnie tym starym pierdziuchom

~Arteks do DO RACEK (2007-05-10 08:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście, że Plaza nie jest jeszcze szczytem ale jest czymś co nie powstaje byle gdzie... Swoją drogą na parkingu to w pt, sb, nd SRC są tam popularniejsze niż SR. ;P A co do zarobków to trzeba nieco podwyższać bo czasy się zmieniają, za dobrego fachowca trzeba płacić. A nie wiem czy wiecie, że ex. urzędnik z Raciborza jest teraz koordynatorem prezydenta Rybnika odnośnie kanalizacji. Dostał dobrą propozycję...

~A-F (2007-05-09 23:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydaje mi się, że urzędników którzy mają dobre rozeznanie w unijnych dotacjach,programach,środkach,et cetera to w większości ludzie młodzi. Dzisiaj chyba żadne miasto w Polsce nie stać na to by się rozwijać li tylko z"własnych środków"i przeprowadzać wszelkie akcje rozwojowe szerokorozumiane. Miasto potrzebuje środków z UE i warto by tym zajmowali się młodzi i"obcykani"urzędnicy ale jak za tą wiedzę dostają jałmużnę a potem odchodzą i coś trzeba tutaj zmienić w wynagrodzeniach panie prezydencie.

~do eksurzędnków (2007-05-09 14:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szczekactwo-krytykanctwo forumowiczów jest fascynujące. Za to należy się im premia. Tyle za darmo się na wszystkim znają najlepiej. Ale tak mogą wyładować swoje życiowe frustracje.  Nigdy nie byłem urzędnikiem, jestem przedsiębiorcą i znam wartość pracy. Uważam, że należą się Wam podwyżki mając na uwadze Wasz wyjściowy poziom zarobków, ale jednocześnie nie mam nic przeciw temu, aby dodtatkowo wynagradzać tych, którzy błyszczą, a żegnać się z tymi, którzy się nie znajdują w swoim miejscu pracy. 

~:/ (2007-05-09 11:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy tylko urzednicy UM są fachowcami? A jednostki urzędowi podległe? Które siłą rzeczy wykonują całą brudną robotę tego, co dostanie podwyżkę? Im oczywiście się nie należy!!! Bo nie siedzą w budynku UM... tylko pracują...

~! (2007-05-09 07:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I w ten sposób dzieląc pieniądze wynagradza się swoich pretorian.

~A-F (2007-05-08 23:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciałem ponowić pytanie: czy są podejmowane jakieś konkretne kroki przez prezydenta i UM by w Raciborzu wybudowano mini AquaPark? Czy już zlecono wykonanie planu, wizualki, kosztorysu czy nadal najświeższą wiadomością w tym temacie jest wizyta prezydencka w Bohuminie sprzed kilku miesięcy?

~eksurzędnicy (2007-05-08 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

- zapraszamy portalowych specjalistów od wszystkiego do składania podań na stanowiska urzędnicze - szczególnie szczekaczy-krytykantów. Teraz oprócz szczekania będziecie mogli udowodnić swoją niezaprzeczalną pracowitość i oddanie Raciborzowi - a my chętnie i z nieukrywaną satysfakcją skomentujemy wasze działania. Ba, nawet pochwalimy za sukcesy.

~Raciborzanka (2007-05-08 17:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podwyzke dla dobrze pelniacych urzednikow swoje obowiazki.A tym ktorzy tylko tam siedza to zabrac! " Jaka praca taka placa"

~111 (2007-05-08 10:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myślenie p. Lenka o podwyżkach, bo odchodzą jest moim zdaniem do bani. Każdy pracownik, który dostaje gratyfikacje za swoją pracę, tę odpowiednią nie odejdzie. Praca urzędników powinna być premiowana w sposób adekwatny do charakteru i odpowiedzialności. Nie mogę się zgodzić z tym że za siedzenie i argumenty pana Lenka należą się większe pieniądze. To mi przypomina okres centralnego zarządzania w PZPR. Jest pan p. Lenk nie reformowalny. Powinien się pan kształcić o nowych sposobach zarządzania.

~do racek (2007-05-08 10:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A i jeszcze coś. Ostatnio bym w Rybnku stracił koło, bo wjechałem na sporą dziurę w jezdni. Ale nie ma co o tym mówić, bo to jest dziura błogosławiona - rybnicka. Nie taka jak nasza prowincjonalna.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog