29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-07-30 19:51 Motoryzacja  Autor: Gregor1

Choć wyznaczono linie jak należy ustawić samochód, tylko jeden kierowca się do tego dostosował. Pozostali jednym autem zajęli dwa miejsca.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (23): Jak Oni Parkują... Strony: 1Dodaj komentarz
~kierowca (2011-03-21 13:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na tym skrzyżowaniu na ul. Wyszyńskiego regularnie ludzie parkują samochody kilka metrów od skrzyżowania. Kiedyś dojdzie tu do nieszczescia, samochodem jadąc muszę zawsze dojezdzac do skrzyzowania lewym pasem, już nieraz ledwo uniknałem stłuczki z prwidłowo skrecającymi w ulicę Wyszyńskiego z Wczasowej, którzy nie spodziewają się, że jadę ich pasem. Może straż miejska zjęła by się tym miejscem?

upload/small_0jak_parkujemy_edited-480.jpg

~buh (2009-09-26 15:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Parkujemy nieźle, jeżdzimy jeszcze lepiej http://www.youtube.com/watch?v=WYDZ8LS0ARA

~ergo (2009-08-16 20:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oto kolejny przykład jak parkujemy... :) upload/small_0parkujemy.jpg

~traktorzysta (2009-08-16 18:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan RM z zielonego namiotu bardzo często pokazuje, że słoma wystaje mu z butów a z kieszeni wypadają buraki

~śmiechacz (2009-08-16 08:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja Ciebie, przechodniu, też pozdrawiam!
Miałeś nie marudzić. I nie komentuj zanim nie zapoznasz sie z komentowanym materiałem, bo to dopiero zalatuje i ot wcale nie blondynem.

~przechodzień (2009-08-15 18:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Śmiechaczu! Zachowałeś się niegrzecznie, no ale czego można spodziewać sie po badziewiaku! Oczywiście idę dalej, bo mi zalatuje ,,blondynem,,

~smiechacz do przechodnia (2009-08-15 17:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chodzi o parking na zdjeciach w artykule.
Idz dalej i nie marudz.

~aptekarz ® (2009-08-15 17:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A czy to nie jest przypadkiem nowy samochod pana RM tylko jeszcze nie przerejstrowany?

~przechodzień (2009-08-15 12:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do ,,smiechacz,,! Widzę, że nie poznajesz! To nie biała linia,  tylko krawężnik. Początek ul.Chopina na przeciw Braxtonu, to chodnik, a obok przejście dla pieszych. Zajął po prostu cały chodnik!,, Ja,, rozponał  bezbłędnie ,,buraka,,

~śmiechacz (2009-08-15 12:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaki parking - takie parkowanie! Ciekaw jestem jak wygląda to "oznaczenie"  w czasie deszczu. W każdym razie to coś białej, dobrze widocznej linii, raczej nie przypomina.

~ja (2009-08-15 11:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chłopie na policję to zdjęcie zanieś, napisz która godzina itd. *** sk....syna z Holandii. Najgorsze buractwo to polscy niemcy na niemieckich i holenderskich blachach.

~Kniprode (2009-08-15 07:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadnijcie jakiej marki fury stoją najczęściej pod zabrzańskim M1 (zresztą dotyczy się to większości galerii - w Zabrzu jest to jednak nagminne) na miejscach dla inwalidów ?

~przechodzień (2009-08-15 05:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niderlandy też mają w d.....ie przepisy drogowe!

pyzaty (2009-08-01 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak jak już ktoś rozsądnie wcześniej zauważył, w przypadku braku odpowiedniego oznakowania można sobie parkować jak się chce, a linie to tylko dekoracja. Jeżeli ulica rzeczywiście jest jednokierunkowa, to kierowcy ci parkują jak najbardziej normalnie. Przyczepić się można tylko do tego mistrza, który zaparkował na trawniku, na miejscu autora zadzwoniłbym na SM.

~jajakobyły (2009-07-31 19:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moim zdaniem bez względu na to czy droga jest jedno czy dwukierunkowa, sprawę rozwiązuje ustawienie odpowiedniego znaku pionowego. Wszak za niestosowanie się kierującego do znaków też skutkuje mandacikiem. A linie z kostki brukowej stanowią tylko dekorację parkingu. Ktoś przecież zaakceptował ułożenie kostki w ten a nie inny sposób.

~mieszkaniec (2009-07-31 18:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadza się, ulica, którą widać na zdjęciach, jest jednokierunkową i tuż za blokiem skręca w lewo. I tu logiczne się wydaje postępowanie kierowców. Warto jeszcze dodać, że parking i wyznaczone na nim miejsca do parkowania powstały zanim wprowadzono na tej ulicy ruch jednokierunkowy.

~rowes (2009-07-31 18:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli ulica jest jednokierunkowa (np z prawej do lewej na zdjęciu) to kierowcy parkuja bardzo rozsądnie a zawalił kto inny.

~ortograf (2009-07-31 17:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

automenager a Ty naucz się używać słownika ortograficznego ;]

~dlb (2009-07-31 16:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla mnie sprawa jest prosta. Kostkę brukową można układać jak się chce. Można wyznaczać z niej linie, różne mozajki itp. itd. Ale żeby dostosować się do linii wyznaczonej przez brukarzy potrzeba podstawy prawnej a taką jest Ustawa Prawo o ruchu drogowym. Na załączonych zdjęciach nie widzę znaku D18 /parking/ ani tabliczki T30  /wskazującej sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni/. Sądzę, że kierowcy pojazdów pokazanych na zdjęciu nie uczyli się jeździć w OSK Rondo. A jeśli tak to jest mi wstyd, że zapomnieli jak to powinno wyglądać. Reasumując kierowcom wolno było tak zaparkować. Dla wątpiących polecam Dz.U. z dn. 12 października 2002r. rozdział "Znaki drogowe pionowe"

~automenager (2009-07-30 21:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapomnijcie ! ! ! To pokolenie i tych kierowcow moze juz nikt i nic nie nauczy ani kier. samochodem ani pozadku . Gdyz juz na samych kursach praw jazdy ich tego i  wiele jeszcze innycha a bardzo waznych zachowan o kierowaniu pojazdem nie nauczono .Ich nauczono tylko jak zdac egzamin ! ! !   A z reszta tego juz tez nie pamietaja To osobnicy ktorych nazywamy Furmani . potrafia tylko trzymac i jakos krecickierownica o kierowaniu poj.mech.oraz podstawowym zachowaniu sie zgodnie z przepisami na drogach publ.nie maja absolutnie zadnego pojecie,Wturni analfabeci.Z takich wlasnie to grup wczesniej czy puzniej w bardzo krutkim czasie wywodza sie potencjialni kanydaci i inizjiatorzy groznych kolizji i wypadkow samochodowych . Kazda malpe mozna tez tak nauczyc jezdzic samochodem  ! ! !
"Pokaz mi jak jezdzisz a powiem ci kim jestes"

~lolq (2009-07-30 21:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

lole i tyle

~yyy (2009-07-30 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

debilizm ;]

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog