29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-17 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku organizuje bezpłatne szkolenie "Aplikowanie o środki publiczne - jak poprawnie wypełnić wniosek grantowy".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (52): Jak wypełnić wniosek grantowy - szkolenie Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~Ufny Jeden (2007-07-06 11:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i rowerzystów ,przyciskanych przez automobile

~Ginio der Krokodil (2007-07-06 10:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja proponuje przesiąść sie na rowery wtedy problem komunikacji miejskiej pozostanie już wylącznie kłopotem radnych

~mi sio (2007-07-06 08:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chociaż   pomysł  utwardzonej  drogi  na Brzezie od mostu na Płoni jest  najbardziej  sensowny i przecież rozwiązywałby   wszystkie  dotychczasowe prblemy komunikacyjne  do tej metropolii.

~mi sio (2007-07-06 08:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od moich  wróbelków  mi wiadomo ,że  Nieboczowy  mają być suchym polderem . A woda tam by była  gdyby   w danej chwili Odra jej  nie pomieściła . A taka droga ma wtedy zawsze sens . Nawet jako droga awaryjna jak np teraz

~Katakumb (2007-07-05 23:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem czy warto inwestować w tę drogę skoro za parę lat Nieboczowy pójdą pod wodę. Lepiej byłoby pociągnąć asfalt od tego mostu na Brzezie

~pres (2007-07-05 17:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jakie włodze miasta --) taka jest tam droga ha ha

~Nik Pytaj (2007-07-05 08:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kiedy  było otwarcie tej drogi ?Chyba przegapiłem  komunikat o tym .

~Cytat (2007-05-29 16:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Władza  reaguje  wg przysłowia "Psy szczekają  karawana idzie dalej . "No ale  to smutny pochód,

~cyklista (2007-05-29 07:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pROPONUJĘ NA  tym szlaku wystawić znaki ograniczenia  prędkości też ustawić ( nie żartuję) byłem świadkiem jak gościu  w kangura się bawił  jadąć po tych garbach  chyba ok 80-90 km/h  obróciło go   przede mna  i tylko  Anioł Stróż  sprawił ,że we mnie nie spadł. Ale co tam za chwilę  już  jechał może setką

~Nik Pytaj (2007-05-28 06:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jzada po tym trakcie to potem kilo piachu na aucie a szczególnie tego czerwonego,którym  utwardzono drogę na odcinku Gminy Lubomia.A co to długości to w zasadzie się pokrywają.Zależy gdzie kto potem jedzie .Gdyby wcześniej o tym trakcie pomyślano i w niego więcej zainwestowano. Np do Brzeskiej byłby to przyzwoity objazd.

~Pod pow (2007-05-24 05:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla dobra mostu na Płoni prosi się założyć monitorng ruchu, żeby  mozna juz przygotować tablice takie jak na Grobli

~Echo (2007-05-23 19:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam na myśli  most  remontowny. Wszk  to on był  przystrajany  logo Pana posła  przy każdych wyborach

~Echo (2007-05-23 18:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A gdzie się podziewa  Patron  tego mostu  Pan poseł Markowiak ? Wyparował  ?Zęby w takiej sytuacji   Tak cicho . Tak głucho ?

~propozycja (2007-05-23 17:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zwolnijmy tych nieudolnych urzędasów i zatrudnijmy sprawnych menedżerów posługujących się mózgiem. Przez tych popaprańców stałem dziś 2 (DWIE) godziny w korkach. Miastem zarządzają przygłupy - trzeba nazwać rzecz po imieniu.

~sceptyk (2007-05-23 15:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czemu znowu trzeba krakać na nie? Jeśli będzie 1km nowej drogi, to nie będzie żadnej kolizji ze zbiornikiem! Wolałbym te komentarze, po pracach remontowych, byłoby bardziej logiczne, zamiast stawiać już znaki zamykające. A o drodze z Płoni do Brzezia to mówią starsi mieskańcy z Płoni, którzy z niej korzystali, odwiedzając swoich krewnych w Brzeziu. O zmniejszeniu istniejących utrudnień na trasie Rac -Rybnik chodzi!! Nie ma obaw o Auchan, tam i tak będzie wszystkim blisko!!!

~Pret Inter (2007-05-23 06:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale  ,ale - wolnego  . Nie tak daleko . Są jescze znaki  . Tak jak na Grobli. Zrobić  dla wybranych i znakami zamknąć . Tisch..

~do sceptyka (2007-05-22 19:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten łącznik do Nieboczowskiej to dokładnie ślad nowego wału zbiornika retencyjnego - próżne żale - ten pomysł ma niewielki sens. Tym bardziej, że jak na most na Sudeckiej ruszą wywrotki  po żwir to ten runie po paru miesiącach.

~semi (2007-05-22 17:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem  tam rowerem .Jest to  przejazd dla zdeterminowanych , którym nie zależy na  zakurzonym  auciku albo dla tych co myjnie maja gratis . Jak bywam u zachodnich sąsiadów  to sciezki rowerowe maja o trzy klasy  lepsze niz ten trakt  , No bo za 30 tys  to i tak duzo zrobiono . Dzieki i za to .

~sceptyk (2007-05-22 10:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakoś mi się cieplej zrobiło, bo z tej iskierki robi się "świeczka", która może wyprowadzić część ruchu samoch. z miasta, byłoby dobrze, gdyby zapoczątkowała myślenie o obwodnicy miasta. Byłoby jednak rostropniej, z uwagi na "zalew", by wydatkować pieniądze na rozwojowe plany,a takim powinien być kawałek nowej drogi(ok.1km), za mostem w kierunku ulNieboczowskiej w Brzeziu. Na tym etapie, byłaby to droga miejska, bez uwarukowań drogowej "czapy" wojewódzkiej. Problem w tym, czy "zechcą ONI"?

~kierowca (2007-05-22 09:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wystarczy "dostosować prędkość do warunków" i bez problemu można tamtędy przejechać.

~danke (2007-05-22 08:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Mirka dzięki za  relacje . Jak by  było coś nowego  lub  juz   gotowe do jazdy do zaproście  do przecięcia wstęgi i na lampkę .Pozdrawiam 

~semi (2007-05-21 20:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale  tam  powinien  być  jeszcze jakiś  przejezdny  mostek  . Czy aby  da siępo nim  przeprawić  autem ?

~Mirek G. (2007-05-21 09:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

droga jest możliwa do przejazdu,bo zamną cały ten odcinek pokonał Polonez,ale puki co odradzam tamtędy jazdę samochodem,bo można się zawiesić,takie tam są koleiny,chyba że i ten odcinek by wyrównali.

~Mirek G. (2007-05-21 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam,właśnie dzisiaj tamtędy jechałem na rowerze,właśnie zabrali się do roboty,były tam dwa traktory z przyczepami załadowanymi tłuczniem i ostrówek, do tej pory (to znaczy o godz.10) wyrównanej drogi za sobą mieli może jakieś 100 m.Ale skręcając z mostu w lewo,jest polna droga wzdłuż kanału Ulga,odługości 3,2km,która prowadzi do samego skrzyżowania przy strzeżonym przejeżdzie kolejowym w Brzeziu,odcinek ten na rowerze zajoł mi 10 min.oczywiście jakieś 1,5km jest w złym stanie.

~danke (2007-05-21 08:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Miasto zamierza wyrównać drogę polną na Płoni w kierunku Nieboczów-- ???-Kiedy nią  pojadę ?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog