29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-12-23 12:07:53 Wypoczynek

W ramach pilotażowego projektu wyprodukowano 10 tyś. egzemplarzy broszury z treściami ekologicznymi.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Edukacja narzędziem walki z niską emisją Strony: 1Dodaj komentarz
~cg (2014-12-27 10:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedy poprawi sie powietrze na glubczyckiej ?Tu się pali i kopci że aż dusi.

~Panas (2014-12-25 17:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To chyba rano powietrze było znośne.Teraz jest horror np. na ul.Michejdy i na Starowiejskiej.

~hmm (2014-12-24 16:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze że dziś ciepło w miarę i jest wiaterek.Można oddychac jako tako :)

~zyga (2014-12-23 16:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaśnie Pańska władza PO w Raciborzu woli wydać przeszło 5x tyle na betonowy placyk tzw skwer czyli grubo ponad dwa miliony. Więc te pieniądze 470 tyś na likwidację niskiej emisji w racku to śmieszne pieniądze biorąc pod uwage finalny mocno kontrowersyjny rezultat remontu tego skweru.

~PO (2014-12-23 13:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydawanie  broszur nic nie da jeśli nie będzie się w rzeczywistości likwidować niskiej emisji czyli  źródeł niskiej emisji. Trzeba albo na gaz przechodzić albo podłączać budynki do sieci centralnego ogrzewania.Niech radni w końcu podejmą uchwałę i zabronią przynajmniej palenia w Raciborzu mułem flotem czy węglem brunatnym.

~mieszkaniec (2014-12-23 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Na cały projekt w Raciborzu przeznaczono ponad 470 tysięcy złotych. Część pieniędzy (dotacja w wysokości 175 tyś. zł) pochodziła z NFOŚiGW. Fundusz Wojewódzki w Katowicach wsparł akcję preferencyjną pożyczką w wysokości 143 tyś. zł." Czy ja dobrze czytam takie skromne pieniądze są przeznaczane na likwidację niskiej emisji w Raciborzu? Przy takim dużym zanieczyszczeniu powietrza w mieście.Czy ten program trwa czy się już skończył. Co za te pieniądze zrobiono konkretnie oprócz wydrukowania tych broszur i spotów?

~autor (2014-12-23 12:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spoty były radiowe w radio _reklama_. Broszury dostałem w Urzędzie miasta, jeżeli mogę wyrazić swoją opinię bardzo profesjonalnie wydane. Spoty emitowane na początku sezonu lgrzewczego, czyli w listopadzie. Z tego co wiem, również, broszury były dostepne także dla osób, które korzystały z programu "Kawka",.

Z wyrazami szacunku Leszek Iwulski

~Śląsk (2014-12-23 12:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pierwszy raz słyszę o tej akcji i o spotach.Może jakiś namiar na te spoty na YouTube? Gdzie można dostać taką broszurę?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog