29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-04-09 10:10:14 Wiadomości

Ksiądz Bogdan Rek, proboszcz parafii św. Apostołów Mateusza i Macieja w Brzeziu został najlepszym proboszczem w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni. Ksiądz Rek otrzymał prawie 50 procent wszystkich głosów.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (111): Ks. Bogdan Rek najlepszym proboszczem w Raciborzu Strony: 1 2 3 … 5Dodaj komentarz
~REALNY (2014-06-02 18:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Internet To Zło!!!!<---słowa Ksiedza  B.reka... A Stron Z Jego Zdjeciami Nie Da Sie Zliczyc! Tak Samo Nagrań Na You Tube  Z Mszy Jest Pełno-kto Wam Daje Prawo Nagrywania Ludzi I Wrzucania Tego Do Sieci Bez Ich Pozowlenia -wiedzy??? To Nie Jest Wiara To Jest Komercyjny Cyrk Dla Moherów! Ta Siostra Bernadeta Tez Dobra Dzieci Straszy Piekłem I Koncem Swiata -koniec Swiata Juz Nastąpił Z Dniem Kiedy Siostra Ma Konto Na Facebook'u---sodoma Gomora Co Sie Wyrabia

~odsiecz z rsc (2014-03-09 08:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziś przypadkowo przeczytałem parę wpisów pod tym art. Nie znałem wogóle tematu bo mieszkam w RSC. A na ten temat wcześniej nie wchodziłem .Przykre to co przeczytałem. TE ataki na księdza.Choć do kościoła do Brzezia nie chodzę to życzę księdzu wszystkiego najlepszego.Diabeł się denerwuje jak widzi dobrych ludzi i ich czyny.Będę się za księdza modlił i za tych złych którzy tu tak bluzgali.Myślę że to mogła być jedna osoba góra w każdym razie niewiele .Proszę też o modlitwę za mnie i za nasze sprawy.Bardzo się przyda.Pozdrawiam serdecznie księdza i wszystkich ludzi dobrej woli w pięknym Brzeziu.

~katarzyna (2014-03-08 22:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ci którzy źle mówicie o Proboszczu z Brzezia macie źle poukładane w głowie, ale kara na Was przyjdzie - prędzej czy później.

~do reze (2013-11-16 08:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie martw się  - jest jeszcze wiele szuj na tym świecie.

~reze (2013-11-15 22:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gdyby Ks. Bogdan nie był  bożym człowiekiem kogo byście bidule opluwali...?

~well (2013-10-16 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co tu duzo gadać - ksiądz jest specyficzny, ortodoksyjny, ale nikomu jeszcze nic złego nie zrobił, więc zostawcie go w spokoju. Niech se wlecze za sobą swoje owieczki. Nic nam do tego.

~Go (2013-10-15 20:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prawie każdy ksiadz ,który miał posługe w Piekarskiej Bazylice zostaje proboszczem.Coś w TYM jest;-)))Pozdrawiam księdza Bogdana.Gosia.

~łoj łoj łoj (2013-10-11 16:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co tam nowego u szamana w Brzeziu? nic siem ksiondz nie odzywa, łobrazil siem znuf cy co?

~przyjezdny (2013-10-01 08:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale musicie mieć na Brzeziu jakiegoś wyjątkowego idiotę i frustrata, który całymi dniami potrafi pisać jedno i to samo. Pogońcie świra do roboty, to mu się odechce głupot i hejterowania w internecie na temat księdza.

~ojoj (2013-10-01 08:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj, ksiądz się zdenerwował, że tak brzydko mówi!

~:) (2013-09-30 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dureń ! ! !

~hehe (2013-09-30 07:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rek, zmykaj gdzie reki zimują. już czas!

~brzezik (2013-09-29 13:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"uderz w stol a nozyce sie odezwa" mowi przyslowie, witamy ksiedza proboszcza na forum

~Wierny (2013-09-29 12:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie ma się co martwić, zajadłością treści niektórych małpoludków, to dobrze, że widzą w każdym wpisie samego proboszcza, to jest Jego powołanie i jego owoc ! ! !  Bo to taka nauka, która Zbawia i uwalnia zniewolone umysły z ciemnogrodu ! ! !

~olo (2013-09-28 20:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ksiondz siem na was obrazil, nic nie pisze

~... (2013-09-23 14:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ksieze proboszczu z brzezia zajmij sie modlitwa i kosciolem a nie pisaniem na forum i tak wszyscy wiedza kto tu pod wieloma nickami sie wysila, wystarczy juz

~do do abc (2013-09-23 11:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bóg dał człowiekowi wolną wolę i rozum, Chrystus pokazał jak zyć i przekazał nam to w Ewangeliach - od nas zależy co wybierzemy i jaką drogą dojdziemy. A swoją drogą nie obrażajcie księdza Reka i pozostałych, którzy mają inne zdanie- sobotnia-  Ewangelia miłosierdzia niż ofiary- dla tych co czytaja Ewangelię

~do abc (2013-09-23 10:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oni czynią - to prawda, ale czy dobro czy zło - to już nam oceniać indywidulanie. Ty uważasz, że dobro - ok, niech Ci będzie. Ja uważam, że robią z ludzie bezmyślnych idiotów - chyba mam prawo tak myślec, co?

~do forumowiczów (2013-09-23 09:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do przeczytania ze zrozumieniem  - dzisiejsza EWANGELIA
Łk 8, 16-18
Jezus powiedział do tłumów:
«Nikt nie zapala lampy i nie przykrywa jej garncem ani nie stawia pod łóżkiem; lecz stawia na świeczniku, aby widzieli światło ci, którzy wchodzą. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.
Uważajcie więc, jak słuchacie. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, temu zabiorą i to, co mu się wydaje, że ma».

~abc (2013-09-23 09:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale jesteście zawistni, dajcie działac tym co dobro czynią...

~do katarzyna (2013-09-22 09:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hehe, no jasne, że piszesz wierszem. Przecież jesteś prawie Bogiem, prawda, księże proboszczu?

~... (2013-09-21 09:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

katarzyna to pewnie kolejny nick ksiedza z brzezia, nie da sie juz tego czytac,po tych tekstach widac ze potrzebuje lekarza i to szybko

~katarzyna (2013-09-14 21:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mam zamiaru dyskutować z takim człowiekiem jak Ty. Jesteś zły, szukasz zaczepki i powiem Ci tyle - modlitwa Cię uzdrowi z tego wszystkiego. Życzę wszystkiego dobrego. A księdza Proboszcza nie mieszaj do tego.
Widzisz ?? nawet piszę wierszem.

~do katarzyna (2013-09-14 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj, Tobie by się chyba najbardziej przydały lekcje języka polskiego. Twój wpis wygląda jak marna prowokacja, ale może ksiądz z Brzezia wbił Ci do głowy nową ortografię, hm?

~katarzyna (2013-09-14 13:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wy wszyscy:fani ksionadza z brzezia, niezadowoleni, dobrze poinformowani, antyszamani, normalni z brzezia, katolicy, moheroweberety -po pierwsze nauczcie sie po polsku pisać (ale wątpia czy by Was przyjęli na nowo do I klasy podstawowej ?) a po drugie (może ważniejsze od pierwszego) czas najwyższy byście sie uwolnili od własnych grzechów (chodzi mi o spowiedź św) - ktoś też już wcześni to napisał, wtedy nienawiść Wasza Was opuści i nie będziecie wypisywać takich bredni na forum całej Polski. Wsytd by Wam mogło być ...!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 5
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog