29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-10-04 11:49:50 Racibórz

Władze Raciborza ogłosiły przetarg, którego wykonawca otrzyma zadanie uzdrowienia sytuacji w transporcie publicznym. Czy mieszkańcy Raciborza zrezygnują z aut i rowerów na rzecz atrakcyjnych przejazdów autobusowych?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Władze Raciborza zamierzają uzdrowić komunikację w mieście Strony: 1Dodaj komentarz
~kapena (2012-10-04 20:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co to za szef firmy, któremu harmonogram działań musi wykonywać inna firma z zewnątrz? Kowalewski nadaje się do  dyscyplinarnego zwolnienia za wyjątkową niekompetencję. Ale nie wyleci, bo jest człowiekiem Wojnara. A my za to wszystko cały czas płacimy i zapłacimy jeszcze dodatkowo.

~od czego (2012-10-04 20:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to ja mam pytanie od czego jest prezes i jego podwladni ludzie, zeby BADAC POTOKI musiala firma zewnetrzna.??? ciekawe czy u prywaciarza takie cos przezslo???? j

~pasazer (2012-10-04 17:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czemu wsiadający pasażer nie jest informowany przez kierowcę o wprowadzonych nowych biletach??...dzisiaj jeżdziłam kilkoma liniami i żaden kierowca nie pisnął słówka  w tym temacie.! kupiłam kilka biletów ... Na przystankach ani nigdzie nie ma informacji o tym! ...a nie kazdy ma internet  i nie siedzi człowiek przy komputerze 24godz. zwłaszcza tylko na stronie raciborza!
Popiream uwagi pod adresem Prezesa tegoż przedsiębiorstawa i reszty urzedników. Marnotrawienie pieniędzy - to widać na kazdym kroku.

~blądynka (2012-10-04 15:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od soboty do niedzieli ;)

~podróżnik (2012-10-04 15:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od kiedy dokładnie będzie obowiązywał bilet weekendowy?

~stefan_realista (2012-10-04 10:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to za co odpowiedzialni są ci urzędnicy? za robienie przetargów? za co się płaci tej hałastrze? zrobimy przetarg i niech się prywaciarz martwi, a jak nie wyjdzie to trudno, poskarzymy sie na bledy w ustawie o zamowieniach publicznych...

~JaK. (2012-10-04 10:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kolejna ściema Pinokia i waszmościa prezesunia. Od 10 lat mówi się o reorganizacji w kursowaniu komunikacji miejskiej a kończy sie to zaswyczaj na wycięciu kilku kursów. A autobusy jak jeź dziły stadami tak dalej będą jeździły fundując pasażerom kursy turystyczne po mieście.

~bajzel (2012-10-04 10:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To od czego za przeproszeniem prezesem PK jest niejaki Kowalewski, skoro firma z zewnątrz ma zrobić mu badania jak powinna działać firma i jak powinny jeździć autobusy? Nie ma to jak banda nieudaczników na stołkach prezesów. Same synekury za tego Wojna i potem nie dziwota, że w Raciborzu nic się nie udaje, bo stado baranów robi za synekury.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog