29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-10 00:00:00 Pozostałe placówki

Jak rozmawiać z dzieckiem o jego przyszłości, jak pomóc mu w podjęciu tej decyzji dowiedzą się Państwo na spotkaniu - wykładzie w dniu: 22.05.2007 r.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (167): AKADEMIA ŚWIADOMEGGO RODZICA Strony: 1 2 3 4 5 … 7Dodaj komentarz
~apacz (2007-05-16 10:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dura lex sed lex

~bobo (2007-05-16 08:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I stało się to co napisałem tutaj 13 maja. Policja się ustawi na grobli i będzie kasować zamiast kierować ruchem w Markowicach. Takich pajaców wybraliśmy do rządzenia w naszym ukochanym Raciborzu. Prezydent miasta z całą swoją ferajną ma gdzieś mieszkańców Brzezia i Markowic.

~ppp (2007-05-15 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przypomina mi sie sytuacja sprzed kilku lat, gdy na parkingu obok Baru Expres ( przy PKS ) stał jak wół znak " zakaz zatrzymywania się i postoju " a stróże prawa mieli łatwy zarobek. Wyglądało to jak w filmie MIŚ, z tym, że działo się naprawdę w naszym uroczym SRC.

~zoofil (2007-05-15 18:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Orangutany?!? gdzie?? wrr misiaczki! chodźcie do wujka!?!

~czonek (autentyk) (2007-05-15 18:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ORANGUTANY! za przejazdem kasowali podczas gdy w Markowicach ludzie o życie w korkach walczą, jeszcze mają czelność łgać, że nie ma ich w Markowicach bo mają interwencję na mieście. Pazerne m..ndy.

~ppp (2007-05-15 17:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wiedzieli co zrobić z tymi idiotycznymi znakami. Jak na razie miałem nadzieję, że przynajmniej Policja będzie sprawę traktowac logicznie tzn. przymkną oko na "swoich" jeżdżących skrótem a rozładowanie ruchu nastąpi poprzez przekierowanie " obcych " na Olimpijczyka. Ale i tu trochę się pomyliłem, bo juz stali za przejazdem i " kasowali " Jeden wielki NONSENS !!!

~ppp (2007-05-15 17:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cd. się zbuntować i zablokować tę drogę do czasu aż zapewni im się bezpieczeństwo. Swoją drogą nie dziwię się też rozżaleniu mieszkańców Brzezia. Mają radnego, który ma ich głęboko w d.... Jego aktywność zaczyna i kończy się przed wyborami. Apeluję do reszty rozsądku Urzędników o ponowne przeanalizowanie sprawy i szukanie rozwiązania, choćby prostej zasady, że w dni parzyste po Grobli jeżdżą numery rejetsracyjne parzyste itp. Jeśli nie to zaapeluję do młodych wracających z dyskotek. Oni będą cdn

~ppp (2007-05-15 17:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Istotnie, głupszego rozwiązania jak zamkniecie specjalnie wybudowanej obwodnicy nikt nie potrafił sobie nawet wyobrazić. UM poszedł po najmniejszej linii oporu, jak zwykle zresztą ! Ale czego wymagać jeśli miastem rządzą nauczyciele a odpowiedzialnym Wydziałem taka miernota jak U.S. Było trudno ale po zamknięciu Grobli jest fatalnie ! I tak ma być jeszcze pół roku a może i dłużej. Chyba , że odpukać na Olimpijczyka w końcu kogoś rozjadą albo przeciągną po płocie. Mieszkancy tej ulicy powinni cdn

~A-F (2007-05-15 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ooo witamy na portalu!!! Ja się nie czepiam Ciebie darius tylko odpowiadałem komuś kto mnie się czepiał w prawie organizacji ruchem tak jakbym to ja zbudował ową obwodnicę za publiczne pieniądze a potem ją zamknął bo okazało się, że...:)

~darius (2007-05-15 13:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@A-F: czemu się czepiasz? Przecież dobrze wiesz jaki był mój stosunkek do tej obwodnicy od momentu upublicznienia jej przebiegu.Teraz już nie ma co płakac nad tym co się stało,ale trzeba myśleć o tym, co zrobić, by złgodzić negatywne skutki (organizacja ruchu) tej kretyńskiej obwodnicy.

~Człowiek człowiekowi (2007-05-15 05:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znajomy mi doniósł o stłuczkach na Olimiczyka . A Jak dotad pod pociąg jeszcze na grobli nikt nie wjechał ..bo przecież  ruch tam trwa  w najlepsze .

~Moim zdaniem (2007-05-14 20:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

powinni zrobić tak jak w cywilizowanych zachodnich miastach. Zamknąć drogę dla samochodów i otworzyć tylko dla jednośladów instalując parkingi rowerowe za mostem. Patriota23pl - nie dziwię się skoro 23 godziny na dobę ojczyznę kochasz to 1 godzina na sen powoduje że piszesz takie bzdury.

~sceptyk (2007-05-14 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przepraszam, o jakiej kulturze, z "baranami", Tymi którzy zawinili. Porażony jest system nerwowy, tych niewinnych którzy teraz muszą cierpieć. Przecież mamy dosyć przykładów nieudolności od początku ich urzędowania. Tu już nic nie daje samoobrona przez, Ich ignorowanie, Oni nam w drogę wchodzą, nachalnie i do tego z pogardą.  Czy Oni mają prawo? a my czy jesteśmy bezbronni?

~:/ (2007-05-14 16:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kmiot, k*, itd... panowie (panie?) trochę kultury... wasze słowa świadczą tylko o was... można "jechać" po kimś z kulturą i klasą...

~misiek (2007-05-14 16:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jechałem dziś rano od strony Raciborza. o godzinie 8:00 ruchem kierował policjant. korki nieziemskie, aż do odgrodzonego terenu ZWiK. w okolicach godziny 10:00 wracałem, ruch był mniejszy, policjanta nie było, choć byłby przydatny...

~lolo (2007-05-14 15:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

koszt remontu tej drogi powinien prezydent i reszta zaplacic z wlasnej kasy!!!

~czonek (2007-05-14 13:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ręce precz od rowerzystów bo ci uschną kmiocie!!! Co? ja jestem k u r w a  winny, że władzę debile sprawują. Jedź przez Pstążną i Nową Wieś jak ci w Markowicach rowerzyści przeszkadzją.

~Patriota23Pl (2007-05-14 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jechałem tym objazdem wczoraj wiadomo za dobrze się nie jeździ tym objazdem ale teraz po zamknięciu tej trasy jest koszmarnie!!! Auta ledwo się mijają a w dodatku rowerzyści wykazują się swoją lekkomyślnością i się tam pchają.Apeluje nasza kochana drogówko proszę o zakaz na czas remontu mostu zakazać poruszania się tamtędy rowerzystom, oni naprawdę utrudniają ruch!!!

~prezidon (2007-05-14 13:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zastanawiam się, czy nie można by kogoś pociągnąć do odpowiedzialności za niegospodarność. Wydano w cholerę kasy na tę dodatkową jednokierunkową drogę, z której nie można teraz korzystać i trzeba wjeżdżać do Markowic.

~Roki (2007-05-14 12:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co za bzdury!!! Przecież przed przejazdem jest znak stop i to wystarcza, a jak ktoś nie umi jezdzić to na kurs skierować doszkalajacy!!!

~A-F (2007-05-14 10:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co tu ma do tego jakaś wiedza na temat regulacji ruchem skoro to władze miasta zabłysły jej brakiem robiąc za grube pieniądze objazd a teraz go zamykają bo....?

~darius (2007-05-14 08:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi już nie przebudujemy,ale organizację ruchu można zmienić i nie będa potrzebni żadni policjanci..wystarczy tylko parę komórek mózgowych i jest znacznie lepiej...I jeszcze jedno żaden z zakrętów na obwodnicy nie spełnia norm (zakrętów,bo to nie sa skrzyżowania)są za wąskie i źle wyprofilowane(szczególnie ten na wys.Obory!),więc p...,ze przejazd, niebezpiecznie i duzy ruch trąci groteską.

~rebilok (2007-05-14 08:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widziałem dziś rano dzieci idące do szkoły i stające praktycznie płasko przy płocie gdy przejeżdżał większy samochód (śmieciarka) a druga strona była zablokowana   . Tam chodnik ma miejscami jedną praktycznie jedną płytkę. Zgadzam się co do świateł , gdy drogowcy stawiają  takie światła w czasie remontu drogi kosztuje ich to pewnie majątek  .Coś rozsądnego choć nieprzepisowego pewnie by nie było bardzo drogie. Czasami rozsadek ważniejszy od przepisu. 

~darius (2007-05-14 08:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a nie mówiłem...Boże, co za kretyni siedzą w tym UM.Raz mi się tu zdarzyło kogoś obrazić, dziś robię to po raz 2,ale tym razem podmiot jest zbiorowy. Ciężko znaleźć uspraiwdliwienie dla ludzkiej głupoty,a taką jest niewątpliwie ten objazd.7,5mln zł nadwyżki..Tak cięzko było przeznaczyć z dodatkowe 3-4mln na wykup FRAGMENTÓW działek i zrobienie szerszej drogi?tak ciężko było przemyśleć organizację ruchu na tym objeździe?Jeszcze raz powtarzam Olimpijczyka jednokierunkowa!

~czonek (2007-05-14 07:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W zupełności wystarczy mi, że tamtędy regularnie jeżdżę, nie mam zamiaru zdobywać "w tym temacie" jakiejś szczególnej wiedzy. Wszytkiego nie można wiedzieć, zresztą nie warto.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 … 7
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog