29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-01-22 21:07:17 Wiadomości

Chodzi o łącznik pozwalający zawrócić na Odrostradzie, na wysokości straży pożarnej. Radni i prezydent szukają rozwiązania, które pozwoliłoby uniknąć tam wypadków.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Feralny przejazd na Reymonta. Jak poprawić bezpieczeństwo? Strony: 1Dodaj komentarz
~;) (2015-01-23 11:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moze zrobic tam taki szlaban tylko dostepny dla strazy ,beda chcieli to sobie otworza ;)

~raciborzanin 12 (2015-01-23 09:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety głupota kierowcow nie zna granic i trzeba ten przejazd zamknąć.
Zdaża się często, że kierowcy włączają się do ruchu, przyspieszają po czym nagle stają na "szybkim" pasie i zawracają.
Miałem sytuację gdzie Kierowca przedemną najpierw włączył się do ruchu, wyprzedził i nagle zmusił mnie do awaryjnego hamowania.
Po zamknieciu przejazdu proponuję również zwiększyć prędkość do 70KM na tym odcinku - w końcu droga będzie bezkolizyjna, bez skrzyżowań.

Może ciebie zamknąć,co to za określenie "szybki" pas i to w terenie zabudowanym i do tego jak ma być "bezkolizyjna",nie ma takiego okreslenia dla drogi,bezkolizyjne są skrzyżowania, a skrzyżowania to i tak będą z ulicami Drewnianą i Kowalską a do tego są jeszcze wyjazdy a Bieronki i stacji benzynowej.

~głupi pomysł (2015-01-23 09:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jasne, pozamykać wszystko.....................

~mm (2015-01-23 08:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety głupota kierowcow nie zna granic i trzeba ten przejazd zamknąć.
Zdaża się często, że kierowcy włączają się do ruchu, przyspieszają po czym nagle stają na "szybkim" pasie i zawracają.
Miałem sytuację gdzie Kierowca przedemną najpierw włączył się do ruchu, wyprzedził i nagle zmusił mnie do awaryjnego hamowania.
Po zamknieciu przejazdu proponuję również zwiększyć prędkość do 70KM na tym odcinku - w końcu droga będzie bezkolizyjna, bez skrzyżowań.

~Raciborzanin1234 (2015-01-23 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Najlepiej wszystko pozamykać,przecież pan prezydent nic mądrzejszego nie wymyśli,najpierw zamknął wyjazd z ul.Londzina w kierunku Ronda "nerki".Wyjeżdzając z Londzina nie ma żadnego kierunkowskazu jak jechać na Opole/Głubczyce.Teraz w godzinach popołudniowych wyjeżdzając z ul. Londzina w kierunku Głubczyc trzeba będzie stać dwa razy w korku,najpierw do ronda koło Matki Polki potem do "nerki",a o zatruwaniu środowiska to już chyba w ogóle nie pomyśleli (autobusy muszą też objechać ten piękny "objazd")no ale pan prezydent tam nie jeżdzi więc ma to głęboko w d....,i kolejne 4 lata będziemy płacić za głupotę rządzących naszym miastem.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog