29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-03-25 09:13:46 Archiwum zapowiedzi

5 kwietnia o godz. 18.00 w sali kameralnej RCK przy ul. Chopina 21 odbędzie się promocja Almanachu Prowincjonalnego nr 7.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (16): Wieczór promocyjny periodyku Almanach Prowincjonalny Strony: 1Dodaj komentarz
~Do ja (2008-04-19 15:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie rozumiem dlaczego czepiasz się Zenona. Znając Nowaka mógłbym wyobrazić sobie bardziej nietaktowne potraktowanie tej osoby. Komentarze o panu doktorze są prawdziwe, a nie obraźliwe. Facet starzeje się i nie wyczuwa momentu kiedy publiczność ma dość i już nie słucha jego naukowych wywodów. Chyba, że się mylę i Nowak się nie starzeje jak większość i jest jak Lenin - wiecznie żywy! To porównanie nawet podoba mi się; Nowak faktycznie pozostał jakby w poprzedniej epoce.

~prawda (2008-04-07 15:37)

o tak, zgadzam się, rapnicki potrafi gadać a najlepiej jak robi to w blasku fleszy. gdy światła zgasną okazuje się, że on nic innego już nie potrafi.

~ja (2008-04-07 15:33)

I jeszcze przykro mi, że niektórzy z komentatorów wyśmiewają się z Pana Nowaka.  Chciałam zauważyć, że zabrał głos wyłącznie z tego powodu, iż jest jedną z osób, które przyczyniły się do powstania Almanachu w ogóle, a niektórzy zachowują się, jakby był specjalnie na tę okazję zatrudnionym konferansjerem, który nie wywiązał się dobrze ze swojego zadania.

~ja (2008-04-07 15:28)

Zenon, jest mi najzwyczajniej w świecie wstyd za Twoje komentarze. Nie zdążyłeś się chyba zastanowić, jak bardzo nie mają taktu.

~ben (2008-04-07 11:15)

Pan Nowak nie jest urodzonym szołmenem, dlatego jego wystąpienia nie zachwycają, lepiej mu wychodzi dłubanina w tekstach, i niech tak zostanie. Ale żeby zaraz pisać o jakimś tam starzeniu się, to głupota. Nie ma do tego talentu i tyle. A Rapnicki jak zwykle w bardzo dobrej formie, takoż i Migalski. Koncert - miłe zaskoczenie, pianista wyborny, a śpiew obłędny. I pomyśleć, że przyjechali z Warszawy... Ha!!!

~111 (2008-04-07 09:32)

Jestem wielbicielem tych spotkań. Zawsze jest coć obiecującego na dziś i na  przyszłość. Jak na taką prowincję to i tak bardzo dobry poziom. Moje gratulacje i życzę powodzenia.

~studentka (2008-04-07 00:32)

Bohaterowie wieczoru wypadli wyśmienicie - Natalia - kawał głosu, kawał talentu, kawał duszy. No i kawał baby;) Piotr - rewelacyjny pianista, wyciągnął ze sprzetu dostepnego w RCK tyle ile tylko się dało. Recital zdecydowanie udany, interpretacja ciekawa, dojrzała, intrygująca, a zarazem nie oderwana od klimatu Niemenowskiego...

~a (2008-04-06 18:55)

Rapnicki... Nowak.... A jak wypadli bohaterowie wieczoru?

~kawa po irlandzku (2008-04-06 15:39)

Trzeba przyznać, że faktycznie wystąpienie doktora Nowaka było męcząco-nużącą-sapiące... Ale jeśli chodzi o Pana Marka Rapnickiego,to wydaje mi się, że to człowiek, który świetnie odnajduje sie "w blasku jupiterów" i potrafi genialnie spuentować każdą rozmowę, wypowiedź prowadzoną nawet spontanicznie, jak było w przypadku krótkiego (nie wiem jak to określić), wywiadu(?!) z Panem Migalskim. Ogólnie wieczór dosyć ciekawy.

~Zenon (2008-04-06 15:04)

Kto nie wie o kogo chodzi to zapraszam na:  http://www.lo1.raciborz.com.pl/?id=11   Zdjęcie w kategori "Chłopak roku" miałoby duże szanse na nagrodę publiczności ;)

~Zenon (2008-04-06 14:55)

Z dr Januszem Nowakiem już od dłuższego czasu jest pewien problem. Facet zamknął się w swojej wieży z kości słoniowej i wyraźnie zatracił kontakt z rzeczywistością. Nie jest w stanie odbierać sygnałów zwrotnych podczas swoich wystąpień i potrafi zamęczyć publiczność. Trafnie ujęła to moja znajoma: "Nowak poprostu starzeje się głupio" I to chyba prawda.

~studentka (2008-04-06 08:49)

Mnie tam p.Rapnickinie nie przeszkadza - uważam, że świetnie odnajduje się w rolach takich jak wczorajsze spotkanie, nie rozumiem jakiejś internetowej histerii na jego temat. Jego wejście na scenę po przydługawym, nudnawym, haotycznym i patetyczno - przymilającym się wystapieniu Pana Nowaka było ożywczym kołem ratunkowym dla zaczynącej wpadać w apatie publiczności. Mówi taktownie, umie prowadzić dialog "pokazowy", puentować, reagowac na sytuację, ma tzw. polot słowa. Tom - byłeś tam?

~tom (2008-04-06 08:32)

i oby mniej rapnickiego

~studentka (2008-04-06 01:46)

Oby więcej takich wieczorów! Oby więcej takiej muzyki! Oby więcej pięknych zdjęć i kameralnej atmosfery! Oby więcej promocji zdolnych twórców z naszego miasta i budowania intelektualnego oręża Raciborza! No... i oby mniej Doktora Nowaka w jakichkolwiek publicznych wystąpieniach... nie wypada, aby najlepiej utytułowany człowiek na sali robił taki wstyd...

~ChrisH (2008-04-05 22:32)

Było genialnie... :))) Natala i Piotrek wymiatali!!!

~portier z IPN (2008-04-04 16:36)

A pokaz beczki Diogenesa Raciborskiego też będzie?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog