29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-04-10 12:34:03 Wiadomości

W czwartek 9 kwietnia 2015 roku w kościele św. Mikołaja na Starej Ws i odbył się Konwent Wielkanocny kapłanów dekanatu Racibórz  w skład którego wchodzi 11 parafii.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Raciborski Konwent Wielkanocny Strony: 1Dodaj komentarz
~Z Leverkusen (2015-04-13 11:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytam często na tym portalu o Raciborzu i mojej Parafii. Jak chcę to mogę też coś napisać, tym bardziej że jestem emerytowaną polonistką..

~popatrz, popatrz (2015-04-13 06:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pisze z Leverkusen a styl jak u autora. Czyżby cud?

~Z Leverkusen (2015-04-12 19:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To moja rodzinna parafia. Dziwię się, że obecni parafianie uczestniczący w uroczystościach nie zabierają głosu na tym portalu, mimo iż tam byli. Wydaje mi sę, iz rośnie obojętność społeczna, również w sprawach religii i Kościoła.
Mamy tyle okazji aby wyrazić swoje opinie albo przynajmniej podziękować.. Katolicy, co się to z Wami dzieje?
Brak odwagi czy obojętność?A może chodzicie do kościoła już tylko z tradycji i przyzwyczajenia? Oby nie było kiedyś tak jak tu w Niemczech. Puste kościoły - przekazywane na inne cele publiuczne.Niech Chrystus Zmartwychwstaly oświeci Wasze umysły i napełni prawdziwą wiarą.. Tego Wam życzę z całego serca.

~Halina (2015-04-10 20:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To była dobrze przygotowana uroczystość, prowadzona przez dziekana Adriana Bombelka.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog