29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-04-21 11:39:00 Archiwum zapowiedzi

W środę, 14 maja, o godz. 20.30 na stadionie PWSZ przy ul. Kardynała Wyszyńskiego wystąpi zespół Hey.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (59): Hey gwiazdą Juwenaliów 2008 PWSZ Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~taa (2008-05-24 22:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To chyba nie widział jaki rajd urządzili studenci Polibudy: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5240929.html  Ale przyznam, gdyby u nas coś takiego się stało, to wszyscy czcigodni notable zgodnie twierdziliby że trzeba imprezę zdelegalizować, zabronić picia piwa itd. A tam? Nic  z tych rzeczy - przenieśmy imprezę na Pola Marsowe... czyli na obrzeża miasta.

~juwewroc (2008-05-16 20:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a u nas się pije na ulicach: "Strażnik miejski mówił potem, że grzeczni w tym roku byli - żadnych bójek, kradzieży, nikogo do żłobka nie trzeba było odwozić. A że piwo pili na ulicy? Żeby awantur nie było, strażnicy patrzyli gdzie indziej. I po kłopocie."

~M (2008-05-16 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słyszałem dzisiaj, że kogoś tam zabili i że jedną laske zgwałcili... Wie ktoś coś więcej?  wydaje mi się że to mega wkręty, ale...

~:) (2008-05-16 18:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tez slyszalam o tym chlopaku co mu rece polamali... byc moze tak nie bylo, ale doszly mnie takie sluchy

~, (2008-05-16 17:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

apropo to taka spolszcona wersja :) ale nie kłócmy się, tutaj powinniśmy sie raczej skupić na koncercie, który był ŚWIETNY, moim zdaniem.

~Kasia (2008-05-16 17:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nikt tu nie napisał "à propos" Z lekką nutką ironii pozdrawiam, Kasia

~, (2008-05-16 16:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pewnie dlatego, ze to z francuskiego...  Etymology  French à propos  [edit] Pronunciation  IPA: /a.propo/  [edit] Adverb  apropo     1. incidentally    2. by the way

~Kasia (2008-05-16 15:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@ ded; słowa tego nie znam ani ja, ani powszechnie uznawany i szanowany słownik języka polskiego. Jeżeli chodzi o konferansjera, jeżeli tak dobitnie chcesz to nazwać to wiedz że i owszem, kłamał, i dlatego właśnie przepraszał.

~*** (2008-05-16 14:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skoro Ci ochroniarze stoja glownie na meczach Odry Wodzislaw to jak maja sie inaczej zachowywac?

~ded (2008-05-16 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ochroniarza na takim koncercie.   @Kasia....Skoro apropo nie ma to widocznie jesteś nieźle ograniczona...Poza tym nie miałaś już się czego przyczepić?

~ded (2008-05-16 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Konferansjer ze sceny nam to ogłosił więc chyba nie kłamał...  Później musiał przepraszać bo ochrona zasłaniała się tym, że to ich praca(łamanie rąk?). Poza tym widziałem jak byli traktowani ludzie którzy na rękach ludzi przelatywali przez barierki(norma na koncertach). Wstawali i chcieli spokojnie opuścić ten teren. A ochrona ręce wykręcała i wywalała za stadion....paranoja moim zdaniem. ochroniarze powinni zostać wysłani na imprezy w większych miastach zeby zostaczyc na czym polega praca

~Kasia (2008-05-16 13:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja w imieniu PWSZ za gratulacje dziękuję.

~kkk (2008-05-16 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"ded" czy to widziałeś, czy może to są znowu jakieś bzdetne ploty. Człowieku zanim coś napiszesz to jak pisze "Kasia" zbadaj sprawe dokładnie. Ja byłem na stadionie i widziałem oczywiście ochrone i policje i raczej nie wyglądali na jakiś kilerów co chcą krwi. A w takim tlumie ludzi to łatwo zobaczyć "to co się chce widzieć". Jeszcze raz gratulacje dla PWSZ za super impre.

~Kasia (2008-05-16 12:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po pierwsze - nie ma takiego słowa jak apropo. Po drugie - zanim zaczniesz rzucać bezpodstawne oskarżenia w stronę ochrony, zweryfikuj, czy wiadomości jakie posiadasz są prawdziwe. Najlepiej, pokaż mi tego, ze złamaną ręką. I nie pisz już więcej bzdur.

~ded (2008-05-16 10:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Apropo ochrony to wczoraj jednemu połamali rękę...

~kkk (2008-05-16 08:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wielkie gratulacje dla studentów. Ponownie pokazali w U.M, że da się w Racku zrobić coś ciekawego. Sam koncert był fajny. Ochrona i policja, no tak to już w dzisiejszych czasach jest, że gdzie skupisko ludzi to i musi być odpowiednie zabezpieczenie. Ubolewm tylko z powodu strasznego zbywania studentów przez U.M. No ale może po takiej imprezie może coś tym naszym rajcom zaskoczy w tych "berecikach" i zaczną coś działać i robić dla PWSZ.

~nemo (2008-05-15 17:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A jeśli chodzi o ochronę to w tym roku była o wiele lepsza!!! Rok temu na koncercie Comy ochroniarze sobie gdzieś poszli i na teren koncertu wszedł jakiś facet z siekierą, którą wymachiwał na wszystkie strony... To była porażka;/ Więc proszę nie narzekać! A Hey koncert dał świetny!!! Pozdrawiam

~ja;] (2008-05-15 16:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i oczywiscie zapraszamy za rok!

~ja;] (2008-05-15 16:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

koncert super!!!! genialnie bylo;] Kasia oczywiscie wspaniala, skromna, jak zawsze;] wielgachne podziekowania dla colego heya ze przyjechali do naszej dziury!

~ded (2008-05-15 15:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wszystko sporo tylko ochrona nie z tej ziemii....Dlaczego koncert został obstawiony przez ochronę, która najwidoczniej nigdy wcześniej nie miala wstycznosci z takimi koncertami. Jak ktos przelecial za barierki i chcial spokojnie odejsc to oni wykrecali rece i wywalali za stadion...porażka

~lola do galera wik. (2008-05-15 13:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dzięki. te już widziałam. a jakieś mniej daremne ? :) widziałam, że pan B.Stachow robił zdjęcia, jego mogą być ciekawsze, tylko nie mogę znaleźć :/

~BRUM (2008-05-15 12:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ogólnie, impreza bardzo udana uważam. Gratulacje studentom. Choć osobiście przyznam, że juwenalia w zeszłym roku na Zamku były najlepszymi w historii... To miejsce powinno być aktywną wizytówką miasta w przyszłości.

~BRUM (2008-05-15 12:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hey został świetnie przyjęty i pożegnany. Scena-pierwsza klasa !! Publika też. Organizatorzy pomimo problemów jakie robił Urząd Ignorantów, zrobili wszystko co w ich mocy. Chcieli być aktywni w mieście, ale Urząd zezwolił jedynie na obstawioną enklawę obok akademika. Urząd nie lubi jak ktoś im po wsi chodzi i dali miejskie klucze jedynie na zamknięty uczelniany stadion :D Co do pijących... No przyszło kilku radnych na gotowe... Borowik, aż bidny się wywrócił z wrażenia :D Czyli po raciborsku.

~galera wikingów (2008-05-15 12:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.raciborz.com.pl/art9080.html foto z Hey

~lola (2008-05-15 12:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a wiecie, gdzie zdjęcia z koncertu można zobaczyć w necie ?       

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog