29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-11-14 23:46:08 Relacje

Koncert "Klasyka inaczej", będący koncertem inauguracyjnym VIII Raciborskiej Jesieni Muzycznej odbył się w RCK. Zdjęcia>>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Big Silesian Band - Radia Katowice w RCK Strony: 1Dodaj komentarz
~Raciborski fun-club (2015-11-23 23:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestesmy zauroczeni Panem Woytkiem Mrozkiem. Słuchać tak wspaniałego artysty, który jest zrośnięty ze swoim instrumentem to największe szczęście i przyjemność. Świetnie dobrany program zwłaszcza w wykonaniu wirtuoza klarnetu był niesłychanie energetyzujacy. Czuło się artystę światowego formatu. Dziękujemy organizatorom za tak wspaniałe przeżycia i czekamy na kolejny koncert z Maestro Woytkiem Mrozekim.

~trąbka (2015-11-20 19:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wspaniały Koncert ,jestem pod wrażeniem mistrza klarnetu pana Mrozka.Oby więcej jego koncertów! Było cudownie.

~elf 1 (2015-11-19 19:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znakomity koncert.
Kiedy powtarzamy???? Byłem ale chętnie pójdę raz jeszcze :)
Kawał dobrej muzyki, przedni humor, atmosfera, soliści pierwsza liga...
Gratulacje dla klarnecisty, niewielu takich na świecie !!!!
Super!!!!
Chcemy więcej !!!!!

~Fan (2015-11-19 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert Jakich Mało !!!
Pan Woytek To Geniusz Klarnetu Światowego Formatu. Najwyższa Pułka. Zawsze Zadziwia Swych Słuchaczy Wirtuozerią.
Niestety Koncertowi Zabrakło Reklamy. Ja I Moi  Znajomi Dowiedzieliśmy Się O Nim Zbyt Późno A Chętnie Byśmy Przyszli....czekamy Na Pana Woytka Ponownie W Raciborzu Lub Okolicach...
Apelujemy Do Dyrekcji - Powtórzcie I Nagłośnijcie Odpowiednio Wydarzenie !!!!

~meloman (2015-11-15 18:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

albo śledzic wydarzenia - zapowiedzi-  na raciborz.com.pl

~henk (2015-11-15 15:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.rck.com.pl/n/site/index/2-repertuar/imprezy/1222-koncert-w-ramach-viii-raciborskiej-jesieni-muzycznej---koncert----klasyka-inaczej---.html
Ja wiedziałem o tym koncercie :) Wystarczy od czasu do czasu przejść sie ul. Chopina i wstąpić poczytać plakaty albo wejść na stronę RCKu
Pozdrawiam

~efka (2015-11-15 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak zobaczyłam zdjęcia na portalu to chciałam też z ciekawości zobaczyć jaka była zapowiedź na stronie rck bo nic nie słyszalam o tym wydarzeniu. Nie znalazłam nic o tym koncercie. goglując zorientowałam się tylko, że termin był przeniesiony.

~Ciekawy (2015-11-15 09:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na mieście nie było informacji,co to tajne przez poufne widowisko???Dyrektorka - więcej otwartości i wiadomości!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog