29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-02-04 13:57:03 Wiadomości

Nowością na ul. Zamkowej jest przykryty kort tenisowy, z którego korzystać można również zimą. Kort przykryty został halą namiotową. Czynny jest już od 31 stycznia. 

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Tenis już nie tylko latem Strony: 1Dodaj komentarz
~anty prowincjusz (2009-02-08 19:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cóż potzrebna jest umiejętnośc pływanie, ale ty jej nie masz i nigdy jej nie będziesz miał

~prowincjusz (2009-02-08 11:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wczoraj lodowisko zamieniono w kąpielisko ... pływacy zasze mieli w Raciborzu ,,fory,, ...

~dzyndzel (2009-02-04 15:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

B rawo, że magistrat zadaszył kort, grube ryby będą mieć gdzie grać zimą. Szczerze wątpie w to, że ludzie prywatni będą mogli się w bezproblemowy sposób tam dostać. Jak już pisała moja poprzedniczka, dzwoniąc niczego nie załatwiła, a według autora artykułu zeszyt już otwarty i prowadzone są pierwsze rezerwacje. Szkoda tylko, że nikt nie zwrócił uwagę na to aby zadaszyć lodowisko, tam zimą dziennie przewala się masa ludzi(niewspółmiernie więcej niż przez kort), a osir przez niekorzystą pogodę traci rocznie sporo klientów. Renowacja lodowiska przed sezon bardzo dobra, jednak zabrakło tego ostatniego akcentu....

~Nela (2009-02-04 13:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

super, że mamy w końcu jakiś przykryty kort tenisowy, szkoda tylko, że jak na razie nie udało mi się z niego skorzystać, bo co tam wydzwaniam, to jeszcze nic nie wiadomo, kiedy można będzie sobie przyjść pograć:( Dowiedziałam się, że jak na razie jest on przeznaczony dla grup zorganizowanych, ciekawe ile osób powinnam zorganizować, żeby sobie w końcu móc pograć!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog