29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-08-16 00:00:00 RTP Unia

Już 2 września ruszają rozgrywki elitarnej Ekstraligi kobiet. W gronie najlepszych sześciu drużyn w Polsce jest raciborska Unia. W Raciborzu pojawiło się pięć nowych zawodniczek.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (39): Wywiad z Pauliną Kawalec, nową zawodniczką raciborskiej Unii Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Madzia (2011-09-14 18:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochana słyszałam co się stało !!! tereaz pytanie czy wszystko jest oki.??? Jak się czujeszz ???

~paulina kawalec (2007-10-05 13:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tak samo nazywam się jak ona i chosdze do drugiej gmnazjum w woj.małopolskim.równiez mam w sobie cos co pociąga mhie do piłki nożnej..ale tak naprawdę to chciałabym byc siatkarką...;

~xyz (2007-08-25 20:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do osób krytykujacych Unie:Ludzie zajmijcie sie czyms pozytecznym...a nie obrażajcie !!!!...Nie rozumiem jak mozna byc takim złośliwcem.Poprostu zazdroscicie ze Trener Trawiński osiągnął bardzo duzo i tyle.Brawo panie Trenerze i dziewczyny z Unii:)Zycze wiele sukcesów :)

~Byku (2007-08-22 19:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Paulina pokaż klasę w ekstralidze. A tak na marginesie niektóre komentarze są poniżej krytyki.

~Markus (2007-08-20 08:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Disputandum rzecz jasna,literówka miała miejsce:))

~Markus do Pit-Bull (2007-08-20 08:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

De gustibus non disputandym est.To w sprawie urody,jesli chodzi o moje wykształcenie,to nie skończyłem ani przedszkola ani gimnazjum:((Moja wypowiedź była jedynie ironicznym(a nie złośliwym) komentarzem,nie wypowiadałem się na temat umiejetności piłkarskich.Pozdrawiam.Ciekawe jaka będzie frekwencja na meczu otwierającym sezon.Wtedy zobaczymy zapewne że zapotrzebowanie na kobiecą piłkę w moim(mam nadzieję już niedługo mieście) jest przeogrooooooooooomne:))

~do Konrada (2007-08-19 22:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie wiem co to ma do rzeczy, ale na kilku meczach kobiet byłem, tak więc znów jesteś w błędzie skoro twierdzisz, że nie byłem! Oj oj masz cienkich informatorów...A może masz przypadkiem jakieś taśmy na mnie? hahaha. Jeśli chodzi o drużynę seniorów, to nie jest to "moja" drużyna jak napisałeś, heh ponownie jesteś w błędzie...Chadzam ostatnio na ich mecze, gdyż grają w najwyższej klasie rozgrywkowej jeśli chodzi o  drużyny piłkarskie(męskie)z Raciborza

~Konrad (2007-08-19 20:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"robol WC" wszyscy wiedza,ze Daria "tez" jest ladna kobieta ale watpie ze chcialaby sie z Toba przespac 3maj sie,szukaj dalej kobiety zeby sie spelnic,poniewaz to przybiera "niesmaczna"forme moze piszmy wreszcie cos o pilce noznej ;)

~Konrad (2007-08-19 20:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"obserwator sieci" bardzo mi milo,ze jestes tak czujny i blyskotliwy ale prawde mowiac jakbym chcial dodac wiecej komentarzy to bym sobie poszedl do kafejki ale prawde mowiac nie kazdy ma dostep do internetu wiec nie dziw sie nastepnym razem jak zauwazysz cos tak bardzo imponujacego dla Ciebie jak komentarze z tego samego ID. pozdro :D

~Robol WT (2007-08-19 19:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prosze was!!!jak ona jest ładna to ja nie wiem!!!ładna to jest Daria Kasperska,z nia to bym sie przespał!!!

~obserwator sieci (2007-08-19 19:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie kompromituj sie Konrad,Sympatyk,Estetka,Zyczliwy to jkedna i ta sama osoba czyli 4 w jednym  hehe :) juz niebawem sie okaze czy Paulina to dobre posunięcie Grubego!

~Zyczliwy (2007-08-19 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zlosliwa krytyka to czesto ukryty komplement i tak traktuj uwagi np.Markusa. Sukcesow,sukcesow,sukcesow.Oby trener byl przekonany,ze dokonal wlasciwego wyboru.Brawo Panie Trenerze!

~Estetka (2007-08-19 14:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To przykre,ze w ludziach jest tyle zlosliwosci.Nadzieja zas napawa swiadomosc,ze sa tez zyczliwi,dodajacy otuchy.Paulo,mimo widocznego na fotkach zmeczenia,dostrzegam niebanalna urode i wewnetrzne piekno.Zycze powodzenia i ludzkiej sympatii.

~Sympatyk (2007-08-19 14:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Paulo,obserwuje Twoja blyskawicznie rozwijajaca sie kariere od samego poczatku i z cala odpowiedzialnoscia stwierdzam,ze takiej charyzmy nie widzialem u znanych sportowcow plci meskiej.Powodzenia i dalszych sukcesow.

~Konrad (2007-08-19 12:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...zostanie Ci wynagrodzone w "NIebie"(hehe) powodzenia Paula :)

~Konrad (2007-08-19 12:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"do Konrada" nikt sie niczym nie podnieca,Paula jest wspaniala zawodniczka i nikt temu nie zaprzeczy a skoro Ty,uwazasz meska pilke za bardziej wartosciowa,chwala Tobie i obys dalej w tym "brnal" ,teraz juz sam widzisz co bardziej liczy sie w Raciborzu-mianowicie Ekstraliga Kobiet a nie IV liga mezczyzn,i ja tez jestem za Ekstraliga.Byles chociaz raz na meczu dziewczyn?Pewnie nie!wiec po co takie glupie komentarze dodajesz,wiem,ze cierpisz bo Twoja druzyna nie ma wzmocnien ale nie martw sie to..

~so Konrada (2007-08-19 09:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

seniorów, która potrzebowała wzmocnień przed nowym sezonem, choćby podobnego transferu do Pauliny Kawalec w drużynie kobiet

~do Konrada (2007-08-19 09:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no to masz "świetnych" informatórów, może to jacyś TW buahaha? Ty, Andrzej i Pit-Bull (choć pewnie tak "groźny" jak Yorkshire Terrier haha) jesteście zapewne z tej małej garstki podniecających się widzów, którzy chodza wraz z rodzicami piłkarek na ich mecze...Zejdziecie na ziemię, jak Unitki będą dostawały sromotne baty w Ekstralidze, a jeśli będą w stanie, to niech sobie wygrywają. Mnie to ani nie ziębi, ani nie grzeje. Jedynie denerwujące jest to, że przez sekcje kobiet olewana jest drużyna

~Konrad (2007-08-18 17:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...to sie gra i ciezko haruje na treningach zeby sukces odniesc,pozdrawiam pa

~Konrad (2007-08-18 17:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czesc Paula,to znowu ja,jak zdrowko po kolejnym treningu,naprawde Super grasz,obserwowalem Cie przez caly trening i wcale sie nie dziwie,ze reprezentujesz Nasz kraj(zaslugujesz na to jak malo kto)tak po za tym dowiedzialem sie od moich informatorow :) ,ze Markus jest kobieta,Paula nie przejmuj sie takimi wypowiedziami jak jej(Markus-ka),zwykla zazdrosc plytko myslacej dziewczynki.Bardzo sie ciesze,ze bedziesz grala w naszej duzynie,mam nadzieje,ze i z Ta druzyna odniesiesz jakis sukces bo po...

~Andrzej (2007-08-18 15:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Paulo, przeczytalem z zaciekawieniem Twoje wypowiedzi i chce Ci powiedziec, ze wzbudzilas we mnie wiele sympatii. Masz juz wiele sukcesow w swojej karierze, ale to zapewne nie koniec Twoich osiagniec. Zycze Ci ich w sporcie i w zyciu osobistym. PS. Bardzo fajne fotki. Osobom, ktore wyrazily niesprawiedliwe i krzywdzace opinie chce powiedziec, ze na ich "szczescie" istnieje internet, ktory daje im szanse na upust wlasnej glupoty. Bo gdyby go nie bylo to pozostawalo by im tylko palnac sobie w leb.

~Pit-Bull (2007-08-18 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...to co lubisz,robisz to dobrze w dodatku reprezentujesz nasz kraj co jest ogromnym wyroznieniem,osobiscie bylbym dumny z TAKIEJ corki!  tylko pogratulowac twoim rodzicom.badz soba Paula i nie zwazaj na bzdurne wypowiedzi ludzi ktorzy tak naprawde Ci zazdroszcza.a tak na marginesie jestes bardzo ladna mloda KOBIETA i gdybym nie mial dziewczyny to niewatpliwie chcialbym sie z Toba umowic;)Powodzenia!!!mysle ze jeszce nie raz twoje nazwisko znajdzie sie w annalach historii kobiecej pilki noznej!

~Pit-Bull (2007-08-18 12:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ad.Pauli...swietna zawodniczka,ogromny talent,olbrzymie serce do walki nie tylko na boisku,generalnie mozna sie wypowiadac w samych superlatywach(markus to tez ciekawe slowko,sprawdz w slowniku hehe)mialem okazje rozmawiac ta przesympatyczna dziewczyna i chyle czola,bo po tym co przeszla(mam na mysli klopoty zdrowotne)okazala sie prawdziwym walczakiem,wielu facetow nie wytrzymalo by tego. Takze reasumujac(markus to tez sprawdz heh) Paula jestes bardzo wartosciowa kobieta,do tego robisz...

~Pit-Bull (2007-08-18 12:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi Markusie...potwornie mi zainponowales nowym slowkiem w twoim slowniku"elokwencja",musisz byc bardzo inteligentny.mysle ze pani z przedszkola bedzie dumna z postepow jakie poczyniles w studiowaniu slownika.inteligencie oby tak dalej,zapewne wiesz ze trening czyni mistrza,gleboko wierze w to ze niebawem pokonasz,nieosiagalna jak narazie granice poziomu IQ, jezeli wiesz co mam na mysli;) ktora na dzien dzisiejszy znajduje sie ponizej zera!!! to taki pstryczek w nos zebys zszedl na ziemie... 

~Goha (2007-08-18 05:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Paula jest OK. Powodzenia w ekstralidze!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog