29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-07-11 14:54:06 Archiwum zapowiedzi

18 lipca o godzinie 9.20 Świadkowie Jehowy rozpoczną swój doroczny zjazd w Centrum Kongresowym w Sosnowcu.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (74): Coroczne zgromadzenie Świadków Jehowy Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~o kur... (2008-07-14 11:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Arteks, idź tolerancji uczyć muzułmanów, a nie nas. My jesteśmy jeszcze bardzo tolerancyjni wobec "innych" niż reszta świata. A poza tym zaglądając do historii wiele już było mowy o tolerancji i w praktyce to się nie udaje. Więc piękne frazesy zapisuj w dzienniczku, a nie powtarzaj ich nam.

~Sic (2008-07-14 10:12)

do Artexa -Wszędzie są ludzie i ludziska -Ave

~Arkadiusz (2008-07-14 08:33)

Znam p.Klencza jako kontrahenta już długi czas. Nie wiedziałem że jest ŚJ, ale muszę napisać że znam go jako spokojnego i prawego człowieka, który spośród kilkuset klientów wyróżnia się zdecydowanie na plus i mogę go postawić za wzór wielu innym, mimo że mam całkowicie odmienne od ŚJ poglądy. Ale jak to było w filmie "pieniądze to nie wszystko" - "najważniejszy jest człowiek... " ;)

~goostaf (2008-07-14 07:10)

Arteksie! Wnioskuję że nie mieszkasz w Raciborzu, bo inaczej okazałoby się że jesteś człowiekiem o wąskich horyznontach. Rozmawiałem kiedyś z dwoma ŚJ i muszę stwierdzić, że poza WYRYWKOWĄ znajomością Pisma Świętego niewiele różnią się mentalnie czy moralnie od przeciętnego katolika, a w dyskusji posługują się populizmem i zręcznie zmieniają temat gdy robi się niewygodnie.

~Arteks do sekty (2008-07-13 23:00)

hehehe, Arteks i Świadkowie... Nie byłem, nie jestem i nie będę ale lubię bronić różnych uciskanych i obśmiewanych obojętnie kim by nie byli, Lenka też czasem bronię jak na niego najeżdżają, nawet A-F.  Ale ta dyskusja o Ś.J. swoją drogą udowadnia inną moją starą tezę - Racibórz to pod kątem mentalnym kompletne zadupie. Ludzie o większych horyzontach już dawno z Racibirza uciekli... Współczesny R-rz to takie typowe polskie małomiasteczkowe piekiełko...

~Justa (2008-07-13 21:23)

Do "do o kur..." - a co tu poznawać, przecież ta wiara różni się od twojej w jednym szczególe i innej interpretacji tej samej książki

~maj (2008-07-13 18:06)

jak dobrze być agnostykiem pośród tego całego sporu :)

~do o kur... (2008-07-13 17:51)

A ty za to jesteś głupi aż bola oczy... Jehowa to imie Boga, tez twojego Boga (bo pewnie jesteś chrześcijaninem). Siła rzeczy Bóg nie może być sektą...  Co do sekty to każdą religie można nazwać sektą. Może ją leppiej najpierw poznać, potem oceniać?

~sekta (2008-07-13 09:04)

teraz widać, że Arteks jest Świadkiem Jehowy.

~Józek z Bażyn (2008-07-12 23:50)

Jaki k... koniec świata? Koniec Świata znajduje się w D.K. Strzecha, tam jest jego miejsce na mapie i niech tam bedzie, bo to mój drugi dom. I niech tak zostanie. A świadkowie Jehowy, albo świadkowie wypadków drogowych niech się spotykaja, działają, modlą itp. Jako Raciborzanim marzę o powrocie w nasze miasto TOLERANCJI i normalności. Sallam Aleikum!

~Jan Jakub (2008-07-12 22:26)

Sam starszy zboru raciborskiego, Norbi Klencz sie postaral aby informacja o Kongresie znalazla sie na stronach tego portalu, a noz znajdzie sie jakas zblakana owieczka i przyjedzie na spotkanie, i wpadnie w sidla SJ. Tolerancja tolerancją, a sekta sektą!

~antymalina (2008-07-12 21:45)

do ktoś:koniec świata nastąpi jak cene baryłki ropy przekroczy 200dol. a litr paliwa na stacji będzie za 8zł

~Arteks do o kur... (2008-07-12 21:11)

Zgodnie z definicją sekty charakteryzują ją m.in. następujące cechy: - autoratarne sprawowanie władzy przez przywódcę - traktowanie członków sekty w sposób instrumentalny przez kierownictwo - łączenie celów politycznych i ekonomicznych z celami religijnymi - brak samokrytycyzmu - dążenie do uniezależnienia się od uznawanych przez społeczeństwo czynników kontroli (media, rodzina, policja, urząd skarbowy) No i co? Pasuje jak ulał do Ojca Rydzyka. Radio Maryja O. Dyrektora to SUPERSEKTA! 

~do ktosia (2008-07-12 21:10)

ten koniec swiata musi byc dosyc łagodny i niezauważalny skoro nastąpi już którys raz, a ja jeszcze nigdy nie odczułam :)

~ktoś (2008-07-12 20:30)

18 lipca o 9:20 Nastąpi koniec świata!!!!!!!!!

~antymalina (2008-07-12 19:31)

tu już chyba nie maja o czym pisać

~sj-media.eu.org (2008-07-12 19:02)

http://sj-media.eu.org - mass media o świadkach Jehowy. Artykuły prasowe, reportaże telewizyjne, audycje radiowe, filmy, książki, wywiady, postronne opinie i inne materiały dotyczące tej międzynarodowej społeczności.

~NaMiestnik (2008-07-12 09:09)

Widzę że nie lubią w Raciborzu "inności" i później człowiek się dziwi że źle się dzieje w tym mieście. Zastanawiam się czy apostołów tez traktowano jak światków jehowy? Jak dla mnie i ci i ci uważają ze mają jakąś misje i muszą ją wypełnić. Więcej tolerancji.

~sic (2008-07-12 08:27)

do Arteksa: w pełni  sie zgadzam . Tolerancja zawsze byla  cnotą.

~o kur... (2008-07-12 08:23)

Nie popierwam Radia M. i działalności Rydzyka, ale rydzyk to nie sekta. Natomiast Jehowa jest SEKTĄ. Dlatego nie powinni o tym pisać.

~litości (2008-07-11 21:46)

portal już zszedł na psy, a raczej na koty

~Arteks (2008-07-11 20:56)

Zgodzę się z tym, że Świadkowie J. to sekta, zgodzę się z tym, że piorą tam mózgi ale czy w kościele powszechnym nie piorą??? Co robi ojciec Rydzyk ze swoją świtą??? Jeśli Świadkowie mają coś wypranego to zwolennicy ojca Rydzka mają wyprane podwójnie w megapralkach ;P Poza tym nie zgodzę się z poprzednikami zdziwionymi tym artykułem. W kraju mamy wolność religijną i polityczną. Portal powinien pisać na równi o zgromadzeniu Świadków J., pielgrzymkach do Cz-wy czy zjeździe masonów lub Samoobrony.

~richtig jaja ! (2008-07-11 17:48)

skoro portal już się wygłpił takim njusem proponuję  przenieść go do zakładki "Z życia sekty" i nie mieszać Światków Jechowy do religii !!! Wyprane mózgi będą "przez 3 dni się zastanawiać", nie wiedząc że wnioski z tego zastanawiania zostały już dawno przesłane z Bruklinu. Strażnica zadba o wszystko, a najbardziej o to, żeby czasem ktoś nie pozwolił sobie na włączenie szarych komórek!

~o kur... (2008-07-11 16:28)

a co to za news? jaja sobie robicie? za chwilę będziecie pisali, że Frączek na nabożeństwo wzywa!! Żeby podawać info o sekcie! Tak, o SEKCIE!! WSTYD I HAŃBA!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog