29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-09-06 00:00:00 Wiadomości

Od ponad trzech miesięcy działa w Raciborzu salon, który sprzedaje łóżka masujące. Codziennie przed jego drzwiami ustawia się po 400 osób. Nie wszystkich stać na kupno łóżka za 10 tys. zł, ale tych, którzy chcą je wypróbować przybywa. Masaże są bezpłatne.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Bezpłatne masaże na łóżkach Ceragem Strony: 1Dodaj komentarz
~Zdzisław (2015-08-28 07:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Używałem tego łóżka CERAGEM, ale przesiadłem się na HOTSTONE. Dlaczego ?
Łóżko Hotstone ma zostaw do nóg - takie specjalne buty. Nogi są wtedy w stanie niewazkości jakbyś był w kosmosie
Dzięki temu znika napięcie mięśniowe. Ja tego nie potrzebuje, ale żona i córki tak
Dlatego kupiliśmy HOTSTONE.

~Basiak (2015-08-21 16:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochani, koniecznie wypróbujcie łóżko masujące hotstone (hotstone.pl). Niesamowite jest, nie tylko super masuje, ale jeszcze rozgrzewa mięśnie. Na bóle kręgosłupa jak znalazł :) Używam odkąd zaczęły mnie lędźwia boleć

~Artur (2011-10-13 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na ceragem mozna kłaść sie powoli lub natychmiast wstanąc jak coś nie pasuje. Poobnie z woda w wannie jak gorąca to się nie wchodzi albo dopuszcza zimnej. Nie wierze w to że ktoś sie połozył na ceragem i nie wstał jak go parzyło.

~ona (2011-10-12 15:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kto widziała wczoraj tj 11.10.2011 Ekspress Reporterów to wie do zego te łożka prowadzą, była historia starszej kobiety która dzięki temu łóżkowi dorobiła się ostrych poparzeń na ciele ;/ szok! tragedia

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog