29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-03-09 18:26:10 Komunikacja w regionie

W okresie świątecznym zostanie uruchomiona linia autobusu nr 10 na trasie Starowiejska - Auchan.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Miejskim do Auchan Strony: 1Dodaj komentarz
~karin (2008-03-11 15:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do "Do Karin": zastanawia mnie czy jesteś na pensji u imć pana prezesa. Próbowałaś(eś) po 18-tej miejskim dostać się do Markowic? Tu w Twoim myśleniu przebija głęboka komuna. Jakby z 10 lat temu uwolniono rynek KM i ten działałby na zasadach rynkowych to dzisiaj nie miałbym o czy myśleć i pisać. Ponoć ma odbyć się przetarg na obsługę KM. A ja wiem kto go wygra, bo wiem kto ustalał warunki przetargu. A co do anonimowości jakoś nie mogę doczytać się Twojego imienia i nazwiska.

~Do Karin (2008-03-11 13:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak to duzy problem w Twoim mikro-mysleniu są autobusy to bardzo niedobrze,ze jezdzą ,nie jezdzą to jeszcze lepiej zawsze mozna dokopac anonimowo,dla frajdy a co mi tam obrzucic kogos błotem.Zachowujesz się jak pies ogrodnika sam(a)nie zjesz i komus nie zyczysz,ale co ja będę porawiała twój prymitywizm,rozwijaj sie tak dalej a pewnie osiagniesz apogeum szczyu...

~karin (2008-03-11 12:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Można słać maile na skrzynkę prezydenta:  Prezydent: Mirosław Lenk Tel. (32) 755 06 01 e-mail: [email protected] (informacja z BIP Racibórz)

~karin (2008-03-11 12:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteście niezadowoleni????? Przecież pan prezes jest zawsze zadowolony. Mam propozycję zasypcie e-mailami na temat komunikacji skrzynkę pocztową prezydenta Lenka. Może "pospolite ruszenie" zmieni podejście miasta do spraw komunikacji miejskiej.

~ęą (2008-03-11 12:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spróbujcie skorzystać z rozkładu jazdy  w internecie - są PDFy, nieopisane. Czyli ja, niekorzystający z autobusów - muszę otwierać wszystkie po kolei, żeby zobaczyć, który gdzie jedzie. I żeby się dowiedzieć, że wieczorem nie ma szans nigdzie dojechać :) Taką to mamy komunikację miejską.

~p (2008-03-11 10:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

50 tys? to przecież majątek!  pomyśleć że znowu będę musiał dzisiaj wsiąść do tych przedpotopowych szajsów. O ludzie, czemu wszędzie inwestują, tylko nie u nas?

~karin (2008-03-11 07:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No chyba, że powstanie nowa linia OSTRÓG osiedle domków - PŁONIA ul.Adamczyka. To kasa na nowy autobus by się znalazła, na taki mały, niskopodłogowy z klimatyzacją, rok produkcji 2008 np Solaris Alpino 8,6

~A-F (2008-03-10 17:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na autobus? zapomnij karin. Imć Kowalewski wyda kasę na jakąś miotłę z klimatyzacją albo grabie z ABS.

~karin (2008-03-10 17:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawe czy za przedświąteczne kursy opłacane przez Auchan, Kowalewski nazbiera trochę kasy na jakiś 10 letni autobusik - te 50 tysięcy na kolejną Kapenę to chyba  nie za dużo?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog