29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-01 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

1 maja w Domu Kultury "Strzecha" odbędzie się festyn z motocyklistami, oficjalnie otwierający sezon motocyklowy 2007.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (29): Majówka z motocyklistami Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Iza i BRUM (2007-05-03 18:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlaczego my mamy ten sam nr id? dziwne :-)

~Iza (2007-05-03 18:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojtuś ja się nie uniosłam tylko napisałam grzecznie co myslę!!!Ciesz się,że nie wyprowadziłeś mnie z równowagi!!Jedna literka a jakie zamieszanie wprowadziła.Przeprosiny przyjmuję-nie mam innego wyjścia :-) Pozdrawiam wszystkich motocyklistów-wielkie dzięki,że się zjawiliście-może w przyszłym roku będę juz mogła dołączyć do Waszego grona!!!

~A-F (2007-05-02 14:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co teraz zwalasz na A-Fa Wojtku? Przekręciłeś literki więc przeproś a nie sprowadzaj dyskusji w zastępczy temat:)

~Wojtek (2007-05-02 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to sie dogadaliśmy ;), bo aż mi sie przykro zrobiło po tym tekście z bananem, ale fakt - jedna litera zmienia całkowicie sens zdania ze smiesznego na chamskie, nawiązywałem oczywiście do zdolności wywiadowczych A-Fa a nie chciałem Was obrazić. Mam nadzieję, że Iza też mi wybaczy ;)))

~fan (2007-05-02 12:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

fajne motory! chcę więcej :))

~BRUM do Wojtka (2007-05-02 09:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uuuu.. No faktycznie, teraz zauważyłem.. no to odkryłeś nową wadę nowej strony- nieprecyzjnie zapisuje IP. Otóż, żadna Iza ze mną nie mieszka i nie korzysta z mojego komputera. Byłem na koncercie 7 w Nocy i powiem Wam tak- artystycznie są świetni i jako jedyni z pozastałych grających bluesa, pokazali "swój charakter". To zespół który w latach 70tych zdobyłby cały kraj.Szkoda troche. Szacuneczek. PS.. Od 15stu litrów zebranej krwi,jak odejmiemy 3 litry alkoholu,to i tak zostanie 12-opłacało się!!

~loko (2007-05-02 08:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te ceny piwa pokazują co nas czeka, gdy juz bedziemy mieć euro zamiast złotego.

~Wojtek (2007-05-02 06:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Iza, BRUM - oczywiście chodziło mi o IP, a nie o IQ! Przepraszam za ten czeski błąd, myślę że z kontekstu wynika jednak o co chodziło, niepotrzebnie sie unieśliście (tj. Iza). Pozdrowionka...

~A-F (2007-05-01 23:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niewiele brakowało by pociąg "retro" wyglądał jak ten:))                                                                                                                                              http://e.smog.pl/s5855/b905206c00157ef04507090f

~A-F (2007-05-01 21:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...sobie bardzo wygodnie w wagonie dla gości - no ale cóż nie każdy zostaje posłem:) W Chałupkach było bardzo miło (występy zespołu z Tworkowa i dostojnych jubilatów "Druga młodość":). Oczywiście na turystów czekały smaczne kiełbaski, udka, golonka, karczek z grila a także piwo lane ale o bardzo ciekawym cenniku: kufelek 0,4l kosztował 3zł lub 1,5 euro - nie pomyliłem się - 3zł lub 1,5euro (czyli ok 6zł)Niesamowity przelicznik:) I całościowo patrząc na dzisiejsze atrakcje było ciekawie.

~A-F (2007-05-01 21:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W efekcie pociąg "retro" prawie niczym się nie różnił od znanych pociągów w Indiach gdzie pasażerowie zajmują każdy wolny centymetr pociągu łącznie z dachem. Napisałem prawie bo brakowało pasażerów tylko na dachu ale w środku i na "balkonikach" między wagonami ledwo można było wcisnąć szpilkę (nawet o godz 15:30 jadąc z Chałupek do SRC pociąg retro był popychany przez lokomotywę elektryczną gdyż jak krzyczał z okna jeden z obsługi "parowóz tego nie uciągnie". Natomiast poseł Siedlaczek miał ...

~A-F (2007-05-01 21:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Więc dlatego uważam za śmieszne podczas majowych festynów(bądź jakich kolwiek)pobieranie krwi jako jedna z "atrakcji".Potem nie wiadomo czego jest więcej w tej krwi: krwinek czy "rozcieńczalnika" a przed oddaniem krwi do alkomatu nie kazano dmuchać.Wybrałem się dzisiaj pociągiem retro do Chałupek i chciałbym podzielić się z Wami moimi obserwacjami: sama jazda w starych wagonach (1927r)jest bardzo interesująca. Natomiast zapotrzebowanie dzisiaj na przejażdżkę przerosło oczekiwania i organizatorów

~czonek (2007-05-01 15:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

rozbrajający był człowiek który ze sceny wołał: "nie pić piwa dopóki krwi nie oddacie".

~Ala;) (2007-05-01 10:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sciana;P   moim zdaniem majowka w raciborzu zapowiada sie ciekawie;) oczywiscie kazdy ma inne gusta;) jedni wola posluchac 7 w nocy i hustawki a inni jechac na kabaret do nedzy;) i po co tu sie klocic? pozdrawiam;)

~BRUM (2007-05-01 09:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Iza, nie dyskutuj z nim... Rzuć mu lepiej banana.

~Iza (2007-05-01 09:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojtek jakim prawem oceniasz moje IQ?- nie znasz mnie!!Myślisz,że jak kogoś obrazisz to jesteś górą?Wogóle nie rozumie po co mnie wtrącasz do Waszej słownej wojny.Napisałabym co myślę o Tobie-ale mnie rodzice dobrze wychowali!!!

~Iza (2007-05-01 09:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojtek jakim prawem oceniasz moje IQ?- nie znasz mnie!!Myślisz,że jak kogoś obrazisz to jesteś górą?Wogóle nie rozumie po co mnie wtrącasz do Waszej słownej wojny.Napisałabym co myślę o Tobie-ale mnie rodzice dobrze wychowali!!!

~BRUM (2007-05-01 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Faktycznie... Muszę uważać na słowa, bo prowokują odruchy tryglodytów. Odpisywać takim - to nie lada problem. Nie dam rady na dzisiaj.

~Wojtek (2007-05-01 07:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brum, co Ty mówisz, uważaj na słowa - Ty masz jeszcze gorzej niz ja - Ty masz to samo IQ co Iza ! Albo jesteś dwupłciowy, albo cudzołozysz, albo masz za bardzo wyedukowaną żonę ;)

~Iza (2007-04-30 17:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja na pewno zjawię się na 12 godz na Jana Pawła II,dużo miejsca jest na motory,wiec mam nadzieję,że motocykliści mnie nie zawiodą!!!

~BRUM (2007-04-30 08:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

eee.. no A-F nie wiedziałem, że Ty taki śledczy jesteś... A lampą po oczach świecisz, jak trzeba ?? Ale nie powiem... z tą "gwiazdą" na finał, to trochę semantyczne nadużycie... Trza było napisać - na finał "niespodzianka" i już. Bo jeżeli "7 w nocy", to gwiazda w pojęciu organizatora, to już wiem dlaczego takie blade niebo na miastem...

~A-F (2007-04-29 23:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A tak przy okazji to coś często pojawiasz się Wojtku na portalu w tym samym momencie co Dawid Wacławczyk (już nie wspominając o tym samym numerze ID). Przypadek?:)

~A-F (2007-04-29 23:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Och zapomniałeś dodać Wojtku, że jeszcze można podczas majówki pograć w mini-golfa na OSIRze ;P

~Wojtek (2007-04-29 22:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F, masz marudzenie we krwi. Nie będzie grało U2, ale ... 1 maja masz jeszcze imprezę kolejową na rynku, a impreza w RCK trwa 3 dni (po raz pierwszy od lat coś sie na długi weekend będzie w Racu dziać i to jesli dobrze czytam - bardzo konkretne i ambitne koncerty, wysoka klasa (gajdamaki, zywiołak, 7 w nocy). Ale jeśli Cie kręci Grabowski i chłopcy z Kombi - to ruszasz z PKP do Nędzy i szalejesz sobie tam za kilka pln. Podejrzewam, że publiczność festynów nędzańskich to i tak inna publiczność..

~K-paula-K (2007-04-28 15:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja jednak wybiorę racibórz 1 maja , a dalej to sie okarze . A kabaret andrzeja grabowskiego nie jest wcale taki dobry ;/ koleś stoi i myśli że gra w serialu komediowym to od razu musi byc śmieszny , wcale nie jest ;/ wole posłuchać jakiejś dobrej muzyki i popatrzeć na extra maszyny :P

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog