29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-09-06 14:02 Pozostałe  Autor: wiem

Nie ma na sląsku, bardziej nieprzyjaznego osrodka, dla adeptów, na kierujacych, jak niegdys, najbardziej skorumpowanego osrodek w województwie! I co z tego , że powyrzucali skorumpowanych egzaminatorów! Teraz wymylili nową forme zarabiania pieniedzy, w tym spaczonym , ze wszech miar osrodku egzaminacyjnym! Tylko egzamin teoretyczny, daje rekojmie rzetelnosci, bo wykonuje to komputer ! Cała reszta, sprawdzania umiejetnosci kierowania pojazdem, to najwieksza ,,gangrena,, z jaka sie spotkałem! Zaden kursant nie ma prawa zdac za pierwszym razem, chyba że znajomy i ustawiony. Egzaminatorzy nie znaja takich pojęc,  jak zasada płynnosci ruchu, nie uznaja w ruchu na parkingu, w miescie naturalnego prawa kierowcy, do korekcji manewru, jednym słowem banda parweniuszy!  Ich jedynym zadaniem nie jest sprawdzanie umiejetnosci ,a .....zbieranie pieniedzy na funkcjonowanie tego cos, co nazwano osrodkiem egzaminacyjnym!
Znaja jedno zdanie , którym sie posługuja oblewajac ,,stworzył pon/i/ zagrozenie w ruchu drogowym! Nie potrafia wykrztusic, zadnego innego u z a s a d n i e n i a!
Kursanci ! Zabierajcie papiery z tej egzaminacyjnej gangreny i zdawajcie gdziekolwiek na opolszczyznie , byle nie w tym osrodku, o najnizszych kwalfikacjach egzaminatorów, bez zadnej kultury osobistej, którzy  uwłaczaja wszelkich normom osobom zwanych ,,egzaminatoram,,i!

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Osrodek Egzaminacyjny w Rybniku to....,,Gangrena,, Strony: 1Dodaj komentarz
~oblana (2012-09-21 16:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzisiaj egzaminator oblał mnie za przejazd przez skrzyżowanie na.....żółtym swietle. Swiatło zółte zapaliło mi sie przed ,,nosem,, bo wjechałam na zielonym. Na nic zdaly sie tlumaczenia, ze kodeks drogowy dopuszcza taka sytuacje! Egzaminator zachamował i było ,,po ptokach,, Jak sie bronic przed takimi ,,fachowcam,,i?

~wkurzony (2012-09-11 16:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przesłałem dane do instancji wyższej!

~instruktor (2012-09-11 14:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koledzy i koleżanki z b o j k o t u j m y  ten osrodek egzaminacyjny! To niebywałe, aby w ten sposó funkcjonowało TO coś
To nie jes sprawdzanie umiejetności to typowa p i r a m i d a,  rżniecia nastoletnich kursantów!

~wkurzony (2012-09-09 05:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tok egzaminu opisanego ponizej, nie wytrzymuje żadnego standartu sprawdzania u m i e j ę t n o s c i ! To jego rażace naruszenie ! Widac jak na dłoni, zarabianie na utrzymywanie osrodka, jego administracji itp.Polska w Europie jest na samym koncu jeżeli chodzi o tz. zdawalnosc! I nie czyni tego złe szkolenie, ale s p o s ó b prowadzenia egzaminu!
. Kandydat wykonuje poprawnie kolejne zadania w czasie X  minut i nagle popełnia błąd . Następuje przerwanie egzaminu. Ocena kandydata powinna polegać na przyznawaniu punktów za wszystkie zadania . A tylko ewidentne naruszenie zasad KD, powinno dyskwalifikowac ze skutkiem natychmiastowym  np. wymuszenie, przejazd na czerwonym , czy brak zatrzymania pod stopem T. Kandydat musiałby uzyskać 3/4 punktów,  podczas przejazdu, na całej trasie Umiejetnosci to nie teoria i bele jaki błąd nie może dyskwalifikowac całego zbioru umiejetnosci! Nie jedziesz na Olimpiadę, jak nie osiagasz tz. minimum ! To powinno byc jasne dla wszystkich decydentów jak......konstrukcja cepa!

~blana 3-raz (2012-09-08 13:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten osrodek to nie gangrena, a dżuma ! Jeżdziłam nienagannie, jak twierdził gad jeden, 40 minut, w najwiekszym ruchu! No to mówi jedziemy do osrodka, ale jeszcze prosze zaparkowac tyłem i do osrodka! Podekscytowana perspektywa zdania to juz 3-ci raz, wyjezdzam i skrecam, za szybko , widze łuk za mały zatrzymuje sie i zamiast cofnac bez pytania- korekta to pytam tego ,,fachowca,, czy moge powtórzyc cofnac, a on mi mówi porysowała by mi pani samochód - oblany! To najwyzszy brak kwalifikacji u egzaminatora, jak powiedział mi instruktor, zamiast docenic fakt mojej ostroznosci, to cos co ma ponoc uprawnienia egzaminatora,  uznało za bład , ba według zapisu arkusza egzaminacyjnego , stworzyłam zagrozenie ....w ruchu drogowym! Ile racy widze kierowca dokonuje korekty, a w tej g a n g r e n i e , to  z a g r o z e n i e  w rtuchu drogowym! Amber Gold to pikus naprzeciwko takich oszust na adeptach na kierowców!

~tez mnie inz,, załatwił,, (2012-09-07 12:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Egzaminator nie odróznił swiatła pozycyjnego od.....postojowego! Na moja uwage, ze postojowe swiatło jest n i e o b o w i a z k o w e ,   oblał mnie z obsługi samochodu , a jak sie wkurzył, ze zwróciłem mu uwagę! To ma byc,, kadra,, ?

~Pozdrowienia dla Andrew (2012-09-07 06:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Coś w tym jest. Mam znajomego - łepski gość, zdawał część praktyczną od 2010 roku, zdał za xx  razem - może to wynik nadmiernego stresu bądź presji jaką nakładał egzamintor na kursanta, wiadomo że słowa jakich używa podczas egazminu mają za zadaniem wytworzenia otoczki strachu i powagi. Ale nie poddał się i walczył do upadłego :)

~oblany (2012-09-07 06:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Są gady bezkarne , rżnał nastolatków na egzaminach! Co prawda jest kamera, głos, ale to pic na wodę , który z nastolatków sie odwoła. Boja sie, bo to klika ! W  protokołach odnotowja nieprawdziwe zdarzena! Nikt tego nie  jest w stanie sprawdzi!
Dlaczego wyrzucili instruktorów z samochodów na okres trwania egzaminu? A byc całkowicie b e z k a r n y m w podejmowaniu decyzki !

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog