29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-09-28 17:47:58 Wiadomości

Wieczorne koncerty w ramach festiwalu Spotkałem Pana rozpoczęły się koncertem raciborskiego chóru Bel Canto. Młodych wokalistów wysłuchało kilkadziesiąt osób. Zobacz zdjęcia - Bel Canto i festiwal Spotkałem Pana.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Chór Bel Canto wystąpił podczas festiwalu "Spotkałem Pana" Strony: 1Dodaj komentarz
~do dyrygentka (2013-10-07 08:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zawsze są otwarci na wystepy - no jasne. I otwarci na pro Kościelne bzdury.

~do "sekta" (2013-10-07 07:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A twoim zdaniem kogo należy wielbić? siebie samego?  kto m być autoytetem dla dzieci, mlodzieży? pomyśl trochę a może dojdziesz do tego kto cię storzył i wszystko wokoło, nie tacy naukowcy i myśliciele doszli do tych samych wniosków - Bożej Woli. Poczytaj ze zozumieniem Biblię a może nie będziesz opowiadał bzur.Pozdro.

~dyrygent (2013-10-07 05:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do "sekta". Nie dyrygentka a dyrygent i zapewniam, że moich chórzystów nie trzeba do niczego zmuszać. Zawsze są otwarci na występy, jednak najbardziej lubią występować na chwałę Pana. To nie jest moje zdanie tylko fakt. Podejrzewam , że nawet nie byłeś/byłaś na występie i krytykujesz. To, że chór istnieje już 18 lat, ma największe osiągnięcia w okresie powojennym na Ziemi Raciborskiej i nadal istnieje, o czymś świadczy. Osiągnięć byłoby o wiele więcej, ale niestety, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Jako dyrygent jestem dumny ze swoich chórzystów i zawsze podkreślam, że dzieci i młodzież mamy wspaniałą. Wystarczy tylko wyciągnąć do Nich pomocną dłoń, a w zamian otrzymamy o wiele więcej. Z wyrazami szacunku-M. Reszka

~sekta (2013-10-03 08:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rozumiem, że ta młodzież spiewa, bo lubi, bo w ten sposób się rozwija, ale zastanawiam się czy którekolwiek z tych dzieci samo z siebie, gdyby nie chór, wilbiłoby Boga śpiewem. Muszą zaśpiewać, bo im dyrygentka kazała, ale nikt nie myśli o tym, że być może robią to, bo ktoś ich zmusił...

~chórzystka (2013-10-03 06:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do "sekta".-Jeżeli śpiew na chwałę Boga, udział w konkursach i festiwalach, udział w koncertach dobroczynnych na rzecz osoby lub osób niepełnosprawnych, koncerty dla ludzi starszych i chorych kojarzą Ci się z sektą, głupotą i naiwnością, to coś z Tobą jest nie tak. Zresztą twój nick już wiele wyjaśnia. Najlepiej porozmawiaj z kimś, kto śpiewał lub śpiewa w tym chórze jeżeli chcesz wiedzieć co Tymi ludźmi kieruje. Pozdrawiam. Belcantowiczka.

~sekta (2013-10-01 08:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Całe te śpiwey dzieci i młodzieży kojarzą mi się z jakąs sektą.Niby tańczą, śpiewają, strasznie się kochają, a tak naprawdę jedyne co tam jest prawdziwe to głupota i naiwność.

~ciemna (2013-09-30 10:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piękny występ. Super się na Was patrzy a jeszcze przyjemniej słucha. Szacun

~o nie (2013-09-30 07:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Biedne, młode dzieci, którym ktoś wodę z mózgu robi.

~zapas (2013-09-28 20:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wszystko ok ,  a  młody wikary sie przypatruje  i robi przymiarki , tak mowi fama , ja tylko pisze . . .

~ja (2013-09-28 17:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wspaniała młodzież, przepiękny śpiew. Dziękuję

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog