29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-07-20 00:00:00 RTP Unia

W pierwszym meczu grupy B piłkarskich mistrzostw Europy do lat 19, które w środę rozpoczęły się w Islandii Polska zremisowała z Anglią 1:1 (1:0). W 71 minucie na placu gry pojawiła się raciborzanka Kasia Krupa.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (177): Do sensacji zabrakło kilka sekund. Polska-Anglia 1 - 1 Strony: 1 2 3 4 … 8Dodaj komentarz
~666 (2007-08-04 14:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koniec forum.Prawda jest taka:te wszystkie wywody są warte siusiaka!

~zbow (2007-08-04 14:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

niech ciemiezona klasa robotnicza zrobi powstanie na wzor bandy AK w stolycy i bedzie gut ! przejda do historii !!!

~Geneza (2007-08-04 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawe jest w całej tej sprawie stanowisko nadzoru-WiceNowackiej.Jakoś nadzór zamilkł i nie ma nic do powiedzenia.Nie wiadomo też,co ta pani zaplanowała w zakresie zmian w MZB,oprócz na dziko zorganizowanego wypowiedzenia wspólnotom zarządu cisza jak makiem zasiał.Wstydzi się bałaganu?

~ziomek z bloku (2007-08-04 09:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pewnie ma wykupiony paszport polsatu albo jest kolezanka piaska haha woza ja bo to jest kobietka zadziera kiece i lece

~ciekawski (2007-08-04 07:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czy pani Romanowska wykupiła abonament w MZB na przywożenie jej do pracy samochodem służbowym a może ma jakieś większe przywileje niż inni pracownicy MZB a może po prostu jest to kolejny z wielu przykładów w którym wykorzystuje się swoje kierownicze stanowisko

~do kibica (2007-08-03 16:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zgadzam się z tobą kibic, to te zakały na kierowniczych stanowiskach w MZB stworzyły taką sytuację jaka jest teraz, najgorsze jest to że robią tak od wielu lat i nie ma na nich bata.Śliwińska i Furgała myślą że są nietykalni, ale każdy ma swoje pięć minut w życiu, a ich pięć minut już się kończy.

~ziomek z bloku (2007-08-03 16:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a tak pozatym nagrywajcie jak was gnoja i do sadu z tym i mozecie niezla kasiurke wyrwac wiem cos na ten temat bo sam nagrywam hahahaha

~vw (2007-08-03 16:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tak to bywa na panstwej posadce raczka raczke myje a co niekturym kobietka z mzb latwo bylo sie wspiac na szczyt karjery 

~kibic (2007-08-03 16:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziwię się dlaczego,biorąc pod uwagę tak wielki ogrom zarzutów pod adresem p.Furgały i p.Śliwińskiej,w/g mojej wiedzy -nikt,ani Pan Prezydent Rada Miasta (radni) nie poczynili nic ,by tą sprawą się zająć. Moim zdaniem w takiej sytuacji należałoby,istniejący problem przekierować do Wyższych Instancji... ,gdyż zachodzi  duże prawdopodobieństwo,że tut.Urząd sprawę chce wyciszyć

~kibic do db (2007-08-03 15:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fantazja i fantastyka jest tu nie na miejscu.Rzecz idzie o sprawy nurtujące MZB,dokładnie o  p.S.Furgałę i p.W.Śliwińską.Osoby,które są odpowiedzialne za obecny stan rzeczy w firmie.Zwróćmy uwagę do jakiego stanu swoimi poczynaniami doprowadzili ów zakład pracy a w szczególności szeregowych pracowników.

~ziomek z bloku (2007-08-03 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tam robia same cykory jak by ich gnebili to powinni zebrac sie wszyscy i ta stara rure wywiesc do lasu a nie siedziec cicho ja jak bym tam pracowal to bym zrobil pozadek z tymi kozakami co kópili wyksztalcenie za komuny za worek kartofli i teras kozacza

~ANIEL (2007-08-03 14:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KIBIC NIE WYRYWAJ WYRAZÓW Z KONTEKSTU . PROSZE SKOMENTÓJ  SŁOWO..."KARA"..

~do db (2007-08-03 14:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...życie.Pozdrawiam i życzę więcej spokoju,bo prawdziwa cnota,żadnych krytyk się nie boi.

~do ANIEL (2007-08-03 14:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

..."praca przyjemnością"...to się zatrudnij w agencji towarzyskiej.

~do db (2007-08-03 14:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nikt pewnie nie chciał naruszać pana dobrego imienia, dam panu dobrą radę; proszę aż tak bardzo się nie tłumaczyć,bo potwierdza pan powiedzenie-walnij w stół a nożyce się odezwą.Jeżeli jest pan człowiekiem prawym a domyślam się że tak jest to nie ma potrzeby się złościc,bo dobrego i prawego człowieka ludzie zaraz rozpoznają i żaden komentarz internetowy nie jest w stanie tego zmienić.Więcej luzu panie Dawidzie,Anielowi pewnie bardziej chodziło o tego drugiego pana niż o to żeby panu uprzykrzyć..

~ANIEL (2007-08-03 13:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PRACA POWINNA BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ A NIE KARĄ

~ANIEL (2007-08-03 13:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PANIE B.D. MIECH PAN NIE FILOZOFUJE NA TYM FORUM TO NIE CZAS  I MIEJSCE . TO NIE CZAS NA TAKIE  WYWODY.

~db (2007-08-03 13:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wyrok Sądu Najwyższego z dnia 29 października 1971 r.: ..."Naruszenie czci może, więc nastąpić zarówno przez pomówienie o ujemne postępowanie w życiu osobistym i rodzinnym, jak i przez zarzucenie niewłaściwego postępowania w życiu zawodowym, naruszające dobre imię danej osoby i mogące narazić ją na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu lub innej działalności.”

~db (2007-08-03 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie chciałbym już zabierać więcej miejsca pod tym artykułem, proszę więc o nie naruszanie więcej czci i dobrego imienia osoby prywatnej nie będącej osobą publiczną;

~Cynka (2007-08-03 13:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To co nam zafundował Urząd to skandal-z wypowiedzeniem tych wspólnot.Właścicieli postawił przed problemem szukania sobie zarządców między złymi i jeszcze gorszymi.Nie zadbano o to by powstała sółka z jakimś sprzętem i konserwatorami.Tych co mamy sobie wybierać mają długopisy i potrzeby finansowe.Nikt ich nie sprawdził ,nie zweryfikował.Urząd wypowiedział umowy i umył ręce.Jest teraz "bliżej obywatela"z czystymi rękoma a my mamy martwić się kto te zrujnowane budynki ma remontować.

~db (2007-08-03 13:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

insynuacje na temat rzekomego mojego układania się z bohaterem tego artykułu w sprawie wspólnot mieszkaniowych mają płytkie podstawy, gdyż: 1. OGM 2 nie zarządza wspólnotami, 2. zarządca wspólnoty jest wybierany w drodze głosowania przez właścicieli a MZB w tym procesie ma rolę obserwatora bez prawa głosu,

~db (2007-08-03 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a może poprostu kupiłeś prezent ojcu na 60-tkę i nie wypada przyjść z "czyściochą", ANIEL widział mnie na ulicy Skłodowskiej, w okolicy biura OGM 2 i dorobił sobie fakty, tak jak ja to zrobiłem przed chwilą, nie widział mnie wchodzącego lub wychodzącego z budynku nr 5, ale założył z góry, że musiałem tam być

~db (2007-08-03 12:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

trochę fantastyki w stylu Fantastyka: załóżmy, że widziałem cię wczoraj kupującego w Billi drogi trunek wyskokowy, załóżmy, że była to whisky, co mogłeś z nią zrobić? propozycja 1: drogie trunki kupuje się jako "dowody wdzięczności", przecież cała Polska widziała w telewizji zatrzymanie doktora G. i ile miał w szafie takich podarunków, więc jesteś łapówkarzem; propozycja 2: kupiłeś alkohol na "własny użytek", więc na pewno jesteś alkoholikiem, a jak jesteś alkoholikiem to na pewno bijesz żonę,

~fantastyk (2007-08-02 19:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

first-po pierwsze zbieg okoliczności, że pan Furgała około 19-20 przebywa w pracy, first-po drugie zbieg okoliczności, że w tym samym czasie i miejscu pan Budek odwiedza znajomych, first-po trzecie obaj panowie znają się dobrze, first-po czwarte zbieg okoliczności, że MZB wypowiada umowy Wspólnotom i są one smakowitym kąskiem dla firm m.in.takich jaką prowadzi pan Budek, at last-panie Dawidzie proszę nie brać tego do siebie to tylko fantastyka lub jak kto woli zbieg okoliczności.Pozdrowienia

~ANIEL (2007-08-02 13:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PRZEPRASZAM PANIE DAWIDZIE ZASZŁA POMYŁKA TU MI CHODZIŁO O ŚRODE 01.08.2007 PRZEPRASZAM I POZDRAWIAM  ANIEL.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 … 8
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog