29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-04-06 13:54:43 Artykuły

O aktualnej kondycji Raciborza, zagrożeniach i perspektywach jego rozwoju opowiada wiceprezydent Wojciech Krzyżek.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (14): W. Krzyżek: kluczową sprawą jest "zatrzymanie" młodych ludzi Strony: 1Dodaj komentarz
student1963 (2014-04-07 15:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To Takie Durne Ze Nawet Nie Chcesie Komentowac Jakie Flagi Jaki Matrix
Dla Mlodych Ktorzy Maja Zdolnosci I Chca I Isiagaja Nie Jest Przerabane A Poza Tym Od Gadania Ze Jest Przerabane Nic Nie Zmienisz Widzisz Swiat W Czarnych Barwach Ale To Nie Tak

~do student1963 (2014-04-07 10:42)
Ocena: -1 + | - Cytuj

Tu ci jedna pani napisała poniżej jak wygląda życie w Polsce!Ale ty z twoją renciną wiesz lepiej i dalej będziesz skandował te patriotyczne hasła !Dla młodych w PL jest przerąbane.Młodzi nie są jednak głupi.Wyjadą i będą pracować na inne państwa,urodzą dzieci dla innych państw i wzbogacą te narody.A ty dalej myśl o samolocie w Smoleńsku,wywieszaj flagi państwowe i dalej wyobrażaj sobie,że Polska to światowe mocarstwo.Twój swiat to MATRIX...

~młoda (2014-04-07 07:32)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Jestem po 10 lat studiów - w różnych kierunkach, po kilku stażach bezpłatnych i marzy mi się praca w Polsce za te wspomniane gdzieć niżej 500 euro. Ja zarabiam 250 euro na miesiąc. Z takimi zarobkami nie stać mnie na wynajęcie mieszkania, nie mówić o zakładaniu rodziny. Więc w wieku 30 lat, chcąc być patriotką, zyje jak studentka bez nadziei na przyszłość.

student1963 (2014-04-06 20:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widać, ze nasi włodarze nie mają pojęcia o prawdziwym obliczu  Raciborza. Niech spróbuje sie zatrudnić w którymś z wymienionych zakładów i a potem jeżeli mu się uda utrzymać się z tego, o rodzinie nie mówiąc.

popieram chyba stracili kontakt zrzeczywistoscia ale my wyborami sprowadzimy ich na ziemei
DOSC TEGO

student1963 (2014-04-06 20:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pytanie czym apnowie chce to zrbic gadanie os osmiu lat
<div class="rm_lead_title">
                    Czytelnicy piszą: w Raciborzu żyje się coraz gorzej</div>
<div class="rm_lead_title">Czytelnicy piszą: Dziennikarzu, nakręć innych na wybory!</div>
<div class="rm_lead_title">Czytelnicy piszą:Nasza kondycja, nasz los.Start UP czy DOWN?</div>

~słowik (2014-04-06 19:53)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Skończcie pindolić durnie o drogach,Rafako,mieszko,henkel,zew i inni potrafią działać bez drug z Europą?Głupi jesteś i tyle, jak ten Kżyżyk tylko inaczej nieco

~jeden tylko ... (2014-04-06 19:36)
Ocena: -1 + | - Cytuj

,,cytacik,, >Otwarcie kierunków inżynierskich jest szansą na przetrwanie trudnych lat
niżu demograficznego. Pamiętam, jak kilka lat temu przyszedł do mnie dr
Jerzy Cibis. Kiedy zapytał, czy będzie poparcie władz miasta w
tworzeniu u nas kierunku architektura i urbanistyka, to pomyślałem, że
żartuje. Ponieważ znamy się "od zawsze", nawet kiedyś startowaliśmy
razem w konkursach architektonicznych, wydawało mi się to trochę
szalone, ale warte spróbowania. Determinacja władz uczelni i samego
Jurka spowodowała, że mamy w Raciborzu architekturę. Studenci tego
kierunku dostają jako prace semestralne trudne dla nas do rozwiązania
problemy. I muszę powiedzieć, że kilka pomysłów jest naprawdę ciekawych.

Z tego punktu widzenia potrzeba funkcjonowania takich kierunków jest
jak najbardziej uzasadniona.<
a na końcu i tak wygrywa ... ,,BRUK,, .
ps.: a wazelina znowu aż ,,spływa,,. Skąd Pan doktor ja bierze ?

ratibor2013 (2014-04-06 19:04)
Ocena: 1 + | - Cytuj

...jak ma nowy Inwestor w Raciborzu cos zrobic ? przeciez do Raciborza nie ma dobrego polaczenia (brak drogi Autostradowej) pozatym polaczenia kolejowe tez do niczego ...i jak po co w Raciborzu cos produkowac jesli nie ma sie dobrego polaczenia z Europa ?

~luźne myśli (2014-04-06 16:28)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Było gdzieś napisane w poście poniżej,że popieram RAŚ?Tylko domysły tobą kierują i teorie spiskowe,a młodzi nie mają przyszłości.

~do luznie.. (2014-04-06 15:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty tylko RAS popierasz a katastrofa samolotu to nie była jakaś tam i to nie temat zastępczy.Za obecny stan w Polsce odpowiada tusk z PO Psl i ludzie którzy na nich głosowali.

~luźne myśli (2014-04-06 15:27)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Jak można mówić o godziwej pracy w UE,w Polsce za parę setek Euro?Młodzi nie są głupi i wiedzą,że Unię Europejską mamy tylko jeżeli patrzymy na ceny towarów.W takich Niemczech,Austrii czy Holandii mają na start te 1500 Euro!To jak ich przekonać do pozostania w tej "pięknej" Polsce?Z patriotyzmu to jeszcze nikt nie wyżył.W Polsce jest ogólny trend:stawianie pomików,zmiana nazewnictwa ulic,nagłaśnianie spraw jakiejś Madzi,katastrof samolotowych itp.Ogólnie tematy zastępcze,mydlenie ludziom oczu.A tymczasem dalej jeździmy po dziurach i pracujemy za 500 Euro,jak ktoś dobrze trafi.Dlaczego młodzi uciekaja?Może ktoś mądry napisze parę zdań.

~widac (2014-04-06 15:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widać, ze nasi włodarze nie mają pojęcia o prawdziwym obliczu  Raciborza. Niech spróbuje sie zatrudnić w którymś z wymienionych zakładów i a potem jeżeli mu się uda utrzymać się z tego, o rodzinie nie mówiąc.

~zły (2014-04-06 14:53)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Kluczową sprawą jest żeby młodzi mogli mieć pracę i mogli się z tej pracy utrzymać, no ale skąd takie głąby mogą o tym wiedzieć?No skąd?Nie czytałem co ten facet gada bo czasu szkoda, wystarczy tytuł i lata obserwowania co dzieje się w mieście za rządów takich głąbów.Nawiasem mówiąc nie wiem czemu mają służyć wywiady z takimi ludzmi

~młody (2014-04-06 13:04)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Pan Krzyżek jest taki sam jak pozostali prezydenci obecnej władzy.Bez kompetencji na te stanowiska.Młodych pan nie słucha tak jak pana szef.Pamięta pan protest młodych aby nie dewastować parku zamkowego?Z Lenkiem wyszliście do młodych i co?Wycieliście setki drzew i krzewów.Ja pierwszy wyjadę z tego miasta jak dalej bedziecie wycinać ostatnie drzewa i betonowali miasto.Bo w betonie i szkle się normalnie żyć nie da.Choćby była i praca.Zresztą czego się można spodziewać po takich jak wy którzy niszczą przyrodę w mieście i co się da betonujecie?Odejdzcie bo jesteście beznadziejni!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog