29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-01-23 21:06:39 Relacje z uroczystości

160 osób wzięło udział w polsko-czeskim spotkaniu opłatkowym w klasztorze Annuntiata- zdjęcia>>>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (11): Katolicy z Polski i Czech przełamali się opłatkiem Strony: 1Dodaj komentarz
~Agnieszka (2014-02-04 19:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To Dobrze, Że Pod Koniec Okresu Bożego Barodzenia Chociaż Kik Organizuje Takie Spotkanie Na Szczeblu Miejskim I O Randze Międzynarodowej.

To Już Od 16 Lat Dzięki Członkom Kik I Panu Krystianowi Trwa Prawdziwa Współpraca Sąsiadów Wierzących W Tego Samego Boga.czy Pan Prezydent To Chociaż Docenia?

~Byłam z Opavy (2014-02-03 19:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla nas, katolików z republiki czeskiej, to ważne i oczekiwane przez cały rok spotkanie.Dziękujemy ks. Biskupowi z Opola i organizatorowi Panu Krystianowi.Ale przede wszystkim dziękujemy Bogu za pomoc w organizacji tego Opłatka i siostrom z klasztoru Annuntiata.

~do autora (2014-01-25 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Och, przykro mi! Liczyłem, że chociaż zaproponuje mi Pan flaszkę "Staropolanki" lub innej "Ustronianki". ;(
Ale poważnie. Przekrecanie nazwisk i mylenie imion jest sporym nietaktem, dlatego myślę, że ks. Janowi coś się od Pana należy.
Pozdrawiam. :)

~Wojtek_Żołneczko (2014-01-24 20:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie przyjmuję:) Dziękuję za zwrócenie uwagi, błąd poprawiony. Serdecznie pozdrawiam ;)

~do piszącego artykuł (2014-01-24 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No cóż Panie Wojtku... znowu wpadka. Jak ma na imię ks. prałat? Pan piszesz, że Jerzy a ja jestem gotów założyć się o butelkę czegoś dobrego, że Jan! Przyjmuje Pan zakład?

~Żadna różnica (2014-01-24 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Okres Bożego Narodzenia tradycyjnie w naszych świątyniach trwa jeszcze
do 2 lutego.

To prawda siostry się napracowały i za to należą im się słowa podziękowania oraz pamięć modlitewna za misjonarki z Tego zgromadzenia.
Było to największe, doroczne spotkanie katolików z Raciborza i okolic oraz z Republiki Czeskiej. Pan Starosta i Pan Prezydent Raciborza co roku uczestniczą w tych spotkaniach opłatkowych.To rzecz normalna.

~... (2014-01-24 13:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A biedne siostry się napracowały...

~Jaka różnica? (2014-01-24 07:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze że w marcu sobie wigili nie zorganizowali.

~:) (2014-01-24 07:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pewnie dostali zaproszenie to przyszli. czemu mieliby nie przyjsc? od razu teoria spiskowa, ze czarni rzadza swiatem

~stefan (2014-01-23 20:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dalej.Dalej pod płaszczykiem czarnych do następnych wyborów. A  wała Wam-Naród zaczyna się budzić i nie pozwoli marnować pieniędzy na pracowników obolę Paulka -cego państwa.Sam Dziwisz się dziwi "jak nie mogłem wypełnić wolę Paulka-Mojego Ojca - Zdrada jak to w Polsce bywało -Tylko dla kariery- LIDER poid płaszczykiem JPII a co z resztą. Tak mi dopomogą włodarze Raciborza Hajduk i Lenk.

~stefan (2014-01-23 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak wygląda świeckie państwo wg naszych włodarzy. Wstyd i na klęczkach "władza" aby do wyborów a kmioty na kolana| WSTYD- oby elektoeat dopisał..

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog