29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-11-23 17:54:35 Wiadomości

Opłaty za wywóz śmieci od przyszłego roku mają wzrosnąć ok. 40%. To sprawi, że np. 5-osobowa rodzina musi liczyć się z tym, iż miesięcznie zapłaci 20 zł więcej niż dotychczas. - Czy to dużo? - zastanawiają się radni.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Czy 20 zł miesięcznie więcej za śmieci to dużo? Strony: 1Dodaj komentarz
~babcia tosia (2015-11-25 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sortowanie to kpina. Jako emerytka mam czas i nie raz w lecie widziałam jak to wygląda w praktyce. Przyjeżdża dzwig i podnosi dzwon z papierem, obok którego leżą kartony wysoko gabarytowe. Czlowiek od zawieszania dzwonu w tym czasie zbiera te kartony i zamiast je wrzucić na ciężarówkę, taszcze je do śmietnika i wrzuca do kontenera. Gdy raz go zapytałam dlaczego to robi odpowiedział, że tam teraz nie można podchodzić bo dzwon jest wysoko, a on nie może czekać, bo go rozliczają z czasu pracy (?) i że na wysypisku jeszcze raz sortują śmici tak, że niepotrzebnie się martwię. Kpina i robienie z ludzi wariata. Nie po to sortuję, żeby jakiś debil marnował choćby mój czas. To brak elementarnego poszanowania dla nas mieszkańców.

~abc (2015-11-24 17:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to nie jest dużo-to jest cholernie dużo. Może to nie jest dużo dla radnego x czy y, ale dla przeciętnej rodziny to sporo. Na kogo myśmy głosowali- masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~do lo (2015-11-24 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli masz dwoje dzieci, to za smieci zapłacisz wraz z mężem o 16 zł więcej niż teraz. 4-osobowa rodzina płaci teraz 52zł, po podwyżce- 68zł.

~mm (2015-11-24 08:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sortujcie, będzie taniej - mówili. I co sortujemy, myjemy śmieci, trzymamy w 4 osobnych pojemnikach i zamiast taniej jest coraz drożej.
Bedzie podwyzka to ja przestaję sortować i wyrzucam wszystko do jednego kubla. Niech za te pieniądze zatrudnią kogoś do sortowania.
Posortowane śmieci to surowce, na których się zarabia a nie dopłaca.

~lo (2015-11-24 06:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to dwie pary butów dla moich dzieci na zimę, ale trudno, jakoś sobie poradzą bez nich, i tak mamy najtańszy wywóz śmieci i najtańszą wodę w polsce

~ja (2015-11-24 04:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy to duzo?? BARDZO DUZO! Na kwartał daje to 60zl a w skali roku 240zl więcej . Panowie opamietajcie sie, w Raciborzu zarabia sie przeważnie najnizsza krajowa, a Wy sie zastanawiacie czy to duzo?? Moze dla Was nie, ale dla Kowalskiego bardzo duze obciazenie finansowe szykujecie!

~Jasna sprawa (2015-11-23 20:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mobbing religijny i już!

~nowoczesny (2015-11-23 20:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, dużo.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog