29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-06-18 08:22:02 Z mediów

Odkrywca ADHD, Leon Eisenberg, przed śmiercią wyznał, że odkryta przez niego choroba jest fikcją. W praktyce oznacza to, że miliony dzieci na całym świecie, również w Polsce, zażywają środki psychotropowe "leczące" chorobę, której nie ma.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Z MEDIÓW: ADHD to nie choroba, dzieci w niebezpieczeństwie Strony: 1Dodaj komentarz
~marina (2013-06-19 08:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

U mnie stwierdzono ADHD i od tamtej pory mam po prostu ***. Wszyscy patrzą na mnie jak na obcego, szukaja dodatkowych wad, wyśmiewają, etc.

~takie coś (2013-06-18 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...i był respekt dla starszych,poszanowanie ,nie widziało się dzieci z papierosem ani piwem w miejscu publicznym,ale teraz to dziecko  wulgaryzmami sypnie i do sądu może podać....

~ugtfckgc (2013-06-18 12:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedyś na ADHD było inne lekartswo i zawsze działało. Stosowano je od dawien dawna. Sam miałem przyjemność odczuć terapię. Kilka dni na dupie nie szło siedzieć ale poprawa znaczna.

~:) (2013-06-18 12:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uważasz że wszystkie dzieci powinne być cacy i super mądre :)

~fałasz (2013-06-18 08:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie zgadzam się z tym. Pracuję z dziećmi  z ADHD i one bardzo róznią się od swoich zdrowych równieśników. Są niesforne, negrzeczne, męczące i niestety nierzadko głupsze od swoich normalnych kolegow.

~ktoś (2013-06-18 08:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zamiast poświęcać czas lub znależć zajęcie ruchliwemu dziecku (zajęcia ruchowe pozalekcyjne),dla własnej wygody rodzice idą do lekarza po receptę,naćpają "dzieciaka" i mają spokuj.Firmy farmaceutyczne zacierają ręce(leki są dość drogie).A kupcie rowery i jazda.Jak się wymęczy to będzie spokojny,ale lepiej wolny czas spedzić w hipermarkecie:),albo przed komputerem.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog