29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-07-02 00:00:00 Komunikacja w regionie

- Czy jest możliwe, by zamiast karnetu na płatny parking otrzymać fakturę VAT? - pyta jeden z naszych Czytelników.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (52): Właściciele firm chcą faktur za opłatę parkingową Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~M.K. =( (2007-07-14 21:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Justa idiotko troszke myslenia nie zaszkodzi!? o 2 w nocy autobusem?Jesli juz komentujesz to prosze POMYSL!I sama rusz glowa! / Wypowiadacie sie na temat, o ktorym nie macie zielonego pojecia...osadzacie innych, a ciekawe jak Wy zareagowalibyscie w obliczu takiej sytuacji.Dochodzicie  za wszelka cene ...co wydarzylo sie ów dnia...po co rozdmuchiwac sprawe!!! Czlowieka juz nie ma!!!I pozostal w sercu bol.I chyba to sie liczy!!! A nie ocenianie kto zawinil.Zycia juz nie zwrocicie. =( [*]

~xxx (2007-07-11 12:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no właśnie jakos nic nie wiadomo o tej drugiej osobie....

~jan (2007-07-11 00:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A kim była druga osoba? Zna ją ktoś?

~PRZYJACIEJE (2007-07-05 11:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bardzo mi jej szkoda,taka młodziutka...płakac mi sie chce jak sobie wspominam jej usmiechnieta buzie,tak radosna zawsze...straszne i gdzie tu sprawiedliwośc?  "SPOCZYWAJ W SPOKOJU" ZAWSZE BEDZIESZ W PAMIECI BLISKICH..

~Tomasz Sz. kolega (2007-07-05 07:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

OGROMNE WYRAZY ŻALU I WSPÓŁCZUCIA DLA CAŁEJ RODZINY GOSIA ZASTANIE W NASZEJ PAMIĘCI NA WIEKI , GOSIU SPOCZYWAJ W SPOKOJU...

~jolcia (2007-07-04 19:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

huk tego wypadku obudzil mnie w nocy o godz. 1.25 z balkonu widzialam jak lekarze walcza o zycie tych mlodych kobiet nistety dla 1 z nich bylo juz za pozno wyrazy wspolczucia dla rodziny

~kolega (2007-07-04 18:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tak wspaniała,miła i zarówno usmiechnięta jaką do niedawna pamiętaliśmy Gosie a dziś co ? tylko pozostają wspomnienia jaką ona była wspaniałą koleżanką!!! Gosiu dlaczego tak szybko odeszłaś ? Miałaś tak wpaniałego syna Igorka jak i ty Będzie nam cię brakować!!!

~Justa (2007-07-04 16:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzieki Bogu, że nie zabiła przy okazji innych. Jak sie nie umie jeździć z głowa, to sie jeździ autobusem.

~... (2007-07-04 15:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

misiek jestes frajerem skoro naprawdę wierzysz w to co piszesz... Twój poziom jest juz na tyle niski że niżej chyba się nie da więc nic już nie będe pisał na temat prowadzenia samochodu bo mądry by zrozumiał a kretynowi się nie wytłumaczy...

~jak myślicie? (2007-07-04 12:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gdzie ona mogła pracować w sobote i to jeszcze o 2.00 w nocy...?hhmmmmmm napewno w Eko-Oknach bo tylko tam jadą na okrągło,a jak nie przyjdziesz to straszą zwolnieniem,zasrany zakład przez niego Gosia nie żyje!I jak teraz wyglądacie?

~misiek (2007-07-04 12:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i jeszcze jedno " ... " na tym kończę polemizować z tobą, bo jak mówi pewne popularne ostatnio hasło "nie kłóć się z idiotą.... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"

~misiek (2007-07-04 12:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie myślę jak gówniarz, tylko odpowiadam na Twoje debilne posty. Nie wróciłem z zagranicy i nie kupiłem, ani nie posiadam dobrej fury jak to nazwałeś. Dla Ciebie kobiety czy dziewczyny to "dupy", dla mnie nie. "Dupami" nazywają je tacy cwaniacy jak Ty właśnie...

~Obiektywny (2007-07-04 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proszę o nazwisko dziewczyny bo nie jestem z Racka a chyba ją znałem? a gdzie pracowała.

~... (2007-07-04 07:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

albo debil... innych mozliwości niema. Zdrowie i życie ma się jedno...

~... (2007-07-04 07:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Misiek myslisz jak typowy gówniarz ktory wrócił z zagranicy i kupił dobra furę... walić wszystko byle doo przodu! bo dupom się to podoba... debilizm jakich mało... gdybys znał szczegóły wypadku nie wiem czy pisalbyś cokolwiek.. głupota debilizm brawura... i jedno zycie mniej... szczerze mówiąc dorze że w nocy bo zginęła jedna osoba, w dzień mogło ich byc dużo więcej. Prędkość zawsze musi byc dostosowana do własnych umiejętności i warunków drogowych a kto twierdzi inaczej jest albo chory albo

~henrico (2007-07-04 07:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

się czy warto tak pędzić, nawet gdy nie ma ruchu w nocy?

~misiek (2007-07-04 07:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do "...": Nie wiedziałem, że wypadła z samochodu :/ Nie zgadzam się z tym, że prędkość należy dostosować do swoich umiejętności i stażu za "kółkiem" - należy bez względu na staż stosować się do dozwolonych prędkości, szczególnie w terenie zabudowanym. Widziałem miejsce wypadku. Na drzewie nieco zdarta kora, ale płot nieźle przekoszony. Prędkość musiała być spora. Po co się tak spieszymy z pracy do domu? Tej odpowiedzi już nie usłyszymy od Gosi. Niech spoczywa w pokoju. Sami natomiast zastanówmy

~do :((((( (2007-07-04 06:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

fakt, pracujemy nawet na 3 zmiany. Dziewczyny jednak wracały z drugiej... 

~koleżanka (2007-07-04 06:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dowiedziałam się wczoraj... straszna tragedia... Gosiu zapamiętam cię jako ciepłą, uśmiechniętą i otwartą dziewczynę... spoczywaj w pokoju! Wyrazy współczucia dla rodziny :(

~WERA (2007-07-03 20:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kLEPSYDRY WISZĄ JUŻ NA MIEŚCIE.POCZYTAJ SOBIE. LAT TYLKO 22!!!!!!!

~:((((( (2007-07-03 20:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiesz obiektywny niestety tak w naszym kraju jest że pracuje się nawet na trzy zmiany!!!!

~obiektywny (2007-07-03 20:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ktoś zna moze jej nazwisko. to gdzie ona pracowała, skoro tak późno wracała.   

~On (2007-07-03 20:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

brawura i jazda za szybko... brak normalnie pomyślunku przez kierowcę i wszystko jasne.

~rodzina (2007-07-03 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z pracy

~ciekawy maciek (2007-07-03 19:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z kąd o tak póżnej porze jechały dziewczęta?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog