29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-05-06 17:57:40 Wiadomości

Odpowiedni materac będzie miał działanie lecznicze.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (22): Śnij zdrowo, czyli zdrowotna łamigłówka Strony: 1Temat Zamknięty
~Marcysia (2015-07-07 14:15)
Ocena: 0 + | -

W artykule to co piszą to prawda.!!!
Kupilismy w Jysku poduszki, które na drugi dzień poszłam oddać, bo wstałam z bólem głowy a z nich wydobywał się już po rozpakowaniu niemiły, techniczno-chemiczny smród.
Kupiłam poduszki w tym sklepie i są fantastyczne. Moge polecić.

~Janikowski (2015-07-04 14:43)
Ocena: 0 + | -

Kupiłem u nich w sklepie i jestem zadowolony, Te sieciówki lub niby zagraniczniaki mogą się schować. Potwierdzam prawdziwość ich słów. Do tego naprawde fachowa obsługa. Potrafią doradzić i zaoferować to co najprzyjaźniejszze dla konkretnego kupującego. Do tego stelaże regulowane elektrycznie sa najtańsze anizeli w innych sklepach. Polecam

~Agata000 (2015-07-03 13:20)
Ocena: 0 + | -

Ja też wolałam być pewna że mój materac nie posiada w środku żadnej chińszczyzny. Wiem na czym śpię i teraz już wiem, ze dobrze śpie. Polecam  jak najbardziej.

~Artur (2015-07-03 09:57)
Ocena: 0 + | -

Jak to wypożyczyć!? Chciałbys testowac materac, ktory wczesniej był "testowany" przez kogos innego?!?!? Chcesz coś złapać? To nie hotelowe materace. Jeśli chcesz takie kupić, to muszą one mieć osobny atest na materiał. Ale takie hotelowe tez sprzedają w tym sklepie.

~SJ (2015-07-03 09:54)
Ocena: 0 + | -

To najlepszy sklep, obsluga i produkty. Oni o materacach wiedzą dosłownie wszystko. Szkoda, że nie można u nich wypożyczyć materaca

~Ramota (2015-07-02 12:42)
Ocena: 0 + | -

To najlepsze materace oraz łóżka. Nie ma lepszych i cenowo atrakcyjniejszych w Racborzu. Z tymi świństwami wkładanymi do środka to prawda. Pracowałem w raciborskiej firmie jako tapicer to się napatrzyłem. Potwierdzam, że w Niemczech firma ma swoją rozpoznawalną markę. Do tego wyposażają hotele, pensjonaty i szpitale.

~aleksander55 (2015-07-02 12:20)
Ocena: 0 + | -

To chyba najlepszy jakościowo producent w Polsce i UE. Faktycznie warto kupować. W Niemczech posiada już swoja markę.

~Danuta (2015-06-25 12:44)
Ocena: 0 + | -

Polecam gorąco !!! Miałam problem z wyborem materaca dla siebie. W salonie uzyskałam bardzo przydatnych informacji oraz dobrałam odpowiedni materac dla siebie. Do 2 tygodni materac mialam już w domu. Śpi się naprawdę wygodnie !!!

~Ania35 (2015-06-25 12:30)
Ocena: 0 + | -

Ja również serdecznie polecam! Fachowa i miła obsługa. Pani poświęciła mi dużo czasu opowiadąjac o materacach i w rezultacie wybrałam odpowiedni dla siebie. Śpi mi się rewelacyjnie! Gdyby ktoś chciał spróbować akurat ten to nazywa sie Sueno Vital. Polecam raz jeszcze!

~Ona55 (2015-06-25 12:22)
Ocena: 0 + | -

Kupiłam termoelastyczny materac MEDIVIS który jest o 1/3 tańszy od Tempura reklamowanego w TV. Nie dość że lepszej gestości to jeszcze jest pewność, że to nie chińszczyzna ale certyfikowany polski produkt.

~Jan_ko (2015-06-25 11:33)
Ocena: 0 + | -

Szczerze polecam. Cenowo najlepszy sklep/producent

~Artur (2015-05-20 12:57)
Ocena: 0 + | -

Najlepszy i sprawdzony pod względem półproduktów towar. Sprawdzałem u innych producentów i śmiało mogę polecić dla kazdego.

~Paweł 1968 (2015-05-19 14:39)
Ocena: 0 + | -

Polecam gorąco, miła obsługa, tanio, szybka realizacja zamówienia w porównaniu z innymi firmami. Pozdrawiam !!!

~Salon Firmowy (2015-05-19 14:35)
Ocena: 0 + | -

Do Lilith : każdy musi dopasować twardość materaca do indywidualnych
preferencji. Jeśli materac będzie zbyt miękki , ciało będzie się
zapadać, natomiast za twardy materac powoduje ucisk kręgosłupa, który
powoduje wysoki dyskomfort poczas snu. Zapraszamy do Salonu, który jest przy ul. Nowej 1A z pewnością coś wybierzemy !!!. Tak salon jest czynny w sobotę od 9-14. Zapraszamy.

~Ewa 1978 (2015-05-19 14:29)
Ocena: 0 + | -

Kupiłam z mężem ok rok temu łóżko tapicerowane, materac z pianki termoelastycznej oraz poduszki gel komfort. Śpi się naprawdę wygodnie !!! Polecam każdemu ten salon kto chce się porządnie wyspać :-)

~lilith (2015-05-19 13:34)
Ocena: 0 + | -

A jaki materac polecacie? Sklep jest czynny w sobote?

~ela54 (2015-05-18 15:06)
Ocena: 0 + | -

Kupiłam materac termoelastyczny ze stelażem regulowanym elektrycznie. Wszystko o wiele taniej i widać, ze w lepszej jakości anizeli w innych sklepach. A materac to istne lewitowanie!!

~Hasko (2015-05-18 13:55)
Ocena: 0 + | -

Najlepsza firma na Unię produkujaca materace i sypialnie.
Polecam.

~Lilith (2015-05-18 11:55)
Ocena: 0 + | -

w sumie to też polecam, kupilam poduszkę i jestem zadowolona. Podusza faktycznie nie pachniala brzydko, więc może cos w tym jest?

~Aga (2015-05-14 14:14)
Ocena: 0 + | -

Moja mama jest już starszą osobą i szukaliśmy dla niej odpowiedniego materaca. Obsługa sklepu doradziła na prawdę dobrze i teraz mama ma regulowane łózko i wygodnie śpi. Szczerze polecam!

~mieszkanka Raciborza (2015-05-14 14:10)
Ocena: 0 + | -

Ja również polecam! Fachowa obsługa która dobrze dobrała dla mnie materac. Jak dobrze pamiętam nazywał się sueno vital, śpię już na nim z rok i jestem bardzo zadowolona

~Mirek (2015-05-14 14:00)
Ocena: 0 + | -

Polecam bo sam kupiłem, materac Termoelastyczny (Mediwis). Ceny konkurencyjne w stosunku do innych zagranicznych producentów a jakość nieporównywalnie lepsza.

Temat Zamknięty
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog