29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-01-04 20:38:45 Wiadomości

W pierwszą sobotę roku na zamku odbył się koncert noworoczny z udziałem artystów scen operowych z Poznania. Publiczność wysłuchała arii i duetów ze znanych operetek i musicali oraz szlagierów z gatunku muzyki rozrywkowej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (1): Operetki i musicale rozbrzmiały na zamku [ZDJĘCIA WIDEO>>] Strony: 1Dodaj komentarz
~normalka (2014-01-06 00:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No cóż, z jednej strony trzeba pochwalić inicjatywę zamku czy też może miasta, że taką rozrywkę zapewniają... Cena 2zł (czyli odpowiednia, na naszą kieszeń) zagwarantowała publiczność na 120%. Trzeba było krzesełka dostawiać, ot jakie zapotrzebowanie na kulture (więc jednak to cena biletu odstrasza...). Z drugiej jednak strony dobra muzyka (nie jestem znawcą, nie wiem czy to wysokich lotów artyści ale mnie się podobało, myslę, że wielu innym też) ale fatalna sala. Scena, z której smiali się nawet wykonawcy, sufit, do którego można ręką dosiegnąć no i reszta: brak wentylacji, ciasna... Szkoda. Szkoda, Panowie decydenci, że taka kicha zamiast sali konferencyjno - koncertowej... powstała.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog