29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-27 00:00:00 Wyższe

Raciborska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zaprasza do wzięcia udziału w badaniach sondażowych.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (56): Sonda PWSZ Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~A-F (2007-08-17 08:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"...PWSZ to jest prowincjonalna szkółka..." chyba zaraz kogoś rozszarpię!!! i będzie zero tolerancji:)

~Arteks (2007-08-17 08:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Rybniku uczelnie wyższe to juz pewna tradycja... Politechnika będzie hucznie obchodziła swoje 45-lecie. A przy okazji zerknijcie jak przypadkowe Raciborzanki ciepło wypowiadają się o Rybniku. I ja wierzę, że taka jest tendencja. film NPI 65 http://www.rybnik.com.pl/video,niezalezny-program-informacyjny,vid1-1-page1.html 

~Arteks (2007-08-17 08:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Faktycznie informacja z forum jest plotką. Może zasianą przez jakiegoś miłośnika PWSZ?! Ja jestem dość stabilny w poglądach i nadal uważam, że PWSZ to jest prowincjonalna "szkółka" a rybnicki kampus to profesjonalny zespół szkół wyższych... A Antyfrączek już szczerzy kły... ;P

~A-F (2007-08-16 15:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli możesz to podaj link do tej strony gdzie są komentarze na temat przyszłości rybnickiego kampusu.

~Czy to prawda (2007-08-16 13:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... jest przedsięwzięcie łatwe ale jest wykonalne. Z tego co oglądałem na ostatnim NPI to na Akademii Ekonomicznej nie jest mniej studentów tak jak to sugerujesz. Politechnika Śląska być może z czegoś zrezygnowała ale w NPI mówiono, że wprowadzono też w Rybniku nowe kierunki. "

~Czy to prawda (2007-08-16 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

znany nam komentator Arteks pisze (chyba zmienił już zdanie na temat PWSZtów, które okazują się bardziej trwałe niż filie): "Jeśli UŚ by się wycofał to nie byłoby tragedii. Można by spróbować pozyskać w to miejsce jakąś techniczną uczelnię, a w tej chwili zdecydowanie gospodarka potrzebuje absolwentów po kierunkach technicznych. A kto by nie chciał mieć filii w tak ciekawym obiekcie? Z drugiej strony należałoby pomyśleć czy z AE i UŚ nie powołać nowej uczelni wyższej z siedzibą w Rybniku. To nie

~Czy to prawda (2007-08-16 13:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i dalej: "Politechnika Śląska zrezygnowała z kolejnych 2 kierunków w naszym mieście, teraz na Rudzkiej została elektrotechnika, ochrona środowiska i energetyka komunalna, o ile się nie mylę.. Uniwersytet Śląski chce się w ogóle wycofać z Rybnika (całkowicie - podsłuchiwałem rozmowę wykładowców UŚ), a na Akademii Ekonomicznej jest coraz mniej studentów i w końcu też zdecydują się na wyjście z kampusu".

~Czy to prawda (2007-08-16 13:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

że będą likwidować filie wyższych uczelni w Rybniku?? Takie plotki chodzą na forum rybnickim. Może ktoś z was zna jakieś szczegóły? Parę cytatów z tamtejszego forum: "Pojawiła się na tym forum fatalistyczna informacja, że Politechnika Sląska zmniejszyła liczbę kierunków w Rybniku, Uś zamierza się całkowicie wycofać i AE też"

~adm (2007-06-30 19:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ankieta została poprawiona. pytanie o wiek powinno działać niezależnie od użytej przeglądarki.

~A co to? (2007-06-30 14:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nasie nieomylni starzy ostrzą język przed teleekspressem? Czy na mnie się z nim szykują jak wrócę z roboty?

~twój syn (2007-06-30 14:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja się nie wypowiem, bo nie mam czasu, i tak wy - nasi starzy wypełnicie ankietę jak to zwykle za nas. Zresztą tylko starzy wiedzą co dobre dla miasta . Gdzie mi tam się do starych wiedzą równać. Wolę na czacie posiedzieć. A z racka się za parę miesiecy i tak wynoszę, wieć nie interesuje mnie to.

~stary twojegostarego (2007-06-30 14:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A o ojcowiźnie zapomniałżeś? Ja tu w polu tyram a ty o remoncie chodników. Remont stodoły by się przydał. Kazałżech twojej starej wpisać rozwój rolnictwa - 1000 razy.

~wasi starzy (2007-06-30 14:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a kiedy wy wyślecie ankietę?

~twój stary (2007-06-30 14:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cieńka jesteś stara, bo ja wysłałem 40 wczoraj a dzisiaj już 12 zdążyłem wysłać i dopisałem remont chodników oraz zakaz jazdy rowerzystów po rynku oraz zakaz spożywania alkoholu w ogródkach piwnych, zakaz głośnych imprez na pl. Długosza. Moja opcja wygra!!!!

~twoja stara (2007-06-30 14:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja już zdążyłam wysłać 15 ankiet, gdzie zaznaczałam za każdym razem budowę basenu i aquaparku. Mam nadzieję że mój głos zostanie zauważony.

~twoja stara (2007-06-30 14:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie musisz nieomylnych przepraszać bo nieomylni się nie obrażają ;) W szczególności twoja stara, która nie czuje się urażona. Jak masz i winde to i explorer gdzieś ci się wałęsa. Nie wierzę, że nie masz, bo jak się chce korzystać z netu skutecznie ma się co najmniej kilka przeglądarek.

~dominiak (2007-06-30 13:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przepraszam najmocniej, że Was uraziłem, drodzy nieomylni. Nie miałem takiego zamiaru. Pomyliłem sie pisząc zapisać zamiast wysłać. Jestem przeciwnikiem oprogramowania Microsoftu i z Explorera raczej nie korzystam, więc nie mogę jej wysłać.

~twoja stara (2007-06-30 12:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do dominika: ankietą nie zrobisz zakupów w sklepie, nie powiesisz jej sobie na ścianie; nie wydrukujesz, nie zapiszesz; ale wysłać możesz i temu ankieta służy. Jeśli nie możesz wpisać wieku - nie pytam o przyczyny - to trudno, ale to chyba nie problem bo to anonimowa ankieta

~Kuter (2007-06-30 12:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dominiak, ankiety się nie zapisuje tylko wysyła, co działa jak najbardziej. Na explorerze pytanie o wiek też funguje, na mozilli nie działa

~Dominiak (2007-06-30 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ankieta nie działa. Próbowałem już chyba z 10 razy ją zapisać i nic. Wieku też nie mogę wpisać.

~? (2007-06-29 14:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak, program komputerowy czasem płata figle... na papierze można by po prostu tej rubryki nie wypełniać. Ale tu się nie da jej ot tak pozostawić - program wymaga wszystkich odpowiedzi...;(

~;-) (2007-06-29 11:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ankieta jest bez sensu. Jak się nie mieszka w Raciborzu, to nie ma opcji, by nie odpowiedziec na kolejne pytanie: mieszkam w raciborzu od tylu a tylu lat... ktos ją chyba niezupełnie przemyślał...

~Co to (2007-06-29 10:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

za ankieta, którą trzeba szukać na portalu pół godziny. Przecież nikt tego nie wypełni, jeśli nie będzie umiał znaleźć. Absurd! Czy ankieta ma być by była, czy ma być by ją jak najwięcej ludzi wypełnło???

~miejscowy (2007-06-28 18:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PWSZ w Raciborzu jest dość młodą Uczelnią, ale już po zaledwie 5 lATACH DZIAŁANIA mają dość sporo obiektów no i oczywiście zaczynają działać z myślą i dla mieszkańców. Zobaczymy co będzie za kolejne 5 lat? Ankieta jest dość fajna a przede wszystkim ktoś wreście konkretnie zapytalo mieszkańców co mają do powiedzenia.  Mam nadzieję, że władze miasta troszku zawstydzą się i podejmą temat z mieszkańcami tak jak PWSZ.

~miejscowy (2007-06-28 18:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajna sprawa. Zatem mamy fajny przykład, że PWSZ zaczyna "przydawać" się miastu. Myślę że ten sondaż, pozwoli zebrać wiedzę jakie jest zainteresowanie ogólnie losami miasta. Oby tak dalej bo jak na razie to chyba tylko ta krytykowana PWSZ "wyszła" do ludzi. Brawo oby tak dalej.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog