29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-09-10 00:00:00 Gry zespołowe

W rozegranym w Raciborzu meczu szóstej kolejki IV Ligi RTP "Unia" Racibórz przegrała z wiceliderem, drużyną Energetyk ROW Rybnik 0 : 7, tracąc do przerwy pięć goli.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Sroga lekcja piłki nożnej dla raciborskiej "Unii" Strony: 1Dodaj komentarz
~ (2007-09-11 10:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tekst o porażce siatkarzy Rafako podsumowano tytułem "zabrakło dobrego przyjęcia"... wynik osiągnięty przez unitów sugeruje, że u piłkarzy dobrego przyjęcia nie zbrakło, że przyjęcie było - i to nieliche  - dzień wcześniej...

~Markus (2007-09-10 20:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...a w Raciborzu mamy Remigiusz Trawiński Presents Unia Racibórz.I póki tak jest,Rybnik będzie i w tej dziedzinie daleko przed nami.I niech nikt nie bajdurzy o wiekopomnej roli,jaką odgrywają piłkarki.

~Markus (2007-09-10 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F,jeżeli byłbyś zorientowany w realiach męskiej piłki nożnej w tym mieście,to byś tak nie pisał...Kto te pieniądze dostaje??Seniorzy Unii??A może grupy juniorskie w tym klubie,których coraz mniej???Wpisałeś się bo to dla Ciebie poletko do przekomarzanek Rybnik-Racibórz,a to nie o to chodzi.W kadrze Energetyka  znajdują sie zawodnicy z pierwszoligową przeszłością,a w drużynie Unii gracze ze stażem w okręgówce,więc o czym w ogóle mówimy???W Rybniku myśli się o tym żeby wejść o szczebel wyżej...

~A-F (2007-09-10 16:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wstyd by w mieście, które więcej kasy (niestety) daje na sport niż kulturę, dostać takiego łupnia i to na własnym boisku. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog