29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-04-16 09:34:43 Archiwum zapowiedzi

Konkurs "Mistrz Ortografii" adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Jego organizatorem jest raciborski Punkt Doradztwa Metodycznego.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): "Mistrz Ortografii" Strony: 1Dodaj komentarz
~dominika (2008-04-16 14:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oczywiscie mialo byc DOOKOLA raciborza :]:]:]

~dominika (2008-04-16 14:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ja kiedys wygralam ten konkurs;):):) w nagrode pojechalam na calodniowa wycieczke do raciborza heh.. ;]

~do miszcza (2008-04-16 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pierwsze miejsce zapewnione, nikt Cię nie przebije w zdolnościach poprawnego pisania. Radzę jeszcze pisać z prawej strony do lewej. Będzie super.

~miszcz ortografji (2008-04-16 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ale fajnie! nareszcie bedem mugł sie zaprezentowac! kilka razy bylem jurz w spotku i nigdy nie wygralem. rzal mi troche i smutno. morze w racibozu poziom bedzie nirzszy i dam jakos rade. sfietna ideja ! brawo do MDK. zapisze sie na pewno! pozdrawiam wszystkich wspuł uczestnikuw!

~redakcja (2008-04-16 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taką informację otrzymaliśmy z Urzedu Miasta. Błąd został już poprawiony. Konkurs ma się odbyć 5 czerwca.

~daty (2008-04-16 12:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ciekawy jestem kto jest autorem tego artykułu na portalu. 4 maja to niedziela. Konkurs 4 maja a zgłoszenia do 28 maja. Mimo zdolności do logicznego myślenia nie jestem w stanie tego pojąć. Może szanowny autor ( lub autorka) na przyszłość pomyśli zanim coś napisze i nim pośle to w świat na stronę internetową. 

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog