29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-11-06 18:53:25 Wiadomości

Rafako dzielnie walczyło, ale sama ambicja to za mało na wyżej notowanego rywala. Przewaga doświadczenia i umiejętności były tego dnia po stronie gości z Katowic, którzy wyjechali z Raciborza z kompletem punktów.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Wynik gorszy niż gra, siatkarze Rafako wciąż bez zwycięstwa Strony: 1Dodaj komentarz
~pff (2013-11-07 08:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Siatkarze Rafako zawsze byli słabi. Więcej lasek wyrywali, niż punktów zdobywali. Nie mówiąc już o tym, że zbyt inteligentni to też nigdy nie byli. Cóż, taki sport, takie miasto.

~/ps/ (2013-11-06 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ech kibice kibice... Użyte tu słowo "farmazony" sugeruje jakąś złą wolę z mojej strony, a nie przyszło na myśl, że mogłem tego po prostu nie usłyszeć? Bo i tak było, zwyczajnie nie słyszałem, a byłem od początku meczu (dodam jeszcze, że do końca, żeby nie narazić się na inne komentarze). Paweł wyszedł bodajże jako pierwszy zawodnik z drużyny gości na prezentację. Może skandowanie zagłuszył spiker (bez obrazy, uprzedzam, wszak sami wiecie że gardeł nie było do dopingu jakoś specjalnie wiele)? No nie słyszałem normalnie. Rozumiem, jakby określenie "farmazony" dotyczyło całej relacji z meczu. "Co ten gość wypisuje, nie zna się, bzdury totalne", itp. Takie komentarze jestem w stanie zrozumieć, bo to byłaby reakcja na moje subiektywne obserwacje spotkania. Ale czepienie się takiego szczegółu? No proszę ja Was. Toż to można normalnie w komentarzu wstawić "panie pismak, a powitania Cieślara to nie słyszał?".

No nic, i tak dzięki za przeczytanie (przynajmniej początku) relacji. Przynajmniej mam jakiś dowód, że ktoś czyta te "farmazony". Dziś do wyboru miałem o tej samej porze spotkanie prezydenta Lenka z mieszkańcami Starej Wsi w Strzesze.

P.S. Wybaczcie, rozpisałem się. Pewnie przesadziłem, ale to nie pierwszy raz kiedy z byle powodu zbieram OPR. Może rzeczywiście lepiej wybierać się na inne wydarzenia, a zamiast iść na mecz, przepisać tylko wynik z siatka.org?

~kibice (2013-11-06 20:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przywitaliśmy zarówna Cieślara jak i Kowalonka ;)
Nie wypisujcie farmazonów :]

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog