29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-09-11 16:05:44 Wiadomości

Artyści występujący na imprezach organizowanych przez miasto nie powinni zaraz potem jechać do sąsiedniej miejscowości aby zagrać na konkurencyjnym koncercie - uważa radna Tomaszewska.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Płacisz i wymagasz czyli co wolno gwiazdom miejskich imprez? Strony: 1Dodaj komentarz
~jam (2015-09-13 17:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W [przyszłym roku zaproście  Lato z Radiem Radiowej Jedynki.

~fan (2015-09-13 14:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z jednej strony troche racji jest to co zrobili donatan i cleo nie było fajne szybko sie spakowali i pojechali dalej a publicznosc wołała. czekała chciała porobić sobie zdjecia moja corka bardzo była zawiedziona prez to

~es (2015-09-13 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak to gwiazda nie powinna mieć możliwości występowania w okolicy tego samego weekendu? Jaka odległość jest wystarczająca aby drugie miasto nie byo postrzegana jako okolica? Co do jednego się zgodzę - jasne, gwiazda na pewno będzie miała mniej energii na scenie, jeśli to już jej trzeci koncert jeden za drugim tego dnia, że nie ma czasu na przerwę, odsapnięcie. Artysta powinien dać z siebie 100%, a nikt nie jest w stanie dawać z siebie wszystkiego przez kilkukrotnie przez wiele godzin. Jednak zakaz występowania w "okolicy" przez cały weekend jest dla mnie nieuzasadniony, jest dla mnie jedynie fanaberią organizatora.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog