29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-21 00:00:00 RTP Unia

Po zwycięstwie zanotowanym w środowym spotkaniu trampkarze młodsi RTP "Unii" Racibórz mają szansę siegnąć po mistrzowski tytuł. W sobotę czeka ich mecz ze Szczakowianką Jaworzno.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Mistrzostwo Śląska na wyciągnięcie ręki Strony: 1Dodaj komentarz
~aurelia (2007-06-22 08:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pchli targ owszem, ale czemu zaraz zwolnienie z opłaty targowej??? bzdyra. to może w budynku po pko zrobić sklep z takimi rzeczami. wtedy nie było by kłopotu czy zwalniać z opłaty targowej.

~aurelia (2007-06-22 08:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zastanawia mnie czy takie zwolnienie jest możliwe. to trochę nie było by fair w stosunku do innych handlujących. czemu mają płacić - tylko dlatego ze handlują ubraniami a nie pamiątkami z racka. równouprawnienie!!!!nie jestem pewna czy ktoś nie będzie tego wykorzystywał bo co z ludzmi którzy handlują i pamiątkami i np. koszulkami? też będą zwolnieni z opłat???

~Hmm (2007-06-21 17:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja, co ty opowiadasz? W wielu miastach tak robią; miejsce zamieszkania nie może być tym kryterium, to oczywiste, ale już oferta sprzedającego tak. Z tego powodu np. na Wawelu adidasów się nie sprzedaje. Na świdnickiej we Wrocławiu - podobnie.

~Ja (2007-06-21 15:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tyle, że nie możliwy do realizacji - równość podmiotów gospodarczych wobec prawa. Tak, jakby wprowadzić wyższe opłaty dla handlarzy z opolskiego.

~A-Z (2007-06-21 14:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sam pomysł nie jest zły, mam wątpliwości co do pozostałych handlujących. Trzech panów handluje pamiątkami, starociami czy monetami reszta to rolnicy, działkowcy którzy wykorzystują teren przykościelny dla swojej działalności i udają kolekcjonerów. Przykleili się do budynku kościoła jakby to była hala targowa. Po skończonym handlu pozostawiają śmieci (worki foliowe, kartony, resztki jedzenia)Ci sami ludzie idą w niedzielę na mszę i trują na około jak to Raciborzanie nie dbają o kościoły.

~dodo (2007-06-21 09:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pomysł z pchlim targiem mnie się podoba. Jestem za!

~Wodzionka (2007-06-21 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja bym jeszcze zrobił na rynku hydepark, żeby każdy mieszkaniec mógł się wypowiedzieć swobodnie na dany temat np. remontu mostu w Raciborzu.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog