29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-04-09 09:54:35 Zdarzenia

Anita, Łukasz i Rafał jechali z pijanym kierowcą. Zginęli. Tragiczny wypadek, który miał miejsce na trasie z Tworkowa do Bolesławia wstrząsnął mieszkańcami regionu.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (20): Tragiczny powrót z dyskoteki Strony: 1Dodaj komentarz
~Frog (2015-06-25 10:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Michał lubił jechać samochodem po piwku lub lufie za to co zrobił 20 lat bez odwołania.

~stabat mater (2015-04-10 14:08)

Żal rodziców - matki, która patrzyła na martwe swe dzieci.Co do sprawcy i pozostałych ofiar, to jedno krotkie stwierdzenie -kompletny brak wyobraźni, odpowiedzialności. Za każdy swój czyn ponosimy konsekwencje. Wszyscy uczestnicy je ponieśli, choć w innym wymiarze.

~aga (2015-04-10 09:10)

to tym bardziej jak kto inny po nich przyjechał to po co wsiadali do pijanego.....ci ludzie byli znajomymi wiec razem sie bawili ,razem pili wiec wiedzieli w jakim stanie jest ich kolega...wniosek nasówa sie jeden TAK MIAŁO SIĘ STAĆ, ICH DROGA DOBIEGŁA KOŃCA ... dajmy zmarłym spoczywac w pokoju a kierowca i pasażer który przeżył dlugo będa nosić poczucie winy..........Poprostu trzeba myslec i przewidywać to w końcu nie takie trudne

~magdalena (2015-04-10 07:07)

Do kubuś Puchatek -jeśli tłumaczysz winę kierowcy tym,że każdy lub prawie każdy(pewnie Ty),jeździł czasem po piwku to GRATULUJĘ. Właśnie tacy Ludzie jak Ty nie powinni nigdy w życiu wsiadać za kierownicę. Wspomniałeś , że jesteś ojcem - z takim podejściem do życia zastanawia mnie czy aby nie krzywdzisz swoich pociech? Kondolencje dla rodzin,osób bliskich ofiar tego tragicznego wypadku.

~kubus puchatek (2015-04-10 00:04)

Do (znajomy)
Jak Oni Maja Odpoczywac W Pokoju ? S P O C Z Y W A C !!!!!! Ich Droga Dobiegla Konca R.i.p
I Postaw Sie Na Miejscu Kierowcy Bo Ty Bys *** W Majty A Nie Wyroki Ustalac.do Konca Zycia Bedzie Z Tym Zyl Ze Zabil .i To Bedzie Najwyszy Wyrok Jaki Moze Dostac .

~kubus puchatek (2015-04-09 23:50)

Takie gdybanie zgineli i trza sie pogodzic kondolecje dla rodzin sam mam dzieci i nie wyobrarzam sobie tego jak sie rodzice czuja.Ale i tak nie jeden z was jezdzil po paru piwkach.

~Mieszkaniec raciborza (2015-04-09 22:34)

Człowiek który ma uprawnienia do kierowania pojazdem ma też świadomość tego co może spowodować na drodze tym pojazdem - będąc pijany. To przecież jest na każdym kursie prawa jazdy! Dosyć tolerancji dla pijaków za kółkiem!

~xyz (2015-04-09 20:47)

Winny jest wylacznie kierowca bo on bierze odpowiedzialnosc za ludzi ktorzy z nim wsiadaja tak bylo jest i bedzie, zastanowcie sie czy kazdego z kim jezdzicie pytacie cxy jest trzezwy????
A co do pasow to z tym jest roznie i wiem z doswiadczenia ze czasem nie zapiecie pasow ratuje zycie bo mozna wypasc z samochodu zanim zostanie zmiazdzony i nie wykluczone ze tylke z tego powodu te dwie osoby przezyly.

~do xxxx (2015-04-09 19:57)

na _reklama_ napisali o sprawcy wypadku:"Jak się dowiedzieliśmy, około 2-3 był na dyskotece mocno nietrzeźwy i został wyrzucony z lokalu. Wrócił na pewno do domu. Nie wiadomo dokładnie, co potem robił. Wiadomo natomiast, że pojechał do Krzyżanowic i zabrał w drogę do Borucina czterech pasażerów, mimo że pojechał też po nich kto inny. Ta osoba, kolega zmarłych, jechała potem za toyotą i natrafiła na wypadek kilka minut po zdarzeniu. To ona zawiadomiła pogotowie."

~zjadacz (2015-04-09 19:41)

Według mnie osoba która przeżyła ma już i tak życie spierdzielone. Wyjazd pewnie za granicę kilka lat terapi z psychodilikami.
Postawcie się na jego miejscu, o ile jest normalny psychicznie już pewnie i tak nie będzie. Nie chce go bronić o ile prowadził. Jeżeli nie prowadził nie powinno  być tematu.
Skąd wy wiecie że oni wiedzieli że on wypił itp mamy jasnowidzów.

~xxxx (2015-04-09 19:18)

Ja słyszałem ze koles był w domu a oni dzwonili po niego;p i skad mogli wiedziec ze miał wypite moze nic nei pwoiedział ze pił i jechał po nich? Kara wysoka powinna byc dla niego za smierc innych!! Nigdy po Pijaku nei wsiadaj za Kołkoo!!!

~xxx (2015-04-09 17:24)

Ja uważam,że cała piatka była winna, nie powinni pozwolić wsiadać kierowcy pod wpływem alkoholu za kierownicę,a tym bardziej wsiadać z nim do samochodu.Widocznie była to nie pierwsza taka sytuacja i myśleli,że jak zawsze nic się nie stanie,niestety tym razem się przeliczyli.Czasu się nie cofnie,współczuję rodzinie i wspólczuję tym co przeżyli,bo z taką świadomością muszą żyć do końca swoich dni ,a to nie będzie łatwe.

~xxx (2015-04-09 16:42)

Kierowca powinien wyłapać 12 za każdą głowę a ten co przeżył powinien mieć za współudział conajmniej 6 bo jest współwinny!!!!!!!!!!!!! A co do tych którzy zgineli to po co wsiadali z naj...banym do auta? Sami są sobie winni...

~Madzia (2015-04-09 16:38)

Pomyślcie troche. !!
Oni jechali razem i każdemu jest przykro że  oni zgineli, ale to nie sprawiedliwe że kierowca ma dostać co najmniej 12 lat. Każdy wiedział że on wypił więc mógł tak samo zginąć jak ta trójka i kto by potem odpowiadał za ten wypadek?! To jest wina całej piątki a nie tylko kierowcy!!

~mama (2015-04-09 15:13)

Straszne, mozna tylko wspolczuc rodzina i zabitym. ! 😢
Niech to bedzie przestroga dla wszystkich, jazda bez pasow i alkochol...
Wszyscy byli tacy mlodzi, cale zycie przed nimi....
Najbardziej ucierpia ci ktorzy przezyli i rodziny.!?♡☆[*]😢😢😢😢

~szinhed (2015-04-09 14:00)

Na jego miejscu tez bym wolal zginac a teraz cierp cialo jak chcialo

~aga (2015-04-09 13:56)

dzis i tak nie da cofnąc sie czasu,ale uwazam że cała piątka jest winna,razem sie bawili wiec wiedzieli że chłopak jest pod wpływem alkoholu nikt na siłe nie kazał im wsiadac do samochodu z pijanym kierowcą. szkoda mi rodzin którzy pozostaną długo w bólu i rozpaczy

~romo (2015-04-09 13:38)

Ja bym mu dał do zywocie zabił 3 osoby pijak

~b. (2015-04-09 12:59)

gówno prawda, chlopak który przeżył miał pasy zapięte. Wskazuja na to slady na ciele poszkodowanego. Do tego slady pokazuja takze ze nie siedzial za kierowca. tylko po przeciwnej stornie z tylu samochodu.

~znajomy (2015-04-09 12:55)

Uważam że 12 lat za spowodowanie takiego wypadku to zbyt mało !!!
Kierowca powinien dostać najmniej 25 lat !!!
Anita, Łukasz i Rafał niech odpoczywają w pokoju [*] [*] [*]

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog