29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-04-24 00:00:00 Podstawówki

Szkoła muzyczna to przede wszystkim ciężka praca.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Szkoła muzyczna - inna od pozostałych szkół Strony: 1Dodaj komentarz
~anulka6 (2013-05-19 11:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O, Muzosfera, polecam również :) Kilka lat temu uczyłam się grać na perkusji, a teraz szkolę poleciłam przyjaciółce i również jest zadowolona :) Warto wspomnieć o tym rockschool, certufikat jest uznawany w całej Unii, więc można sobie zrobić u nas i wyjechać koncertowac :D

~też mama (2013-03-18 15:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzień dobry. Chciałabym potwierdzić słowa swojej przed mówczyni. Moja córka zawsze marzyła żeby grać na skrzypcach. Jej marzenia jednak rozbiły się o mur obojętności i złośliwości, który zbudowali nauczyciele szkoły muzycznej. Tylko, że my nie mieszkamy w Raciborzu. Ale zaznaczam więc, że to nie jest problem tylko u Was. Pozdrawiam i zachęcam do zapisania dziecka na zajęcia prywatne. Kosztują wprawdzie ok 40-50 zł za godzinę, ale myślę że jeśli dziecku naprawdę zależy, to jako rodzice nie powinniśmy skąpić funduszy.

~mama (2013-03-17 19:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na ogół szkoła muzyczna w Raciborzu koajrzyła się tylko z paskudną panią od rytmiki. Mój syn mdlał przed zajęciami. Aż w końcu zniechęcił się do zajęć i na pianinie już nie gra.

~Johny76 (2013-03-17 18:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tradycyjne szkoły muzyczne to klasyka, kalsyka, i jeszcze raz klasyka. To prawda, że szkoła muzyczna oznacza ciężką pracę, ale praca ta może być równiez przyjemna :) W Poznaniu jest szkoła muzyczna, nazywa się Muzosfera, która dostosowuje program nauczania do zainteresowań muzycznych ucznia. Uczeń nie musi uczyć się etiud, walczyków itp, ale może grać z nauczycielem utwory współczesne :) Szkoła sprowadza równiez materiały z Wielkiej Brytani i prowadzi rockschool. Tutaj ich strona www.muzosfera.edu.pl

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog