29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-10-04 00:00:00 Podstawówki

27 września 2007 r. w Szkole Podstawowej nr 18 po raz kolejny obchodzony był Europejski Dzień Języków. Tym razem zespół języków obcych przygotował dla uczniów quiz wiedzy europejskiej oraz konkursy plastyczne.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (84): Europejski Dzień Języków w Osiemnastce Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~pytanie (2007-10-07 13:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

c.d. ...paznokcie. Tak wygląda "Step by step do sukcesu" Siedlaczka... Ale do cholery! Kto to jest Siedlaczek?! Staroń kolejna gwiazda UPR, ale długo by...

~pytanie (2007-10-07 13:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A kto to jest Siedlaczek? Z jakiego Raciborza? Co on ma z Raciborzem wspólnego? Może opowie o swojej młodości? Był członkiem zarządu u Bugdola. Kiedy opcja Bugdola przegrała kolejne wybory, przeszedł na stronę Markowiaka i Wojnara. Kiedy Wojnar skonfliktował się z Markowiakiem, on również. W ostatnich wyborach samorządowych skołował młodych z PO, że niby walczy z Wojnarem, współpracując z "Gabrysią". Teraz mówi o niej, w rozmowach prywatnych, że "żmiję wyhodował na własnej piersi" obgryzając paz

~nana (2007-10-07 12:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I coś jeszcze. teza sceptyka, że dla dobra danego miasta trzeba stawiać na władze w Warszawie, bo jak bedziemy grzecznie głosowac jak trzeba, to z pańskiego stołu coś spadnie na prowincję. To jest dopiero spadek po epoce Gomółki i Gierka - stawiaj na .... byle z kierowniczej siły narodu. Pomysl tylko,że jeszcze nie wiadomo, kto bedzie rządził, wg ciebie znowu PiS/LPR/Samoobrona?   

~nana (2007-10-07 12:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sceptyk, ty sam nie wiesz o co ci chodzi, najpierw piszesz, że kadydaci z raciborza cie nie interesują bo głosujesz na partię rzadzącą bo nie ma jak władza na wieki i nigdy inak a potem piszesz, ze trzeba walić w te lokalne elity, by robiły jak ty tzn prosty człowiek chcesz. To jakaś schiza a nie poglad. Ja wole zastanawiać się nad tym jakich ludzi popieram do władzy i coś potrafia, cos wiedzą. Sympatycznych kumpli znam wielu ale jak kto ma rządzić to najpierw myslę, czy się nadaje do tego

~do zadnego- (2007-10-06 15:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

widze, ze restaurator wraca. z tego, co wiem, syn nigdy w irlandii nie byl, naczyn nie zmywal a u mamy nie pracuje- nie pracuje nigdzie bo studiuje- konczy prawo we wroclawiu i na cambridge.pozdrawiam, przyjaciolka syna...

~sceptyk (2007-10-06 11:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do A-F, Ktoś i wielu innych na tym portalu. Róbmy swoje aby głodnych władzy osobnikom dać do zrozumienia, że są też normalni obywatele, którzy żądają poszanowania, jawności wydatkowanych pieniędzy, mądrych decyzji, spełnienia żądań obywateli i wiele innych praw człowieka, tak długo aż stróże prawa w tym mieście zaczną spełniać swoją statutową rolę.

~lolo (2007-10-06 10:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

step by step i na step ,żłoba im się zachciewa a ty narodzie ogłupiony pokornie skreślaj .

~sanitariusz (2007-10-06 10:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Siedlaczek zachęcasz aby nie zostać w domu.Bobra ale pokaż że na ciebie warto głsować. Ze nie składasz tylko zapytań i interpelacji niewaznych w sprawach nikomu nie potrzebnych jak napisał inny były poseł. Pokaż ze jesteś twardym negocjatorem też dla swoich kolegów Ryśka, Adasia Tadeusza. Chcesz naszych głosów, naszych rodzin i zajomych to pokaż że oprócz obgryzania paznokci coś potrafisz a warto nas jest 2 tysiące głosów. Czy bez nich bedziesz posłem

~żadny (2007-10-05 22:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spytac nalezy tych co startują co zrealizowali ze swoich obietnic? Jak na razie to cienkawo. Siedlaczek wszedzie sie pokazuje lecz gdzie konkrety. Lenartowicz tyklo duzo gada i żadnych konkretów. Syn nie musi już zmywać w Irlandii. Pracuje u mamy. Przyłęcki też. Ona to jest skuteczna. Jedyny pozytek, że jak ci kandydaci przejdą to Racek bedzie miał posła. No i co z tego. Przedtem miał dwu.

~A-F (2007-10-05 19:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sceptyku jakby to powiedzieć? Chyba tak, że podzielam Twoją opinię :)

~sceptyk (2007-10-05 19:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Elity RAC-u i kandydaci różnych ugrupowań mnie nie interesują. Jak widać internauci wiedzą więcej. Nawet Komisja Wyborcza może zrobić dużo. I co z tego, że wygra PO, nawet jestem pewny, że wygra w Katowicach, ale wybory w Polsce wygra PIS. Czy to nie wystarcza aby pomyśleć o korzyści dla miasta. A-F odpowiadam, kandydatów PIS w RAC-u znam i nie muszę na nich głosować, wystarczy zagłosować na listę, na dowolnego kandydata. Raciborski szpital stale będzie miał kłopoty.

~komisja wyborcza (2007-10-05 17:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wY SOBIE   głosujcie  a my dokonamy  wyboru

~kot premiera (2007-10-05 17:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rapnicki na liście kandydatów hahaha czy on chce w sejmie prowadzić dkf, rozwodzić się nad kopulacją świetlików w noc świętojańską czy wygłaszać mowy pogrzebowe hahaha

~darius (2007-10-05 14:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@Ktosik-poczytaj uważnie,o czym tu pisalem.Nie oczekuje od posla,by cokolwiek dla mojego miasta robil,to nie jego rola.

~Ktosik (2007-10-05 14:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Darius, powinieneś napisać, że nie wiesz co Piecha zrobił dla Raciborza. Ale może jesteś tak dobrze zorientowany, że napiszesz co np. Siedlaczek zrobił? Osobiście będę głosował na ostatniego kandydata na liście PiS.

~darius (2007-10-05 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@Sceptyk:Piecha nic dla naszego miasta nie zrobił.Musze przyznac,że nie rozumiem o czym piszesz,sprawiasz wrażenie osoby zupełnie nie w temacie @A-F- nie tłumacz się, po prostu troszkę pobłądziłeś - rzecz ludzka, więc Ci wybaczam :)

~A-F (2007-10-05 13:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale ja się pytam o tego kandydata z Racu: kto miałby nim być?

~sceptyk (2007-10-05 13:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sprawa jest prosta, skoro Piecha(minister) już miastu pomógł, to pomoże wsparciem kandydata z RAC-u, aby miał szansę znaleźć się na znaczącym miejscu. Nie znam wartości raciborskich kandydatów, ale z braku takich, ostatecznie, zadeklarowane poparcie dla Piechy byłoby korzystne w przyszłości dla miasta i regionu.

~A-F (2007-10-05 12:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Darius odpowiadam i to ile się da ale widzę, że za każdą moją odpowiedzią u Ciebie zaczynają piętrzyć się przeszkody:)

~A-F (2007-10-05 12:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli się taki kandydat w PiS znajdzie to z miłą chęcią poprę. Zresztą silną pozycję w naszym regionie i na naszych listach ma właśnie Bolesław Piecha (wiceminister), który ma swoje biuro także w Raciborzu na Drzymały. A kogo Ty sceptyku proponujesz?

~sceptyk (2007-10-05 12:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wyborcy mogą wybierać jedną z ośmiu liczących się ugrupowań. Dlaczego w RAC-u pozostała tylko PO? Znawcy tematu twierdzą, że to sprawa poparcia Wojnara. Markowiak i Siedlaczek już się przeżyli, czy nie lepiej byłoby poprzeć kandydatów innego ugrupowania, które ma szansą wygrać te wybory dla dobra miasta, np PIS, a nie kompromitować miasto wygłupami opozycjonistów z RAC-u?

~darius (2007-10-05 12:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No dobra, nie znam tak dobrze Krakowa, w każdym razie wydaje mi się,że to w ścisłym centrum...ale w ogóle nie odpowiadasz na moje pytania..

~A-F (2007-10-05 12:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trochę trwało bo brałem prysznic a tam raczej nie przebywam z komputerem:)) Ten kościół jest tak przy Wawelu jak Matka Boża przy Rynku. A na cmentarzu to o ile wiem to się chowa nieboszczyków :) I nie wiem jakie znaczenie w państwie miało małżeństwo Kochanowskich, których XIX wieczny nagrobek został odnowiony jak i rodziny Boznańskich. Co do postu z 13:56 jeśli takowy się ziści to będę bardziej liczył na Ciebie iż się pierwszy zameldujesz do komitetu niż posłowie (jeśli zechcą):)))

~darius (2007-10-05 12:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do postu z 13:56: mam rozumieć,że do tego potrzebujesz interwencji posła w Warszawie? ;) sam sobie odpowiedziałeś,że nie, wystarczą lokalne władze i ktoś chętny.

~darius (2007-10-05 12:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i w końcu dotarliśmy,myślałem,że prędzej się z tym uporasz :) Teraz ostatnie pytanie-jak te muzea dostały pieniądze? Czy dlatego,że z Cieszyna jest jakiś poseł?Czy dlatego,że przedst.ciekawy projekt edukacyjny lub wystawy?A moze po prostu dostały pieniądze z UE i MK musiało je dofinansować?Kościół z tego co wiem jest tuż obok Wawelu.Cmentarz-sprawdz kog na nim pochowano,to bedziesz mial odp.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog