29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-06-21 00:00:00 Podstawówki

20 czerwca uczniowie klas czwartych, którzy zdali egzamin na kartę rowerową spotkali się z rowerami przed szkołą.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (37): Błogosławieństwo Świętego Krzysztofa Strony: 1 2Dodaj komentarz
~kibic (2006-07-27 12:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlaczego nic się nie pisze o zapaśnikach LKS "Dąb" Brzeźnica , którzy osiągają wyniki na skalę międzynarodową. To Przecież też nasz Powiat!!! Sylwia Bileńska wróciła niedawno z brązowym medalem akademickich mistrzostw świata a lada dzień kadet Sebastian Jezierzański będzie walczył na mistrzostwach Europy. Że nie wspomnę o wielu tytułach na arenie krajowej.Teraz panowie z portalu dlaczego jasteście tak tendencyjni i niesprawiedliwi. A może dupy wam sie ruszyć nie chce!?

~kwiatek (2006-07-13 17:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jestem raciborzaninem, mieszkam w niemczech ale uwazam sie za Polaka. nie jestem slazakiem a juz bron boze niemcem. dziwi mnie stwierdzenie ze to nasze synki gola szczelily- poldi i ten drugi opolanin. gdyby reprezentacja Polski zajela wyzsze miejsce niz niemcy to tez byscie sie cieszyli czy krzyczeli ...bo te pieronzkie polaczki.... smieszni jestescie

~Kibic (2006-06-27 16:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bomba fotki

~Joachim (2006-06-26 12:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak i kto wygral ???Niedzwiedz wygral z losiem . A kto strzelil dwa gole !!Poldi nasz synek z Gliwic  a kto mu podal Miro z Opola !!Zas nasze pieronskie slonzoki ! Grützi

~hgfgjhdjghk (2006-06-24 10:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@@@@-Ot,mądrego to i przyjemnie posłuchać..masz rację,przepraszam,jak mały dzieciak dałem się wciągnąć w pyskówkę..nie żeby z Achimem to była przyjacielska pogawędka,ale przynajmniej poszła za tym jakaś wymiana treści.Ale to już koniec,obiecuję.Aha,jeszcze jedno(to do podpisa)-zanim znów rubasznie i arcydowcipnie skomentujesz,wyjaśnię ci,że"wbić szpilę"dotyczy zupełnie czego innego niż to,co ci w łebku siedzi.Zresztą,nieważne.Wracając do głównego wątku-dziś Niemcy-Szwecja,będzie na co popatrzeć.

~fddfjghgdkk (2006-06-24 10:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nieprzespana noc,pięć umysłów pracujących na pełnych obrotach(cóź to znaczy praca zespołowa, widzę, że jeden został nawet specjalnie oddelegowany do słownika ortograficznego),kilka zapisanych brulionów,ale opłaciło się! Udało się wam podpisie zsyntezować SUPERRIPOSTĘ DOSKONAŁĄ!Sama esencja bonmotu!Tym samym czuję się powalony na ziemię i wycofuję się z tego wątku. Herr Achim,my pewnie jeszcze niejednokrotnie będziemy mieli okazję wbić sobie po szpili,ale to już pod innym artykułem.   

~@@@@@@@@@ (2006-06-24 09:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skończcie jużz tę kronikę towarzyską i trzymajcie się tematu. proponuję tytuł tego komentarza: HANDEL OBWOŻNY,KRASNALE OGRODOWE!!!!!

~podpis (2006-06-23 20:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

widze że lubisz posuwać kase fiskalną a twoje przygody z chinczykami są tak częste że zaczynasz dostawać nerwowe tiki no tak chinczyków są miliony a ty sam jeden zwolnij co za dużo to nie zdrowo (enter ci się do palca przykleił?)

~fgjkghkl (2006-06-23 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"szczeliłem"? "uwarzam"? "masturbóją"? Litości... instrukcja obsługi chińskiej maszynki do golenia jest lepsza ortograficznie, zaś finezją i dowcipem przewyższa cię nawet paragon wydrukowany przez kasę fiskalną.. i ty chcesz żeby cię traktować poważnie?! Jak już chcesz bawić się internetem, to pozwól, że polecę ci forum www.dlaczgonaturastworzyłamnieosłem.pl. - wejdź na zakładkę eufemistycznie nazwaną "nietypowo nietypowi", tam znajdziesz dyskutantów na zbliżonym poziomie..

~fgjkghkl (2006-06-23 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"szczeliłem"? "uwarzam"? "masturbóją"? Litości... instrukcja obsługi chińskiej maszynki do golenia jest lepsza ortograficznie, zaś finezją i dowcipem przewyższa cię nawet paragon wydrukowany przez kasę fiskalną.. i ty chcesz żeby cię traktować poważnie?! Jak już chcesz bawić się internetem, to pozwól, że polecę ci forum www.dlaczgonaturastworzyłamnieosłem.pl. - wejdź na zakładkę eufemistycznie nazwaną "nietypowo nietypowi", tam znajdziesz dyskutantów na zbliżonym poziomie..

~podpis (2006-06-23 17:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no cóż drogi "kolego" próbowałeś zrobić wrażenie swoim cennym czasem i.... zrobiłeś Jest gówno warty co do "łokci" to sory nie znam się na tym i przyznam się szczeliłem no cóż wybacz ty jesteś specjalistą nie ja osobiście uwarzam że masturbóją się pedały i debile

~xfhggjkjtyi (2006-06-23 16:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

.."wruciłem".. miałem już nie wracać,ale nie mogłem  oprzeć się prośbie i "wruciłem"."Wruciłem" pogratulować niektórym znakomitego wyczucia ironii..a także dowiedzieć się czegoś,bo jak widzę,kolega podziela moje manualne hobby.Spocone dłonie,to jeszcze jestem w stanie zrozumieć..ale co trzeba robić, aby w czasie tej czynności doszło do opuchnięcia łokci?!Błagam kolego rękodzielniku,zdradź mi to.. PS.ciesz się wakacjami,to tylko 2 miesiące i trzeba wracać do szkoły,a tam nie ma zmiłuj dla "wruć"

~Jola (2006-06-23 15:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wy bezmuzgowce o co wam chodzi. Najbardzej nie lubie slowa gebelsy.Cojuz najedliscie sie pieniedzy w niemczech, teraz dalej za chlebem .Och prawdziwych raciborzan juz nie ma.

~Redakcja normalna (2006-06-23 13:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oczywiście nie trać czasu swego i naszego i niech ci przed lustereczkiem ręka się nie zapoci i łokieć nie spuchnie a gdy się już zadowolisz swoją osobą wruć do nas (tylko się umyj)

~normalnie podpisany (2006-06-23 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zaś jeśli o ten nieszczęsny podpis chodzi,to przepraszam i obiecuję poprawę.Zacznę stosować taki, po którym nie bedzie już cienia wątpliwości co do moich danych personalnych.. może "komentator"? albo lepiej "obserwator"? Czy jednak "przypaTkiem" nie zdradzę zbyt wiele? Kończę, mój czas jest zbyt cenny, zamiast siedzieć i upajać się własną doskonałą osobą, muszę klecić jakieś wypociny...

~dsfhfjghkkl (2006-06-23 12:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cóż Achim,nie do końca przekonuje mnie to co napisałeś,w pierwszym poście piszesz,że to reakcja na "antyniemieckość" - niestety,ale w tych artykułach,które miałem okazję widzieć,relacja akcja-reakcja była trochę inna;kolejny moja sugestia- coś ci się nie podoba,odpowiadaj personalnie autorowi,nie zaś generalizując, pejoratywnym "wy polaczki.." bije na kilometr.Następny post parę minut później -piszesz, że chodzi tylko o prowokację.. gdzie tu spójność? ale niech ci będzie,życzę udanego łikendu..

~Obserwator (2006-06-23 11:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

DO rieospdsjggj z ciebie zaś taki "inteligent" że boisz się normalnie podpisać pod swoją wypowiedzią by przypatkiem nie zdemaskowała cię np.matka ,sąsiad jedyne na co cię stać to wyzwaniw jakiegoś internauty pytanie do ciebie czy w twoim monitorze nie za bardzo odbija się twoja twarz ;)

~Joachim (2006-06-23 09:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a mnie  nie dawajcie powodow do pisania tych *ek na tych lamach. Przecierz ja was do pisania tych bredni antyniemieckich tylko prowokuje nie czujecie tego ?? Pozdrawiam z Germanii Za chwile zaczynam Wochenende czyli Weekend .Grützi

~Joachim (2006-06-23 09:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no widzisz rackibucki miales mnie za buca od budowy niestety nie udalo sie jeden mial mnie za zbieracza ogorkow tez nic z tego. Mnie wku.. tylko jedno pzypinania mi latki polakozercy moi przodkowie  moze ale mnie jest to EGAL czy tys polak ruski albo germanski  . Wkurza mnie to wieczne pogardzanie tym co niemieckie ( duchy przeszlosci niektorych do dzis strasza)Czasami smiac mi sie chce co wy tu piszecie o waszych wladzach przez was wybranych .O nieudolnosci wlodarzy SRC pogoncie to w pi..u .

~..eraj dfjkttgoriea (2006-06-23 09:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wystarczające świadectwo zadufanego w sobie przedstawiciela narodu wybranego(i nie mam tu na myśli żydów).Lo mie jest oczywistym,że kompensujesz sobie w ten sposób własne braki,mścisz się za jakieś wyimaginowane krzywdy,być może i jedno i drugie.No chyba,że to ze mną jest coś nie tak,nie dostrzegam w twojej pisaninie jakiegoś arriere pensee i ogólnie błądzę?He?Odpowiedz mi proszę,ale rzeczowo i bez wygrażania kłonicą,co tobą powoduje?I udowodnij,że chodzi o coś innego albo więcej głosu nie zabi

~rieospdsjggj CD (2006-06-23 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dałbym ci chłopie spokój, gdybyś swoje przemyślenia zachował dla siebie, albo dzielił się nimi z kamratami na konwetyklach w piwiarni, kameralnie. Oczywiście, mogłem też poczytać, skwitować stwierdzeniem "ot, kolejny buc" i zostawić, jak zazwyczaj. Czasami jednak bucowi trzeba dać do zrozumienia, że jest bucem. Bardziej niż oczywisty lejtmotyw każdego twego elaboratu,sposób i cel w jakim używasz samych w sobie pogardliwych zwrotów typu "oberbambus", "republika bananowa" etc.wystawiają ci..

~akfgspldkfs;g (2006-06-23 08:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wiesz Joaś (wybacz mi ten familiarny ton, tak polubiłem te nasze wymiany), znów mnie niczym nie zaskoczyłeś, mój ty mistrzu apofegmatów. Zawsze wiadomo w jaki sposób uderzysz, kiedy będziesz próbował odcinać się po niemiecku, kiedy użyjesz epitetów (do twojej wiadomości, iracki czy turecki nie burzy mi krwi, wystarczyłoby swojskie "ty ch..u"). Chociaż nie, z tą Polityką to trochę udało ci się mnie zaskoczyć, teraz widzę, że mam do czynienia z osobą nietuzinkową, nie z pospolitym smierdakowem.

~Do wszystkich!! (2006-06-23 07:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Joachim najzupelniej zapomniał że te jego szwaby przegrali najważniejszy w ich zyciu mecz.....w 1945!!!!!Co zrobił ich trener? To juz wszysty wiedzą!!!!!!!!

~Joachim (2006-06-23 05:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nasze slaskie synki leja wszystkich Klose; Poldi a wy co z Bhutanem albo Babinga wygracie na Ciebie druckifuckiracki to szkoda parabelki - klonica wystarczy  !!!!

~dfhfgtjuhhjgh (2006-06-22 20:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No achim, masz pole do popisu. Kolejny blamaż z udziałem polaka. Czort z tym, że to tylko, że się tak wyrażę, polak tytularny - w rzeczywistości czeski piłkarz, który lekkomyślnym zachowaniem osłabił drużynę w meczu z włochami. jednak na nasilenie objawów twojej alergii pewnie wystarczy... P.S. ćwierćfinał nie "ćwierćwinał", literówka, rzecz jasna...

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog