29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-11-16 16:09:20 Rudnik

- Oddana we wrześniu bieżącego roku do użytku hala sportowa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rudniku jest największą tego typu inwestycją w powiecie raciborskim – mówi z dumą wójt Rudnika Alojzy Pieruszka.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (567): Hala sportowa w Rudniku Strony: 1 2 3 4 5 … 23Dodaj komentarz
~jolka (2008-01-23 13:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oddać te wypowiedzi do prokuratora ,wielokrotnie obrażano ,szydzono i wyśmiewano pracownika samorządowego.Ujawnic te nazwiska.

~zibidibi (2008-01-23 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kłaniam sie i ja;)

~Andrzej Lepper (2008-01-23 13:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten uśmieszek niech pan zachowa dla prokuratora, jak dojdziemy do władzy

~jola (2008-01-23 13:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prokurator się kłania.

~Kasandra (2008-01-23 13:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

c.d Nie byle jakie, tylko wygodne z miękkiej skórki, za co najmniej 200 zł od pary. Tyle się "nachodzą" i "napracują". A mącenie w głowach mieszkańców to CIĘŻKA SŁUŻBA. Na szczęście, ku wielkiej radości wójta jest pani sekretarz. To taka MĄDRA I UCZCIWA kobieta! Zawsze wie komu i ile dać. Wszystkich tak SPRAWIEDLIWIE obdzieli.

~Kasandra (2008-01-23 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

c.d. Kogo obchodzą śmieci, szambo, błoto... Wój tak ciężko pracuje na dwóch posadach. To poważny problem: ile z gminy wyciągnąć dla swojego Towarzystwa.Szonowice zaczynają się buntować, a bez Szonowic Tow. padnie. I jeszcze trzeba nauczycieli dobrze opłacić, żeby pracowali w Tow. i dla wójta. W końcu dwóch jest w komisji rewizyjnej. I jeszcze ten nieszczęsny "Dąb", ciągle czegoś chcą. Ale prezes to przew. kom. rewizyjnej, więc jak tu nie dać. Dla pań z GOPSu trzeba buty służbowe kupić.

~jola (2008-01-23 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prokurator i tyle.

~Kasandra (2008-01-23 13:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tymi nogami na biurku to świetny pomysł, po wielkich zakupach muszą bardzo nogi boleć. Parzenie i picie kawy, to nie licząc zakupów jeden z najważniejszych obowiązków. W końcu jak przychodzi się na 10.00 do pracy, to od czegoś trzeba zacząć. Korespondencja nie zając, nie ucieknie, a czego się nie zrobi dzisiaj, można zrobić jutro. Jak sobie trochę poleży, to tylko nabierze mocy urzędowej. Żeby tylko ci mieszkańcy głowy nie zawrzcali swoimi problemami i dali Wam spokojnie  "pracować". 

~jola (2008-01-23 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Karino na co pani czeka ,takie wypowiedzi nadają sie tylko do prokuratora.Ustalić piszących to nie problem.

~do Ania (2008-01-23 13:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Napisz w jakiej gminie ta kobieta piastuje stanowisko sekretarza.

~Ania (2008-01-23 12:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jestem z Gamowa i jest nas wiecej osób z gamowa które maja doś tej chorej umysłowo kobiety. Piastując stanowisko sekretarza powinna być wzorem urzednika, a tak swoim głupkowatym postepowaniem niweczy uczciwa i sumienna prace wójta A.P

~do zibidibi (2008-01-23 12:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapytaj o to oficjalnie na piśmie KL, a nie anonimowo na forum anonimowych uczestników dyskusji, którzy jak widać oprócz mnie jakoś nie chcą z tobą dyskutować.

~do anonima (2008-01-23 12:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pokrętna ta twoja teoria, np, np, o jakiejś konkretnej osobie. Jeżeli ten przykładowy teść osoby o której piszesz piastuje jakieś stanowisko publiczne tak jak KL to moze to być ciekawy wątek. A wracjąc do tematu, to jak to jest z KL?

~do zibidibi (2008-01-23 12:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty napisałeś, że "o ile sie orientuję". Jak orientujesz się coś w tej sprawie to napisz co wiesz, a nie pytaj się innych. W ten niecny sposób można każdemu przypisywać różne rzeczy. Ja się mogę np. zapytać czy czyjegoś np. teścia zamkneli w areszcie i na pewno osoba, o której napiszę nie będzie z takiego stawiania sprawy zadowolona.

~do anonima (2008-01-23 11:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dalej nie wiem o co sie pienisz.  Czy prawdą jest że KL ma prawomocny wyrok? Zadałem pytanie i mam nadzieję że ktoś na tym forum potrafi na nie odpowiedzieć.

~do zibidibi (2008-01-23 11:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak powiedziałeś A to powiedz i B, a jak nie wiesz o czym nawet piszesz to lepiej nie pisz. Chyba, że się boisz napisać bo trzęsiesz portkami o to, że sam popełnisz przestępstwo zniesławienia.

~hahaha (2008-01-23 11:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czytając te komentarze przypomina mi się ostatnia kadencja sejmu RP :):) śmieszne

~do anonima??? (2008-01-23 11:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szerloku jakbym to wiedział na pewno to bym znaku zapytania nie postawił, co nie? A tak przy okazji to nie wiem co się tak pienisz, pytam o KL a ty mi tu fandzolisz o DK i AP?

~do zibidibi (2008-01-23 11:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Napisz jaki i za co, i dlaczego w takim razie jeszcze pracuje na swoim stanowisku?

~zibidibi (2008-01-23 10:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

o ile się orientuje KL ma prawomocny wyrok?

~??? (2008-01-23 10:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

DK marzy się na pewno taka sytuacja żeby Pani Lassak i Pan Pieruszka skazani zostali prawomocnymi wyrokami, które spowodowały by usunięcie ich z zajmowanych stanowisk. Wszyscy go znają w okolicy jako pieniacza, który wszystkich niewygodnych sobie ludzi ciąga po sądach. Często sprawdza się jednak przysłowie, które mówi: "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".

~zibidibi (2008-01-23 10:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

o ile sie orientuję KL ma prawomocny wyrok? na tym się kończy kariera polityczna.

~do Ania (2008-01-23 09:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak ty jesteś z Gamowa, to ja jestem z Tybetu. Wstydził(a) byś się wypisywać bzdury, które obrażają przede wszystkim mieszkańców Gamowa!

~przyprawi rogi????? (2008-01-23 09:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czyżby była lesb.?

~Ania (2008-01-23 08:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wójcie, prosimy Cię, przypatrz sie pani K.L bo nie jest tajemnicą że pani ta predzej czy później przyniesie wstyd całej gminie a panu przyprawi rogi.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 … 23
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog