29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-04-17 17:08:34 Racibórz

Gmina rozstrzygnęła przetarg na modernizację ul. Odrzańskiej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (27): Ul. Odrzańską rozkopią na 900-lecie miasta Strony: 1 2Dodaj komentarz
~???? (2008-05-27 15:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ona liże loda mu bo umi, liże loda mu bo lubi to, liże loda mu  - jakie to piękne jest!!!

~M (2008-05-26 15:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

o to to, na rynku zostawić tylko ogródki dla ładnych laluniek, a dla tych ładnych inaczej i emerytek z psami gdzies daleko od centrum. za cmentarzem przed pawłowem np. i do szpitala potem blisko by mialy,,,,

~... (2008-05-26 14:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na Rynku nie powinno być kawiarenek i ogródków. Piją piwo, liżą lody - fe!!! Żeby jeszcze ładne kobiety te lody lizały. A tu czasami takie maszkarony. W innych miastach nie do pomyślenia. Gdzieś indziej to kobiety piękniejsze, lody WIĘKSZE i ogródków nie ma na placach i rynkach, bo po to komu?

~głupek do M. (2008-05-26 14:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przekonaj ludzi, aby z nich nie korzystali, to umrą śmiercią naturalną. A jak cię nie posłuchają, to oznacza, że może przyszedł na coś czas? Jak myślisz na co? Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o onanizm. Chociaż jak ci to pomoże....

~M (2008-05-26 12:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, zostanie tylko aryjska rasa panów. Dzieci mi nie przeszkadzają, ich rodzice też nie (może troche emeryci zajmujący wszystkie wolne ławki :)).. tylko te cholerne ogródki piwne na całym rynku

~głupek (2008-05-26 11:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie czy u was wszystko w porządku? WQszystko wam przeszkadza) Nawet ludzie i ich dzieci. Tak, masz rację M po wyborach wymieni się społeczeństwo na ladniejsze. Wstęp będą mieli tylko nordycy o pociągłej twarzy tacy piękni jak wy.

~M (2008-05-26 11:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

może po wyborach...

~Developer do M (2008-05-26 08:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rozumiemy się. I ten widok rodzin , co jakby loda w życiu nie widziały. Wysyp wózków i dziecioków , mamusiek z tipsami i ich mężów w dresach i z groźnym wzrokiem. Na spacerze zawsze po mszy w niedzielę. Akt życia kulturowego. Ufff. I ten nasz biedny , brudny rynek. Powiedz M- kiedy władze się tym zajmą?!!!

~M (2008-04-21 13:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak dwie knajpki? Raciborska rozstawi ogródek na 1/4 rynku, włoch od lodów na druga 1/4, do tego braxton  namiot na 1/4 i 4 smaki swata ogródek na 1/4, i tym sposobem mamy pięknie zagospodarowany rynek, do tego jeszcze na budynkach wokół reklama piwa i jest super.

~Developer (2008-04-21 10:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W ogóle drogi w tzw. centrum Racka są cudne! Podobnie wygląda nawierzchnia naszego rynku (z nazwy. Strach łazić, a gołębie duszą się w ilości swoich odchodów. No i to niezwykłe zagospodarowanie rynku. Aż dwie knajpki! i zawsze ci sami ludzie...No cóż.   Jaj trzeba!

~Ania (2008-04-21 05:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proponuję zamienić ul. Odrzańską na miniautostradę dla uciechy kierowców. No bo przeciez centrum miasta służy jedynie do przemieszczania się samochodami co nie? A tak opony się niszczą, Trawiński przetarg wygrał... Słowem nic tylko się z tej zawiści pociąć. Proponuję do przebudowy Odrzańskiej zatrudnić ta firmę z Rybnika, co Różaną remontowałą. Normalnie ulica jak stół!!! Miodzio!!!

~łasica (2008-04-20 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no jest to pewna prawidłowość odnośnie tego miasta, ale po latach takiego właśnie zachowania niestety można się było do tego przyzwyczaić.

~trt (2008-04-20 07:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jakoś w racku tak to jest, że jak się coś sypie, to się nic z tym nie robi, jak już się robi, to nie w porę, a jeśli w porę, to zawsze coś spier****... jakie władze takie miasto...

~Kniprode (2008-04-18 14:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odrzańska jest "wspaniała" , a już zwłaszcza jej koci bruk przy Rynku gdzie przechodzi ona w ul. Chopina - wystarczy nieco wilgoci i auto nawet na najlepszych oponach lata na tych kostkach jak Żyd po pustym sklepie.

~BRUM (2008-04-18 11:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spokojnie... byle powstała kamienica nawiązująca do zachodniej zabudowy rynku, nie wschodniej.

~do Ja (2008-04-18 09:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, to prawda. Już w tym miesiącu zostanie przeznaczony do sprzedaży.

~do jam (2008-04-18 09:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie pultaj się tak mocno, bo ci wątroba nienawiści pęknie. A ja się cieszę,że drogę zrobią. Jubilejusz minie, a droga zostanie. Podoba mi się jak zrobiono drogę obok targu w stronę UM - powstał klimacik staromiejski. Odrzańska też tego wymaga. Jestem za!!!

~Ja (2008-04-17 20:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

teren pomiędzy "Piotrusiem" a Odrzańską idzie na sprzedaż to trzeba drogę zrobić.

~do jam (2008-04-17 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem co Ty palisz, ale ja też chcę...

~jam (2008-04-17 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

życzymy. to dzięki nam jesteście u władzy i chyba zapomnieliście o tym. Mam nadzieję, że przyjdzie ktoś, kto Was za to wszystko rozliczy. Za ewenement na skalę europejską - hipermarket 300 metrów od Rynku rozliczę Was ja, jak tylko wygram kolejne wybory!

~jam (2008-04-17 19:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

radni, starostwo, UM, zarządcy terenów i dróg - opamiętajcie się! To co wyprawiacie w tym mieście po tych już kilku latach Waszych władz przestało być śmieszne! Ostatni jakiś "normalny ruch" w Raciborzu było widać po powodzi. Niestety już wtedy dało się zauważyć pewne układy polityczno - biznesowe. Traktujecie nas - mieszkańców jak bezmyślnych zjadaczy chleba, o których na chwilę przed wyborami sobie przypominacie. Szastacie naszymi pieniędzmi i wydajecie w sposób inny, niż my sobie tego

~cd (2008-04-17 19:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a poza tym to ciesze sie, ze droge zrobia i mam gdzieś że akurat na 900 lecie. Przynajmniej sie do roboty wezma!

~przestańcie (2008-04-17 19:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widocznie nikomu innemu nie chcialo sie robić, to trawiński zaś zgarnał i tyle.

~wyrocznia (2008-04-17 16:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O tym, że wygra Trawiński było wiadomo jeszcze przed ogłoszeniem przetargu.

~kasia (2008-04-17 16:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo!! to tylko najmadrzejsi potrafia(najmadrzejsi-czytac na odwrot) wielka na 100 lat uroczystosc miasta i co bedzie widac-rozkopana ulice do rynku

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog