29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-08-07 14:20:06 Rudnik

Na dobre rozpoczęły się roboty na drogach powiatowych w Gminie Rudnik.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): Powiat utrwala nawierzchnie dróg Strony: 1Dodaj komentarz
~do adama (2008-08-14 05:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A choćby Pan Pieruszka dorabiał na 100 etatach to nic ci do tego kolego. Jeżeli łamie prawo to zgłoś to do prokuratury albo do sądu jak to masz w zwyczaju. Nie było w gminie Rudnik lepszego wójta niż obecny, a ty dymaj sobie w Ra...fako i ciesz się, że dzięki koneksjom wogłóle cię tam przyjęli z powrotem bo musiałbyś chyba uprawiać szłot w Brzeźnicy na tych swoich hektarach żeby utrzymać rodzinę. Naprawdę, pomimo utraty stanowisk w Rudniku i Baborowie, masz powody do radości chłopie.

~do loko (2008-08-13 09:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapytaj Adama Bełkotliwego on wie jakich ma w powiecie fachowców! Może to słynny Roman P. Kierownik raciborskiego starostwa od remontów, no chyba, że to ten były wicewójt Rudnika? Jeździ na podwójnym gazie więc dziur nie sposób zauważyć...

~loko (2008-08-13 07:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dawać nazwisko tego inzyniera od UTRWALANIA DROG

~adam (2008-08-13 07:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ile ta słynna sekretarz zarabia? Ktoś napisał, że dużo mniej niż poprzednia. Ale oświadczenia obecnej sekretarz za 2007 do tej pory nie ma na BIP gminy.  Oświadczenia wójta zresztą też nie ma. Są… tylko oświadczenia radnych. A jestem ciekawy czy dorabia do pensji wójta w tej szkole.

~do ktoś II (2008-08-13 06:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ktoś robi dziadostwo, a Wójt ma za to odpowiadać? Jeżeli A. Bełkotliwy i N. Czerwononosy myślą, że odpowiedzialność zrzucą na Pieruszkę to się grubo mylą. W Gminie Rudnik mieszkańcy nie są głupi i rozróżniają drogę gminną od powiatowej. Osobiście uważam, że Rada powinna teraz podjąć uchwałę o zwrocie przez Starostwo kwoty, którą przekazała im Gmina na remont tej drogi. Z tego co wiem kwota ta była przeznaczona na konkretne, odpowiednio wykonane roboty. Niestety Starostwo się z tego nie wywiązało

~ktoś II (2008-08-12 22:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Każdy sądzi według siebie, co nie zmienia faktu że do Wójt ze swoim urzędem odpowiada za realizację uchwał. Ale grunt to mieć odpowiednią Sekretarz do propagandy skoro efektami wykazać się trudno.

~ktoś III (2008-08-12 20:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tego co wiem Rada Gminy podjęła uchwałę o dofinansowaniu remontu drogi z Rudnika do Strzybnika. Za efekty tego remontu odpowiada Starostwo bo to ich droga. Oficer prowadzący M.G. był zachwycony, że Starostwo wykona remont drogi biegnącej przez Strzybnik za pomocą "nowoczesnej technologi". Teraz pisze skargi, ale sam ich nie podpisuje i podsuwa je ludziom na wsi. Boi się oczywiście swojego pryncypała D.K. który jest "tołdikiem" A.Bełkotliwego. A może im się marzy przejęcie władzy w Starostwie?

~ktoś II (2008-08-12 19:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A gdzie Wójt ze swoim urzędem? Przecież to on odpowiada za to co się dzieje w gminie. Nie widział co się dzieje na jego terenie? Nie współpracuje ze Starostwem? Czy gmina nie dołożyła się przypadkiem do tej drogi?

~ktoś (2008-08-12 11:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Parę dni temu przy tej drodze ktoś wymalował sprayem napis Fuszerka Starostwa, podobno Pan Adam Bełkotliwy po objeździe terenu kazał go starannie zamalować tym czarnym dziadostwem co pokrywa tę drogę. Panie Radny ze Strzybnika gdzie Pan jest w całej tej sytuacji? Pan jest taki pryncypialny i praworządny niech Pan stanie na wysokości zadania i napisze odpowiednie pismo do Adama Bełkotliwego, niech się dowiemy przynajmniej ile ta droga kosztowła bo na BIP-ie Starostwa nic w tym temacie nie ma!

~do rezerwisty (2008-08-11 06:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja nie wiem jak się to nazywa ale to co widać to po prostu żenada. Panie Adamie wstyd za taką fuszerkę, Panie Parys, Pan chce być w Rudniku kandydatem na przyszłego Wójta? Po takim czymś niech się Pan stara o jakiś inny stołek. Ta droga to istny obraz Starostwa. Co na to rudniccy radni???

~rezerwista (2008-08-09 18:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to się nazywa pozoracja pola walki

~lukasz (2008-08-09 06:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie FUCHA, to katastrofa. Nie wiem czy Starostwo ma choć trochę wstydu i samokrytyki. Jeżeli oni chcą w ten sposób zyskać jakąś przychylność przed wyborami wydaje mi się, że skutek jest wręcz odwrotny. Ta droga to "pieniądze wyrzucone w błoto".

~olo (2008-08-08 19:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

FUCHA

~mieszkaniec c.d. (2008-08-07 18:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z drugiej strony nazwa zamówienia brzmi: "REMONTY nawierzchni dróg powiatowych w technologii trzykrotnego powierzchniowego utrwalenia emulsją asfaltową i grysami". W specyfikacji zapisano również, że: "Powierzchniowe utrwalanie powierzchni jest ZABIEGIEM UTRZYMANIOWYM". Wg mnie powyższe zapisy wykluczają się i wynika z nich, że jeżeli powyższe drogi nie były wcześniej wyremontowane to dokonano na nich powierzchniowego utrwalenia ...dziur i nierówności.

~mieszkaniec (2008-08-07 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jechałem tą drogą po deszczu. W nierównościach stała woda, a w dolinie przed Strzybnikiem pełno było błota na nawierzchni z powodu braku odwodnienia drogi. Dziwi mnie również dlaczego na stronie BIP-u Starostwa nie ma żadnych dokumentów przetargowych dotyczących tej drogi. W SIWS-ie dotyczącym remontu dróg z Tworkowa i Krzyżanowic w kierunku Owsiszcz, który można znaleźć na BIP-pie Starostwa zapisano, że "nawierzchnia która ma być powierzchniowo utrwalana powinna być wyremontowana".

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog