29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-01-09 14:50:35 Listy do redakcji

- Przez błoto i śnieg nie można przejść przez park Roth. Gdybym złamał tam nogę, kogo mogę podać do sądu? -  pyta w liście do redakcji Czytelnik.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): List do redakcji: Donos na zimę Strony: 1Dodaj komentarz
~donos (2015-02-01 23:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widziałem zimę kilka lat temu, wiem jak wygląda, mogę opisać...

~src (2015-01-09 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wybudowano sciezki rowerowe i nikt ich nie odsnieza. W zimie tez sie jezdzi na rowerze. Straz miejska zapadla w sen zimowy. Raz na dobe przejada sie samochodem i nic nie widza, a przejscie dzisiaj rano po Raciborzu bez upoadku wiazalo sie z cudem. Kiedy zostanie zlikwidowana ta darmozjadalna instytucja w naszym miejscie. Ja  wychodzac na zakupy moglbym conajmniej 10=20 mandatow w ciagu godziny nalozyc na kierowcow samochodow , ktorzy utrudniaja przejscie pieszym na chodnikach i to w kazdym rejonie a najwiecej kolo pko na ulicy Pracy. Na ulicy Ogrodowej kolo Fizyko terapii Jedrysek, kolo szkoly muzycznej  i tak by mozna mnozyc i mnozyc ptrzyklady. Wiec nie dziwny sie sytuacja w walce z zima. Najwazniejsze ze Pan prezydent ma podwyzke i ma w d.... miwszkancow Raciborza. TYlko kasa sie liczy i nic wiecej.

~alelek (2015-01-09 17:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na wszytkich chodnikach od kilku dni nikt nic nie robi skandal

~królowa zima;) (2015-01-09 14:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na klasztornej rano było nie posypane,na wileńskiej,na ogrdowej,na opawskiej koło galerii dukat i w zasadzie to na wiel chodnikach w mieście...na drogach piaskarek też nie widziałam a było ślisko ...

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog