29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-10-31 00:00:00 Dokąd idę

Na cmentarzach ruch. Ludzie czyszczą i odnawiają nagrobki, sprzątają otoczenie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (11): Listopadowe święto refleksji Strony: 1Dodaj komentarz
~zniesmaczony (2007-11-09 13:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dżizas ale nick ! (Wow)

~Do 11.07.22.41!!!!!! (2007-11-08 21:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NIE SIEDZĘ PRZED TELEWIZOREM!!!!!!jESTEM NA CMAENTARZU CO TYDZIEŃ. dLA MNIE TATA ŻYJE!!!!!!!!Ja z nim rozmawiam!! Przynoszę mu opłatek i jajko na święta. Więc nie pisz że dla mnie to tylko święto,bo już jest na cmentarzu cicho i pusto a ja dalej chodzę. Pozdrawiam

~Joachim (2007-11-08 08:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Smutne to swieto pelne zadumy o naszych bliskich co juz odeszli.Pamietam do dzis Jeruzalem 1 XI oswietlone luna swiec . Bylo mrozno i poznym wieczorem pekaly lampki a dokoola cisza. Spotkamy tych wszystkich jeszcze kiedys tam u gory ? Chcialbym ich znow uscisnac i spojrzec w oczy. Grützi

~zbowidek (2007-11-07 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bylem z kwiatami na grobie zolnierzy radzieckich , jest ok , zapraszam tam uczni szkol raciborskich , uczucieli i emerytow , veteranow jednych i drugich

~do kasi (2007-11-07 21:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no ale gdyby nie to swieto prożności, którym je takim uczyniliśmy, nie przyszłabyś kasiu na gób swego ojca, być moźże siedziałabyś przed szklana pogodą...

~ Futrzaki były (2007-11-02 09:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Były  sam  widziałem . I nawet  młoda  i ładna była

~Justa (2007-11-02 07:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Matrony w tym roku "niestety" nie miały okazji pokazać się w futrach... Pewnie przeklinały pogodę

~Ginio der Krokodil (2007-11-01 12:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... i nad nami wszystkimi AMEN

~Ordon. (2007-11-01 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zastanawiam się czy przynajmniej w ten szczególny dzień Krystyna i Tadeusz Wojnar  oddadzą przynajmniej w myślach hołd zamordowanej przez ich syna Magdalenie Darii Durlej,bo do dziś nie uczynili nic w tym kierunku.Czy mają jeszcze kapke sumienia?Boże,zlituj się nad nimi.

~tinka (2007-11-01 06:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kasia, dokładnie tak samo myslę. Listopadowe swieto proznosci, jeden dzien z wielu narzuconych,  to swieto komercji.

~kasia (2007-10-31 21:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

listopadowe święto próżności. Na palcach można zliczyć tych pobożnych. Inni się spotykają,śmieją,opowiadają co było w serialach,obgadują znajomych i co inni mają na grobach.Ci zamożniejsi stawiają na pomnikach małe szklarnie. Dla kogo to? Dla innych. Mojemu tacie stawiam donicę z kwiatami i znicz. Modlę się. Przychodzę w Zaduszki i wtedy się skupiam nad sensem życia. Po tym święcie pustki na cmentarzu aż do wiosny... Tak bardzo kochają swoich bliskich... Tylko 1 listopada?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog