29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-12-04 11:55:50 Racibórz

Radny Marian Sawicki na sesji Rady Miasta zwrócił uwagę na potrzebę edukacji raciborzan z zakresu inwestycji miejskich.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Prezydent zapowiada spotkanie o inwestycjach Strony: 1Dodaj komentarz
~aptekarz (2008-12-09 05:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"lub czasopisma" Panie prezydencie. To co robicie w tym mieście to jest KPINA! A ścieżki rowerowe..... zapraszam na rowerek do Republiki Czeskiej na szkolenie, jak budować ścieżki rowerowe i drogi. Zobaczymy co wyjdzie z tego co wymyśliliście w Oborze (ogród). Jeśli inwestycja nie zostanie skończona zgodnie z planem czy też okaże się, że jest praktycznie bezużyteczna i doprowadzono to zniszczenia tylu drzew to osobiście się zajmę tym, aby odpowiednie osoby zostały solidnie ukarane i nie mówię tu o wykonawcy tylko o decydentach tego wybryku.

~młodszy starosta (2008-12-08 12:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"...lub będą rozpoczęte w przyszłym roku" - za przeproszeniem - nie interesują mnie plany ale rzeczy faktycznie robione... okłamany zostałem już kilka razy przez decydentów! bo Pan Prezydent w planach miał basen na Bema, a duża część radnych miała w planach ścieżki rowerowe... nie ma ani jednego, ani drugiego! Zamek to już powinien być ze złota - tyle środków "prawie" pozyskały władze powiatowe... obietnice mnie nie interesują - interesuję mnie tylko fakty!

~do wszechwiedzących (2008-12-07 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli jesteście aż tak dobrze doinformowani i nie potrzebujecie takich spotkań bo wszystko wiecie to moze zamiast pisać pierół to wymieńce chodziaż połowe rzeczy które się robią, lub będą rozpoczęte w przyszłym roku.

~aptekarz (2008-12-04 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już nie wie jak ma ratować swoj wizerunek?

~Zadowolony (2008-12-04 17:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzieje się dużo. Trzeba informować. Ci mniej obyci mieszkańcy potem plotą, że się nic nie dzieje co mnie zawsze bardzo dziwi.

~wielbiciel (2008-12-04 11:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brzmi to jak w piosence; "Dziewczyny zrozumcie nas, dziewczyny kochajcie nas, bo tylko ...", to apel aby nie krytykować władzy bo to całe miasto, władzy nie rozumie co Oni robią i do tego mamy się zastanawiać dlaczegi "nic" nie robią? To co się dzieje na terenia miasta to efekt aktywności zewnętrznych  podmiotów i prywatnych właścicieli, a nie miasta - tu nie ma o czym mówić. Znowu jakaś zapowiedź, zapowiedź, zapowiedź......!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog