29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-03-14 08:16:49 Listy do redakcji

- Od dwóch kadencji może zaobserwować typowy schematyzm, brak autentyczności i refleksji - pisze Czytelnik.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (17): Czytelnicy piszą: Nasze Miasto. Nasz Patriotyzm Strony: 1Dodaj komentarz
~prawda boli (2014-11-18 11:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dalej?Dalej będzie jak dotychczas:patriotyzm-jakieś tam słowo o ojczyźnie,a na Niemca,Austriaka,Holendra czy Anglika musimy dalej pracować,bo z tej patriotycznej,polskiej biedy to byśmy wszyscy pozdychali.To jest patriotyzm.Na szczęście młodzi już tu nie wracają do tego badziewia-Polski!

~no (2014-11-17 23:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i co dalej?

~student......... (2014-05-26 10:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak wynika z sonadaży i badań
- młodzi nie poszli bo maja w nosie polityke
- bo nie znali kandydatów- tu g1 wykazalo sie szkoła twórczą brawo
- jeżeli oddali głos na npjkm  to aby zwrocic uwagę pomidorom i ziemniakom oraz burakom że to co oni prponuja i realizuja nie odpowaiada ani potzrbom ani oczekiwaniom młodych ludzi
- w rozmowie przed komitetem wyborczym w czerwonej szkole usłyszałem zdanie- no przyszłam bo rodzice mi truli
- no takie trucie też jest potrzebne
- moi znajomi zawsze głosują  razem ze swoja córką czternastoletnią
- to dobry przykład dorośli rodzice!

student1963 (2014-04-03 16:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie, nie jestem patriotą, bo władza wokół mnie pokazuje, że to bez znaczenia - oni i tak zrobią swoje.

- to jest okropna opinia i zle myslenie -tak nie zmienimy tego miasta
przecie odkad go znamy zawsze starala sie byc ale tylko po
to aby prezentowac osobę ktora niby to chce wszystkim pomóc - noi  tak nam
pomagaa ze jestesmy na szarym końcu
Czytelnicy piszą: Zmieniamy mundurki czy zmieniamy władzę?
<div class="rm_lead_title">Czytelnicy piszą:dostatki i niedostatki.Racibórz przyszłości</div>
<div class="rm_lead_title">Czytelnicy piszą: w Raciborzu żyje się coraz gorzej</div>

student1963 (2014-04-01 16:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytelnicy piszą: w Raciborzu żyje się coraz gorzej
                                Zachęcamy do lektury gorzkich przemyśleń naszego Czytelnika. Czy
Waszym zdaniem życie w Raciborzu jest aż tak beznadziejne?

student1963 (2014-04-01 16:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<h5>» Czytelnicy piszą:Nasza kondycja, nasz los.Start UP czy DOWN?</h5>

student1963 (2014-04-01 16:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nasze miasto. Nasz patriotyzm. ALE BEŁKOT JEST PO STRONIE TYCH W UM-LEONIDASY

student1963 (2014-03-24 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PRZYDUPASY I PAPSY BIERZCIE SIE DO ROBOTY BO TO SIE MOZE DLA WAS ŹLE SKOŃCZYC

Plotkara: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Przydupas: To jest pytanie, na które  nie wolno mi głośno odpowiadać, głównie dlatego że nie ma  jeszcze strategii leonidasa. A poza tym zawsze można zwalić jak coś nie idzie , że tak komórka jest niewłaściwie zarządzana, chociaż zawsze może być lepiej zarządzany, gdy na czele stoi nasz prezes  klubu. Natomiast to jest jakby koniecznooość, przecież nie oddamy jak janukowycz  swej władzy. Niezwykle ważne jest to aby się utrzymać To jest niezwykle istotne.

Plotkara: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do rady leonidasa

Przydupas: Tak

student1963 (2014-03-17 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie Mozemy Tak Powiedziec Ani Tym Bardziej Tak  Mowic Czy Mysleccccccccc
To Nie Kreml I Krym A Leonidasy To Nie Putin

~tag (2014-03-17 09:04)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Nie, nie jestem patriotą, bo władza wokół mnie pokazuje, że to bez znaczenia - oni i tak zrobią swoje.

~słowik (2014-03-16 21:45)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Mówienie o żydostwie i ich wpływie na losy Polski i na Polaków to jest nacjonalizm?Nazywaj to jak chcesz, możesz nazywać i faszyzmem, ale fakt jest faktem że nigdy nie będziemy normalnym krajem i żaden inny kraj nie będzie normalny jak długo będą rządzić przybłędy żydowskie opłacane przez żydowskich banksterów, a ta wojna która jajpweniej będzie, będzie przez żydowskich syjonistów, i tak już wszystko pozamiatane, bydlactwo wygrało bitwę ale jeszcze  nie zwycięzyło !!!!!!!!!!!

~??? (2014-03-16 20:11)
Ocena: 1 + | - Cytuj

@słowik- Z tego co piszesz to wynika, że nie rozumiesz patriotyzmu. Twoja wypowiedź, to nacjonalizm.

~minimum2naki (2014-03-16 18:02)
Ocena: -1 + | - Cytuj

Nasze miasto. Nasz patriotyzm. Nasz Błekot.

~FX (2014-03-16 17:47)
Ocena: 1 + | - Cytuj

ALe ludzim, raciborzanom bardzo sie podoba jak jest, ciagle mniej wiecej głosuja na tych samych. Nie oczekuja żadnych zmian, z odrazą trkatują wszelkie inicjatywy, przed którymi bronią się rękami i nogami. Zresztą co było do zagospodarowania to już zagospodarowano, nawet nie ma o co się bić.

~kanarek (2014-03-16 17:19)
Ocena: 1 + | - Cytuj

W Rosji w TV wiecie kogo przedstawiają jako winnych zamieszania na Ukrainie i wroga Rosji?Bardzo często wymienia się Sikorskiego i Polskę a potem UE I USA

~@slowik (2014-03-16 16:26)
Ocena: 1 + | - Cytuj

ich ojczyzna jest judeopolonia, nie izrael

~słowik (2014-03-16 15:31)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Ja jestem patriotą i jako patriota dostrzegam przyczyny braku patriotyzmu w naszym krają, a tą przyczyną są łajdacy którzy nami rządzą i są to typy, nie Polacy bo żydzi z Polskimi nazwiskami którzy robią wszystko aby zniszczyć ten kraj a Polaków wciągnąć w wojnę.Dość owijania w bawełnę i trzeba nazwać rzeczy po imieniu!!!!!!!!!!!Jak długo będą nami rządzić przybłędy tak długo będzie zle, bo ich ojczyzną jest Izrael a nie Polska

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog