29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-08-05 11:47:45 Z regionu

Stowarzyszenie Przyjaciół Człowieka „TĘCZA” w Raciborzu 1 sierpnia br. rozpoczęło realizację projektu "Punkt bezpłatnych prawnych - prawo dla każdego".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Bezpłatne porady prawne w raciborskiej "Tęczy" Strony: 1Dodaj komentarz
~ania 22 (2015-12-11 16:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

prosze o podanie nazwiska prawnika pełniącego dyżur dzisiaj.

~kucio (2012-10-11 11:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/ tutaj otrzymasz w razie potrzeby pomoc prawną w 24 gdoziny przez internet, czynni 5 dni w tygodniu przez cały dzień, a nie tylko danego dnia w danych godzinach.

~beneficjentka (2012-09-29 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to nic nowego? bazowanie od wiellu lat na tym samym ,a moze nowe programy a mamy co pokazac i zrobic zwlaszcza w obecnej sytuacji kryzysowej w Polsce, brak pomysłów to nie metoda na rozwiazywanie problemów, szkoda srodków na to marnowac zastosujcie inne srodki pomocy tym ludziom a nie ladowanie kasy miejskiej do kieszeni pracownikow punktu, nic nie jest zadarmo ? chyba ze stosunek pracy jest  zawarty w ramach pracy wolontariackiej co  nie jestem przekonany do tej formy pracy? jakie sa osiagniecia ? jakie sa rozwiazania prawne ? pracownicy nie moga ingerowac w niektóre sytuacje nie majac uprawnien i robienia wbrew prawu ,sa do tego powolane instytucje samorzadowe i powinny robic to w ramach swoich kompetencji i uprawnien a organizacje pozarzadowe  do uzupelnienia dzialan ale nie na ta skale, brak Wam doswiadczenia i ludzi ,a zawsze pracownicy ktorzy swadcza uslugi pracuja w kilku miejscach i zawsze kosztem ktorejs z firm  prosze sie przyjrzec  blizej tym osobam czyz bym nie miala  racji?Mieszkam od urodzenia w tym miescie i przygladajac sie bacznie  nie zauwazam zmian ,na rzecz ludzi ubogich ,biednych i niezaradnych zyciowo? bierzcie przyklad  Z Poznania ,Lublina ,Krakowa w rozwiazyawniu problemów i tworzacych sie nowych programów dostosowujac sie do nowej rzeczywistosci  mam nadzieje  ze wlodarze miasta oraz zarzad tejze stowarzyszenia rusza do nowych dzialan  a nie tworzenie bezdomnosci ,i ubustwa

~olo (2008-08-08 09:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a można poznać nazwiska prawników? to osoby z doświadczeniem?

~TĘCZA (2008-08-07 12:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Numer do Stowarzyszenia TĘCZA 0-32 417 85 56

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog