29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-09-20 00:00:00 Komunikacja w regionie

Gmina zawarła porozumienie z Zarządem Województwa Śląskiego oraz Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad dotyczące budowy "nerki" przy ul. Londzina.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (16): Przebudowa skrzyżowania ruszy na wiosnę przyszłego roku? Strony: 1Dodaj komentarz
~A-F (2007-10-15 12:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...a potem jesteś zawiedziony, że w SR tak tego nie słychać to musisz wiedzieć, że to jest tak jakbyś porównywał dźwięki z kasety magnetofonowej do dźwięków z CD.

~A-F (2007-10-15 12:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

BRUMie ten sprzęt nadal jest w Przemku. Dolby SR (spectral recording) odczytujący dźwięk w technice analogowej dalej jest używany. Natomiast inną sprawą jest to czy: poziom głośności jest ustawiony odpowiednio, czy sprzęt jest systematycznie kalibrowany przez wyspecjalizowaną firmę kinotechniczną, czy filmy ambitne (stare) są nagrane w systemie SR, albo czy wszystko w tym sprzęcie działa prawidłowo. Inną sprawą jest to wg czego porównujesz BRUMie. Jeśli większość filmów słuchasz w Dolby Digital

~BRUM (2007-10-15 07:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Idiotyczne oskarżenia padają... gratulacje Bałtykowi się należą. Mnie ciekawi inna rzecz. Już ponad 10 lat temu urzędowe kino Przemko zainstalowało podobny system amerykańskiej firmy JBL. Potwornie drogi,znakomity i nowoczesny. Braveheart powalił wtedy wszystkich na kolana. Niech ktoś mi wytłumaczy co sie stało, że nagle znikł. Ulotnił się. Po prostu, po cichu wróciło stare, marne nagłośnienie.. to jakaś miejska hydrozagadka czy jak ? nigdy nikt tego nie wytłumaczył.. może ktoś tu mi powie ?

~???????? (2007-10-15 06:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojtek ;) Spania  nie masz? Żeby o 4.00 nad ranem w  necie siedzieć :) To się nazywa zacięcie!

~Wojtek D. (2007-10-15 01:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A gdzie zniknęło zdjęcie słynnego A-Fa w roli prezentera sprzętu? Czyżby zakazal portalowi ekspozycji swojego wizerunku?

~Basia (2007-09-28 11:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W tym tygodniu byliśmy ze szkołą w Bałtyku i przed filmem poleciała fajna reklama z jakimiś rurami. Efekt na sali był zajefajny i robił wrażenie.

~to przykre (2007-09-21 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Łatwo zauważyć, że obwinianie kierownika kina Bałtyk i jego małżonki to kolejne dwa kwiatki, które wpisują się w nurt obwiniania wszystkich i wszystko za swoje niepowodzenia. Koronnym pomysłem tej rozpaczy jest wymuszenie na administracji samorządowej, by ta zmusiła  mieszkańców do spędzania wolnego czasu i rekreacji w wyznaczonym miejscu.

~życzliwy (2007-09-21 07:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Polecam Tobie 111 usługi Pana doktora Miensopusta, który skutecznie leczy jeszcze cięższe przypadki.

~... (2007-09-20 23:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jako kierownik kina Przemko, nieupoważnia nikogo do oskarżania go o niszczenie konkurencji wraz z małżonką.

~oburzona (2007-09-20 23:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam prośbę do osoby podpisującej się jako 111, by liczyła się ze słowami i oskarżeniami, gdyż to co już napisała nadaje się do zgłoszenia odpowiednim instytucjom. Namawianie do gnojenia Pani Piaseckiej a także insynuowanie, że kierownik kina Bałtyk jest odpowiedzialny złej sytuacji w kinie Przemko nadaje się pod stosowne paragrafy. I będzie lepiej jeśli napisane publicznie kłamliwe oskarżenia zostaną wycofane. To, że kierownik kina Bałtyk jest człowiekiem bardzo zaradnym co udowodnił już jako ki

~111 (2007-09-20 22:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dajmy sobie sopkój, bo i tak jestśmy na przgaranej w tej stronie. Potrzeba jest w zgnojeniu osobyt pani Teresy piaseckiej. Jej udział przez mąża, który jest kierownikiem kina " Bałtyk" jest ewidentny. Tak jest od zawsze. Niech robią tak dalej, ale mnie już na to nie stać. Zgłoszę donieienie do prokuratury.

~tedi (2007-09-20 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nic dziwnego. Teraz bałtyk zbiera owoce wypracowane podczas wakacji kiedy w tym czasie przemko wolało być na wczasach.

~łał (2007-09-20 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

EX-a mamy w Raciborzu to super. Przyjdę posłuchać.

~111 (2007-09-20 20:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i co? Pani Tereso P. jest pani zadowolona, czy też zniewolona!

~nooo (2007-09-20 16:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zaczęła się kampania wyborcza, w Raciborzu to chyba nie partie ale kina w niej startują ;;;))

~xxx (2007-09-20 14:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Francja elegancja. To cieszy.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog