29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-08-16 21:37 Styl życia  Autor: turysta

Widząc ile ludzi spedza czas nad wodą, na dziko, na żwirowniach, moze warto o nich pomyslec i zorganizowac chociaz namiastkę ludzkich warunków do wypoczynku?  Może jednak jakieśpole namiotowe to nie byłby zbyt duży koszt na miasto?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Tani wypoczynek - namiot na żwirowni Strony: 1Dodaj komentarz
~obozowicz (2009-08-18 22:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz rację; ci którzy śmiecą najgłośniej krzyczą, że wszystko jest źle i wszedzie brudno. Na chamstwo nie ma rady. Jednak uważam, że straż miejska powinna regularnie odwiedzac takie dzikie obozowiska; już nie tylko dla pilnowania czystości ale również prewencyjnie aby było tam bezpieczniej. Słyszałem o przypadkach tak mocnych imprez za miastem, które doprowadziły do zaczepek, bójek a nawet gwałtów w takiej okolicy. W krzakach w nocy nikt nie ma odwagi się za ofiarą stawić a dzieją się nieraz na tych "campingach" takie sceny, że strach.

~Kniprode (2009-08-17 11:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lepiej zostawic tak jak jest - nie każdy lubi tłok i chlorowaną wodę (czyt. zasikaną) taką jak na Oborze. A dziećmi tak już niestety jest że trzeba ich stale pilnować (zwłaszcza gdy są w wodzie) jeśli rodzice puszczają dziecko na żwirownię bez stałego dozoru to świadczy to o ich wyjątkowej głupocie. Co do sprzątania terenu to Strzaż Miejska lub gminna powinna dopilnować by ludzie zabrali ze sobą to co przywieźli - kilka 500 złotowych mandatów powinno rozwiązać problem śmieci na gliniankach - niestety miałem okazję widzieć przeogromną stertę śmieci po takich tygodniowych "wczasach" na żwirowni zaraz po odjeździe rodzinki z przyczepą kempingową - totalne chamstwo - zwłaszcza że za rok taki gnojek znów będzie chciał przyjechać z rodzinką na żwirownię.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog