29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (8): Obsługa medyczna w przychodni Panaceum Strony: 1Dodaj komentarz
~polka (2010-10-17 07:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Macie tematy do dyskusji.A czy którekolwiek zastanowiło się nad całym życiem?Wszędzie otoczeni jesteśmy ludźmi"robotami" bezdusznymi i ozięblmi.Pani w markecie się uśmiecha, bo nie chce stracić pracy,to należy do jej obowiązku-a co myśli?Ilu z was została zbluzgana w jej myślach?Nie wiecie co w tej "miłej" panience siedzi.Ja wiem.Jestem kasjerką w ....

~stan (2009-02-02 18:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~do prowincjusza
Drogi prowincjuszu!
Z usług Panaceum, korzystam rzadko - jak jestem poważnie chory. Nie spotkałem się tam jeszcze z miłą obsługą i w tym nie jestem odosobniony. Nie można wszystkiego tłumaczyć zawieszającymi się koputerami, czy zawiłymi programami komputerowymi. Nie można wobec takich zachowań przechodzić obojętnie, uważam, że forum jest jedynym rozwiązaniem by taki temat poddać pod dyskusję. Przypominam, że żyjemy w XXI wieku, 20lat po obaleniu komuny i skrót: s-k-l-e-p - stój kliencie lub ewentualnie poproś powinien przejść do lamusa.
Pozdrawiam i również życzę dużo zdrówka

~prowincjusz (2009-01-28 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ~stana :
/.../ Żyjemy w XXI wieku, minęło 20 lat od obalenia komuny. /.../
Ano właśnie. Byłem niemal pewien, że czasy anonimowych donosów też minęły. Okazuje sie, że jednak NIE !
Też jestem pacjentem i to nie tylko tej przychodni ale i innych. I nie tylko w Raciborzu. Nie narzekam. Może dlatego, że ,,pomaszkiecę,, czasem a nie udaję ,, facecika ze stanów,,. Kobiety zmienne są.  To frazes. Ale czyż nie prawdziwy ? A może to trochę wina nasza ... ,,chopów,, ?
Faltem też jest, że ... im więcej komputerów, tym więcej papierów... niestety.
ps.: Tobie ale i innym też zdrówka życzę ... i więcej wyrozumiałości wzajemnej.

~ja (2009-01-28 19:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moja mama korzysta z usług tej poradni.Ja też tam bywam.Nie jestem taka sroga w opiniach. Przydałoby się więcej uśmiechu ale chamstwa nie zauważyłam.

~raciborzanka (2009-01-24 20:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze ze ktoś w końcu to poruszył, trudno powiedzieć o tych paniach ze są niegrzeczne ale rzeczywiście przypominają czasy komuny ,  kompletny brak chociażby zawodowego usmiechu , nawet kasjerki w supermarketach są uprzejmiejsze a tutaj maja do czynienia z pacjentami

~pacjent (2009-01-24 20:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to prawda - obsługa wrejestracji - bez komentarza poza szorstkością widać totalny bajzel, roztargnienie, zupełny brak organizacji spkoju itp.  aha nie wspomnę o dodzwionieniu się tam nieraz czekałem w poczekalni w południe a telefon dzwonił dzwonił i dzwonił - ja już sie stamtąd wypisałem - polecam to samo!

~Raciborzanka (2009-01-24 20:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To fakt obsluga medyczna jest straszna nie tylko w Panaceum ale wszedzie co z tym zrobic w koncu za darmo tam nie siedza jedna z druga!!!

~stan (2009-01-23 19:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedy w tym kraju, ktoś zrobi coś, z tymi paniami w rejestracji w Przychodni Panaceum w Raciborzu.
Obsługa w rejestracji jest fatalna!!!
Przychodząc do rejestracji mina tych pielęgniarek zadaje pytanie: Czego???
Żyjemy w XXI wieku, minęło 20 lat od obalenia komuny. W Panaceum obsługa lekarska jest na wysokim poziomie, ale obsługa w rejestracji to zamierzchła komuna. Czy te panie w końcu zastanowią się nad tym, że my pacjenci nie jesteśmy numerami kartotekowymi, czy przedmiotami.
Mam prośbę do Kierownictwa tej placówki - wyślijcie te zmierzłe baby na kurs skutecznego kontaktu z pacjentem, może w końcu zaczną pracować normalnie, jak w Przychodni z XXI wieku.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog